امیر طالبی

جدیدترین نسخه کامپوننت k2 کاملا فارسی نسخه ی 2.5.4 - برای جوملا 1.7 - 1.5 و 2.5

121 پست در این موضوع

برای اولین بار انجمن جوملای ایران منتشر میکند.. نسخه کاملا فارسی کامپوننت محبوب کا 2 قابل نصب بر روی جوملای 1.5 تا 2.5 !

معرفی کا2 افزونه قدرتمند محتوا برای جوملا

کا2 افزونه مشهور و قدرتمند محتوا برای جوملا است که با خصوصیاتی شبیه به Cck توسط شرکت JoomlaWorks (سازنده افزونه های فوق العاده برای جوملا از سال 2006) توسعه داده شده است.

کا2 یک راه حل یکپارچه و متفاوت ارائه می دهد که نمایش دهنده فرمهای محتوای غنی برای مطالب است ( تفکر جوملایی ، مقالات با فیلدهای اضافی برای تصاویر مقالات ، ویدئو ها ، گالری تصاویر و ضمائم ) دسته بندی های تو درتو ، برچسب ها ، نظرات ، سامانه ای است برای گسترش فرم مبتنی بر مطلب با فیلدهای اضافی ( شباهت به Cck برای کسانی که با دروپال آشنا هستند ) یک API پلاگین قدرتمند برای گسترش مطلب ، مجموعه وفرم های کاربری ، ACL ، ویرایش ظاهری ، زیر قالبها وسایر موارد !

کا2 بیش از 500000 بار( از مارس 2009 تا می 2011 ) دانلود شده است، کا2 به بیش از30 زبان ترجمه شده است و در بیش از 200 افزونه ذکر شده در جوملا وجود دارد ! فهرست افزونه هایی است که درحال حاضر از K2 حمایت می کنند . و ما تنها فهرست افزونه های جدید K2 یعنی KED aka را راه اندازی کرده بودیم .

کا2 در سال 2010 برنده بهترین کامپوننت در J AND BEYOND ، یا همان کنفرانس بین المللی جوملا شده بود . کا2 در حال حاضر قدرت فوق العاده ای بخشیده به برخی از معروفترین و پرترافیک ترین سایتهای جوملا در سرتاسر جهان .

کا2 را امتحان کنید ، بلافاصله طرفدارش خواهید شد . به آسانی قابل استفاده است و توسعه سایتهایی را که با جوملا طراحی شده اند لذت بخش می کند. در صورت نیاز به هر نوع کمک یا همراهی در پروژه ، به جامعه کا2 ملحق شوید .

ارائه دهندگان قالب های جوملا به کا2 علاقه مند هستند !

کا2 افزونه ی محتوای بالفعلی است که توسط تمام ارائه دهندگان برترقالب های جوملا پشتیبانی می شود نظیر : gavickpro ، JoomlaArt ، JoomlaPraise ، JoomlaBamboo ، RocketTheme ، JoomlaShake و بسیاری دیگر . با بیش از نیم میلیون دانلود پیش از این . این جای تعجب ندارد !

تصاویری از محیط افزونه :

[ATTACH=CONFIG]627[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]628[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]629[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]630[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]631[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]632[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]633[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]634[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]635[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]636[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]618[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]619[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]620[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]621[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]622[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]623[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]624[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]625[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]626[/ATTACH]

دانلود کامپوننت کا 2 فارسی نسخه 2.5.4 از اپلودسنتر انجمن جوملای ایران

fajr.jpg

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

بي نهايت سپاسگذارم. مدت ها بود منتظر يه ترجمه خوب بودم. آخرش مي خواستم خودم ترجمه كنم كه شما زحمتشو كشيدين. باز هم ممنونم

:1::ds6a5d::4d564ad6:

با تشکر از شما

مشکلی که این کامپوننت داره

با جوملا 1.7 و 2.5

مشکل تاریخ داره

این عیب قابل اصلاح هست؟

64739583416785263822.jpg

اره قابل اصلاح هست .یه مشکل جزئی هست .

