m3hdi

معرفی ماژول مگا منو بوت استرپ T-Bootstrap Megamenu

4 پست در این موضوع

بالخره بعد مدتها انتظار { به شخصه خیلی منتظر بودم که این ماژول بیرون بیادش } ماژول مگا منو بوت استرپ ، در فروشگاه افزونه های جوملا جهانی قرار گرفتش ...

[ATTACH=CONFIG]5926[/ATTACH]

از جمله امکانات موجود :

- سازگار با نسخه بوت استرپ 2

- قابلیت چند ستونه کردن .

- واکنش گرا { ریسپانسیو }

- عرض ستون قابلیت انعطاف پذیری داره و قابل تنظیم هستش .

- بدون نیاز به هیچ گونه فایل جاوا اسکریپتی . تنها با فایل جاوا اسکریپت بوت استرپ تنظیم می شود .

- قابل نصب بروی جوملا 2.5 و جوملا نسخه 3

- خیلی ساده و انعطاف پذیر برای تغییر کد .

- کاملا رایگان .

لینک در سایت جوملا جهانی T-Bootstrap Mega Menu

دمو T-Bootstrap Mega Menu

دو نکته هستش که باید بگم :

1 - این افزونه هم دارای پلاگین و هم ماژول هستش که برای استفاده باید هر دوی آنها را فعال کنید .

2 - برای دانلود این افزونه حتما باید در سایت مربوطه ثبت نام کنید که برای راحتی کار شما کاربران عزیز بنده در سایت ثبت نام کرده و فایل ها را دریافت کردم و در آپلود سنتر انجمن قرار می دهم ...

ماژول :

http://jupload.ir/do.php?filename=joomlaforum.ir_13948214131.zip

پلاگین :

http://jupload.ir/do.php?filename=joomlaforum.ir_13948214132.zip

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

بوت استرپ چیه ؟ تو سایتش نوشته این ماژول با سایت هایی که بوت استرپ نداره بد کار می کنه

بوت استرپ چیه ؟ تو سایتش نوشته این ماژول با سایت هایی که بوت استرپ نداره بد کار می کنه

بوت استرپ یا به انگلیسی BootStrap یک فریم ورک تحت html,css,JS هستش که برای طراحی قالب های مختلف سایت استفاده می شود که تقریبا کار را برای طراحان و برنامه نویسان ساده کرده .

با استفاده از کدهای CSS و JS و تگ های HTML مرتبط که قرار داده به راحتی شما بدون نیاز به دانستن زیاد جی کوئری یا جاوا اسکریپت به راحتی می توانید برای سایت های خود tab , Accardion , Slider , Tooltips , Forms و چیزهای مختلف دیگر بسازید .

برای اینکه بیشتر درباره اش آشنا بشوید می توانید به سایت که در زیر اشاره می کنم بروید و امکانات و ویژگی ها و راهنمای کاملش را مطالعه بفرمایید .

http://getbootstrap.com/

سلام. من نصب کردم ولی منوهامو سمت راست نشون میده اصلا هم دوستونه نشده!!!! باید چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری