omid

قالب مدرن و حرفه ای نارسا دانلود ورژن 1.1.0 برای جوملا 2.5 و 3

40 پست در این موضوع

تنظیمات رو هم ست کردم و پیغام ذخیره گرفتم ولی بازم خطا زیر وجود داره:

هشدار

JFTP: :write: پاسخ بد

JFolder: :فایل: مسیر پوشه یافت نشد. فایل: /home/cp17029/public_html/tmp/install_5204faa23ac3b

JFolder: :پوشه: مسیر پوشه یافت شد. فایل: /home/cp17029/public_html/tmp/install_5204faa23ac3b

JFolder: :فایل: مسیر پوشه یافت نشد. فایل: /home/cp17029/public_html/tmp/install_5204faa23ac3b

JInstaller: :نصب: فایل نصب XML جوملا یافت نشد

خطا

Archive does not exist

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
درود

من روی جوملا 3.0.3 نصب کردم اما هیچ موقعیتی رو نشون نمیده!منو هم نداره!

خوب وقتی قالبو نصب کردین باید ماژول هایی رو به اون موقعیت های قالب اضافه کنین تا دیده بشه !

آقا اصلاً من صفر زیر صفر انجماد هرچی که صلاح می دونید. بالا غیرتاً یکی پیدا بشه بطور کاملاً ساده در هر حدی که می خواهید حساب کنید مشکل نصب قالب منو حل کنید.

بااین خطا چیکار کنم کلافه شدم:65d6a5d6s::65d6a5d6s::65d6a5d6s:

هر قالبی رو که نصب می کنم پیغام زیر ظاهر میشه.

هشدار

هشدار: انتقال ناموفق فایل!

JFolder: :فایل: مسیر پوشه یافت نشد. فایل: /home/cp17029/public_html/tmp/install_51f79682caf8b

JFolder: :پوشه: مسیر پوشه یافت شد. فایل: /home/cp17029/public_html/tmp/install_51f79682caf8b

JFolder: :فایل: مسیر پوشه یافت نشد. فایل: /home/cp17029/public_html/tmp/install_51f79682caf8b

JInstaller: :نصب: فایل نصب XML جوملا یافت نشد

خطا

Archive does not exist

این لینک میتونه کمکون کنه و لطفا سوالتونو تو قسمتو تاپیک خودش بگین

لینک آموزش

ممنون از قالب زيباتون. من بسته نصبي را روي لوكال نصب كردم و بخوبي همه قسمت ها داره كار ميكنه. اما به يه مشكل برخورد كردم كه ممنون ميشم راهنماييم كنيد.

انجمن ساز كيونا يا جي دانلود را روي بسته نصب كردم و يك منو براش ساختم. ميخوام وقتي كه وارد اين منوها ميشم قسمت سمت چپ قالب حذف بشه و قالب بصورت دوستونه قرار بگيره و انجمن ساز يا جي دانلود فضاي بيشتري را پوشش بده . ولي با تنظيماتي كه انجام دادم"ماژول هاي سمت چپ براي اين منو ها نشون داده نشن" . ماژول هاي سمت چپ حذف ميشوند ولي باز هم انجمن ساز يا جي دانلود يا كلا مطالب سايت به اندازه قبلي كه در وسط قالب نشان داده ميشده قرار ميگيره و هيچ تغييري نميكنه . لطفا راهنماييم كنيد. با تشكر

موقعیت سمت چپ را باید شرطی کنید

آموزشهای طراحی قالب در انجمن را مطالعه کنید و با یادگیری روش شرطی سازی موقعیت ها ، کافی هست که فایل index.php قالب رو باز کنید و موقعیت سمت چپ را شرطی کنید که در زمان عدم وجود ماژولها ، نمایش داده نشود

ممنون از قالب زيباتون. من بسته نصبي را روي لوكال نصب كردم و بخوبي همه قسمت ها داره كار ميكنه. اما به يه مشكل برخورد كردم كه ممنون ميشم راهنماييم كنيد.

انجمن ساز كيونا يا جي دانلود را روي بسته نصب كردم و يك منو براش ساختم. ميخوام وقتي كه وارد اين منوها ميشم قسمت سمت چپ قالب حذف بشه و قالب بصورت دوستونه قرار بگيره و انجمن ساز يا جي دانلود فضاي بيشتري را پوشش بده . ولي با تنظيماتي كه انجام دادم"ماژول هاي سمت چپ براي اين منو ها نشون داده نشن" . ماژول هاي سمت چپ حذف ميشوند ولي باز هم انجمن ساز يا جي دانلود يا كلا مطالب سايت به اندازه قبلي كه در وسط قالب نشان داده ميشده قرار ميگيره و هيچ تغييري نميكنه . لطفا راهنماييم كنيد. با تشكر

سلام

این امکانکه با حذف یه موقعیت راست یا چپ از قالب موقعیت وسط تا جایی مورد نظر عرض صفحه باز شود در این قالب کد نویسی نشده اگه میخواین برای صفحه خاص , با تغییر کد مورد نظر اینکار رو انجامیدم !