البته اگر جوملای شما سالم باشه .الان چک میکنم ببینم این مشکل از کجا هست.

دوست عزیز من چک کردم.درست بود .جوملای شما مشکل دارد

در شمسی سازی جوملای شما مشکلی هست

شما از کدام ورژن و کدام ترجمه جوملا دارید استفاده میکنید.

دوست عزیز من چک کردم.درست بود .جوملای شما مشکل دارد

در شمسی سازی جوملای شما مشکلی هست

شما از کدام ورژن و کدام ترجمه جوملا دارید استفاده میکنید.

من با چندین نسخه جوملا چک کردم

هم 1.7

هم 2.5.1 جوملا فارسی

همین الان هم روی لوکال نصب کردم

یک جوملا +همین کامپوننت

باز تاریخ ها مشکل داره

همین الان یک جوملا نصب کردم (جوملا انجمن جوملا فارسی 1.7.3)

و همین کامپوننت

نتیجه رو ببنید:

این مشکل رو چطوری میشه رفع کرد؟

59313624164969235077.jpg

دوستان دستتون دردنکنه حد اقل یه دمو هم از front-end کامپوننت می زاشتین تا ببینیم چطوری هست ، راستی برای k2 قالب خوب پیدا کردین ترجمه کنین

دست همگی دردنکنه :auizz3ffy9vla57584x

فکر کنم تاریخ در جوملا 1.5 درست کار میکنه

در جوملا 1.7 و 2.5 مشکل داره

دوستان فارسی کننده کامپوننت چک میکنید؟:21:

ببینید این مشخصه .

من در جوملا 1.5 چک کردم و درست بود .

اما در جوملا 1.7 یا بالاتر که شما میگید درست نیست .

علتش اینه که تابع تاریخ در جوملا 1.5 با تابع تاریخ در جوملا 1.7 به بالا فرق داره .و مترجم احتمالا تابع تاریخ جوملا 1.5 را در نظر گرفته است.

در صورتی که در جوملا 1.7 به بالا تابع تاریخ جور دیگر نوشته شده است .

به همین دلیل در جوملا 1.5 درست کار میکنه و در جوملا 1.7 به بالا اشتباه نشون میده .

شما باید رشته مورد نظر را پیدا کنید .بعد بر اساس تابع تاریخ جوملا 1.7 به بالا تغییر دهید .

در صورتی که رشته را تغییر دهید .اونوقت در جوملا 1.7 درست کار میکند .و در جوملا 1.5 اشتباه میشود .

حقیقتش من امروز سرم خیلی شلوغ هست .و نه جوملا 1.7 را نصب شده دارم .و نه اینکه تابع تاریخ جوملا 1.7 را تا حالا بررسی کردم . به مترجم این افزونه اطلاع بدید .تا تغییرات لازم را انجام دهد .

اگر مترجم از این مشکل مطلع نشد . سعی میکنم .برای فردا این مشکل را برای شما حل کنم .

موفق باشید

یه راهنمایی به دوستانی که شاید بخوان تاریخ را درست کنند بگم .برای این افزونه تاریخ جداگانه نوشته شده .و اصلا از تابع تاریخ جوملا استفاده نمیکنه .و برای هر ورژن جوملا یک تابع جداگانه هست .

فقط ظاهرا مشکلی در تابع ورژن 1.7 و 2.5 رخ داده است .

این رو گفتم برای دوستانی که شاید بخواهند مشکل این افزونه را بررسی و حل کنند .

البته بعید میدونم در حال حاضر کسی بتونه این مشکل را حل کنه .چون همه درگیر پروژه های خودشون هستن .یا در حال رسوندن هدیه های ویژه برای کاربران .

دوست عزیز فکر کنم باید تا سال جدید صبر کنی .تا سر همه خلوت بشه .و یکی بیاد با تایم آزاد مشکل را حل کنه .

شما این همه صبر کردی تا هفته اینده هم صبر کن .تا سر همه خلوت بشه و این مشکل هم حل بشه.

موفق پایدار

نسخه جدید 2.5.5 هم منتشر شد ولی کماکان مشکل تاریخ در نسخه های فارسی جوملا پابرجاست.

از مدیریت سایت که زحمت فارسی سازی این کامپوننت ارزشمند رو انجام دادند

تقاضا داریم

مشکل بزرگ تاریخ رو هم پیگیری کنند

که این کامپوننت قابل استفاده بشه

gift

ای کاش وقتی چیزی رو منتشر میکنید

ساپورت هم بکنید

این افزونه عملا غیر قابل استفاده است.

حدود 3 هفته هست من و سایر دوستان گزارش دادیم

حتی در پروفایل مترجم و سایر مدیران لینک گذاشتیم

دریغ از یک جواب

به جای شعارهای تبلیغاتی و ساخت بنر و کشیدن به رخ جهانیان

shoar.jpg

فکر میکنم رسیدن به تاپیکها مهمتر باشه و البته ساپورت کامپوننتی که خودتون کار کردید.

حداقل اعلام کنید.. راهی به نظرتون نمیرسه

موفق باشید

با درود

یک مثال:

حتی اگر مشکلی در افزونه ای مثل k2 باشه و در سایت سازنده هم عنوان کنید ممکن است تا اصلاح مشکل چندین هفته منتظر بمونید.

اینکه شما شدیدا به این افزونه نیاز دارید قابل درک هست ولی در یک پروسه زمانی که معمولا از یک ماه به عید شروع میشود به دلیل حجم زیاد کاری کاربران ، مدیران و .. امکان انجام برخی درخواست ها اصولا به تعویق خواهد افتاد..

چه خوب بود شما هم به عنوان یک کاربر حرفه ای آموزشهایی که برای تبدیل تاریخ در انجمن قرار گرفته مطالعه میکردید و در خیلی موارد حداقل خود شما به دیگران در این انجمن کمک میکردید.همیشه مصرف کننده بودن خوب نیست کمک به توسعه فقط نباید از طرف یک شخص باشه ، خود شما هم نقشی در این بین بازی کنید تا هم لذت کمک به دیگران را بچشید و هم خودتون کارهای حرفه ای تری انجام بدید.

انشالا در فرصت مقتضی تاریخ این افزونه رو هم بررسی و رفع اشکال میکنیم.

البته خیلی جالبه برای ما که همین افزونه در انجمن های دیگه کپی شده و اشخاصی ترجمه این افزونه رو به خودشون نسبت دادند!! ولی هیچ کس نگفت تاریخش مشکل داره! جز شما gift

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام من هم نسخه 1.7.3 رو داشتم و قتی ارتقا دادم به نسخه 2 مشکل تاریخ برام پیش اومد

جالبه تاریخ که مشکل داره وقتی هم که ذخیره میکنم در سایت نشون داده نمیشه چون تاریخ انتشار استاندارد نیست

وقتی هم اون مطلب رو بخام ویرایش کنم تصویر سوم اتفاق می افته

attachment.php?attachmentid=853&d=1331895388

وقتی ذخیره میکنم این اتفاق می افته

attachment.php?attachmentid=854&d=1331895390

وقتی میخام ویرایش کنم

attachment.php?attachmentid=855&d=1331895394

[ATTACH=CONFIG]853[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]854[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]855[/ATTACH]

ویرایش شده در توسط beheshtiit

دوست عزیز من قبلا هم گفتم این افزونه باید کاملا تاریخش از نو ویرایش بشه . با این کار مشکل حل نمیشه .

دوستانی که امتحان میکنن .دفعه اول درست نشون میده .اما دفعه بعد اگر رفرش کنی دوباره بهم میریزه.

اگر با این کار مشکل حل میشد .که من همون روز اول این مشکل را حل میکردم .

شما در نظر بگیر برای همه تاریخ های این افزونه یک تابع نوشتی .حالا بیای با یک خط تغییر دادن مشکل را حل کنی .

هنوز مشکل داره .

موفق پایدار

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری