mahanweb

کاربران
 • تعداد ارسال ها

  4
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

10 خوب

درباره mahanweb

 • درجه
  کاربر معمولی
 • تاریخ تولد
 1. دوستان، سلام با یه سایت آشنا شدم که وب سایت شمارو بررسی میکنه و مشکلات و ایرادات سایتتون رو بهتون میگه که اگه برطرفشون کنید نتیجه اش این میشه که سریعتر در موتورهای جستجو مثل گوگل در صفحات بالاتر قرار میگیرید. البته شما فقط 1 بار میتونید سایتتونو چک کنید که بعدش 2تا راهکار دارید. 1.مودمتونو خاموش روشن کنید و باز تست کنید. 2.ثبت نام کنید و 1 هفته ترال که استفاده کنید به نظر من که مواردی که میگه خیلی با ارزشه. آدرس سایتشم woorank هستش. موفق و پیروز باشید.
 2. دوستان، شاید این متن ربطی به این پست نداشته باشه اما خالی از لطف نیستش با یه سایت آشنا شدم که وب سایت شمارو بررسی میکنه و مشکلات و ایرادات سایتتون رو بهتون میگه که اگه برطرفشون کنید نتیجه اش این میشه که سریعتر در موتورهای جستجو مثل گوگل در صفحات بالاتر قرار میگیرید. البته شما فقط 1 بار میتونید سایتتونو چک کنید که بعدش 2تا راهکار دارید. 1.مودمتونو خاموش روشن کنید و باز تست کنید. 2.ثبت نام کنید و 1 هفته ترال که استفاده کنید به نظر من که مواردی که میگه خیلی با ارزشه. بازهم معضرت خواهی میکنم اگه جوابم ارتباطی به این پست نداشت. آدرس سایتشم woorank هستش. موفق و پیروز باشید.
 3. برای برگرداندن هاست مانند روز اول (زمان خرید) کارهای زیر را انجام دهید : محتوای پوشه ی public_html را در File Manager سی پنل هاست خود پاک کنید. در سی پنل در بخش Email Accounts، ایمیل های ساخته شده را پاک کنید (اگر قبلا ایمیل ساخته اید) در سی پنل در بخش MySQL Databases، دیتابیس ها و یوزر هایی که ساخته اید را پاک کنید در بخش Subdomains، Redirects و Addon Domains، اگر قبلا موردی را اضافه کرده اید، پاک کنید. اگر در قسمت Simple DNS Zone Editor، چیزی اضافه کرده اید، آن را پاک کنید. در قسمت FTP Accounts اگر کاربری اضافه کرده اید آن را حذف کنید (دقت کنید که کاربرهای پیش فرض که توسط سی پنل ساخته شده اند را پاک نکنید. فقط اگر خودتان چیزی اضافه کرده اید و مایل هستید، ان را پاک کنید)