ممنون از كمكتون. من خودم يه مقدار كد نويسي انجام دادم ولي هركاري ميكنم به خروجي دلخواه نميرسم

براي شرطي سازي قالب اگه با كد نويسي راهنماييم كنيد ممنون ميشم. به عنوان مثال وقتي موقعيت چپ قالب در صفحه ظاهر نشه با چه ترفندي موقعيت وسط را كامل نشون بدم.

اين كد نوشتم ولي جواب نميده و دوبار راست و وسط موقعيتشون تكرار ميشه

اين كد را به جاي وقتي كه موقعيت راست - محتوا - و چپ ظاهر ميشه نوشتم.

<?php if (($this->countmodules('right')) && ($this->countmodules('left'))) {?>
               <div id="Center"><jdoc:include type="message" /> <jdoc:include type="component" /> </div>
           <?php } else if ($this->countmodules('right')) { ?>
               <div id="Centerr"><jdoc:include type="message" /> <jdoc:include type="component" /> </div>
           <?php } else if ($this->countmodules('left')) { ?>
               <div id="Centerl"><jdoc:include type="message" /> <jdoc:include type="component" /> </div>
           <?php } else { ?>
                <div id="Centerc"><jdoc:include type="message" /> <jdoc:include type="component" /> </div>
<?php } ?> 

اين هم كد فايل اصلي اگه بگين كجا را ويرايش كنم و چطوري ممنونم.

فايل index

كد اصلي

فايل edit_index

فايلي كه ويرايش كردم

ممنون از كمكتون. من خودم يه مقدار كد نويسي انجام دادم ولي هركاري ميكنم به خروجي دلخواه نميرسم

براي شرطي سازي قالب اگه با كد نويسي راهنماييم كنيد ممنون ميشم. به عنوان مثال وقتي موقعيت چپ قالب در صفحه ظاهر نشه با چه ترفندي موقعيت وسط را كامل نشون بدم.

اين كد نوشتم ولي جواب نميده و دوبار راست و وسط موقعيتشون تكرار ميشه

اين كد را به جاي وقتي كه موقعيت راست - محتوا - و چپ ظاهر ميشه نوشتم.

<?php if (($this->countmodules('right')) && ($this->countmodules('left'))) {?>
               <div id="Center"><jdoc:include type="message" /> <jdoc:include type="component" /> </div>
           <?php } else if ($this->countmodules('right')) { ?>
               <div id="Centerr"><jdoc:include type="message" /> <jdoc:include type="component" /> </div>
           <?php } else if ($this->countmodules('left')) { ?>
               <div id="Centerl"><jdoc:include type="message" /> <jdoc:include type="component" /> </div>
           <?php } else { ?>
                <div id="Centerc"><jdoc:include type="message" /> <jdoc:include type="component" /> </div>
<?php } ?> 

اين هم كد فايل اصلي اگه بگين كجا را ويرايش كنم و چطوري ممنونم.

فايل index

كد اصلي

فايل edit_index

فايلي كه ويرايش كردم

سلام و شرمنده به علت دیر ج دادن

این قالب طوری طراحی شده که باید سه ستونه استفاده کنی و اگه یه موقعیتیم نباشه باز اون قسمت خالی میمونه و اگه شرطی کنیم باید قالب چند ساعتی ری دیزاینو کد هاشو بعضی جاها تغییر دادش!

بهترین راه اینه که برین اون منو یا لینک مورد نظرت که منو بهش داده شده و توی کلاس منو کدی اضافه کنی و بیای با css اون منو و زیر منو هاشو در قسمت وسط عرضشو تا جایی که نیازه بیشتر کنی

امید وارم موجه شده باشی و اگه نتونی پیم بده کمکتون میکنم

یاعلی

اگه کسی می تونه بگه آیا قالب سایت دانلود بهتره جوملا باشه یا وردپرس ؟ علت ؟

هر دو مدیریت محتوا خوبه و جوملا برای همه سایت هادر هر زمینه عالی هست و برای هر کاری از جوملا میتونی استفاده کنید

سلام ,

من بسته نصبی رو نصب کردم اما هر کاری میکنم نمیشه Title صفحه رو تغییر بدم ! از قسمت تنظیمات خود جوملا هم که تغییر دادم باز جواب نداد ! میشه راهنمایی کنید که از کجا باید تغییرات رو اعمال کرد !>

برید منوی خانه رو از مدیریت باز کنید

در تنظیمات منوی خانه در قسمت نمایش عنوان صفحه میتونید تغییر بدید

والا من همین کارو کردم اما نشد حتی رفتم از ویرایش فایل index هم کردم بازم نشد !

بسته نصبی برای جوملا 3 رو میخوام میشه لینک بدید؟؟

میتونین قالبشو بر روی جوملا 3 هم نصب کنین مشکلی نداره سازگاره ...

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری