ابوالفضل طالبی

بسته آماده نصبی آگهی ستاره شهر :: کسب ثروت اینترنتی!

484 پست در این موضوع

با سلام

من تا حالا 3 تا سوال کردم هیچ کدوم جواب داده نشده چرا؟ (البته قبلی ها جواب داده شده این 3 تا سوال اخر جواب داده نشده )اون کسی که اینجا سوال خودش را مطرح میکنه حتما مشکل براش مهمه

به غیر از استاد طالبی که زحمت میکشن و جواب میدن هیچ کس دیگه جواب گو نیست ؟

با تشکر:auau:

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
با سلام

من تا حالا 3 تا سوال کردم هیچ کدوم جواب داده نشده چرا؟ (البته قبلی ها جواب داده شده این 3 تا سوال اخر جواب داده نشده )اون کسی که اینجا سوال خودش را مطرح میکنه حتما مشکل براش مهمه

به غیر از استاد طالبی که زحمت میکشن و جواب میدن هیچ کس دیگه جواب گو نیست ؟

با تشکر:auau:

دوست عزیز سوالات انجمن رو دوستان همیشه چک میکنن سوال شما هم دیشب نصف شب مطرح شده که فک کنم همه اون موقع خواب باشن

حجم سوالات و مشکلات زیاد هست و هر کدوم از دوستان فرصت میکنن پاسخ میدن

در مورد سوالی هم که مطرح کردید تاریخ در ابتدا با تقویم هست ولی موقعی که کاربر میخواد آگهی خودش رو ویژه کنه به شکل انتخاب ماهانه هست یک ماه و دو ماه و ....

سلام گفتم مشکل من این یک سوال نیست قبلا هم سوالی مطرح کردم که جواب داده نشده بود

باز هم که الان جواب دادین ممنون

سوال دیگه اینکه نمیشه همون رو هم طوری درست کرد که به جای تقویم مثلا زده بشه رایگان و بعد 1 ماه دو ما و... انتخاب بشه اخه مثلا رایگان یعنی هنوز ستاره دار نکرده باشن خوب اون اگهی چند ماه میخواد رایگان باشه این را یوزر باید تعریف کنه

سایت هایی مثل نsheypoor----darshahr نگاه کنید به چه شکل می باشد خیلی از سایت ها این جوری هست

ممنون

:21:!book]:ooof::nasihat:[motat]

دوست عزیز این ارسال شما چه مفهومی داره؟ لطفا از ارسال اسپم خودداری کنید و منتظر باشید تا پاسخ خودتون رو بگیرید

در مورد سوالتونم زبان سایت شما روی لاتین هست باید روی فارسی قرار بدید

سوال دیگه اینکه نمیشه همون رو هم طوری درست کرد که به جای تقویم مثلا زده بشه رایگان و بعد 1 ماه دو ما و... انتخاب بشه اخه مثلا رایگان یعنی هنوز ستاره دار نکرده باشن خوب اون اگهی چند ماه میخواد رایگان باشه این را یوزر باید تعریف کنه

سایت هایی مثل نsheypoor----darshahr نگاه کنید به چه شکل می باشد خیلی از سایت ها این جوری هست

ممنون

برای اینکه به اون حالت دربیارید باید با کدنویسی جوملا آشنایی داشته باشید و با کدنویسی توی کامپوننت تغییرات بدید خودش بطور پیشفرض این امکان رو نداره

متسفانه قیمت پلاگینهای پرداخت خیلی گرون هست یعنی قیمت خود افزونه ستاره شهر را روش کشیدید لطفا قیمت پلاگینهای پرداخت را کاهش دهید

متسفانه قیمت پلاگینهای پرداخت خیلی گرون هست یعنی قیمت خود افزونه ستاره شهر را روش کشیدید لطفا قیمت پلاگینهای پرداخت را کاهش دهید

دوست عزیزم کامپوننتی که روی ستاره شهر استفاده شده کاملا از پایه کدنویسی شده و اگر شما بخواید همچین کامپوننتی رو از پایه کدنویسی کنید هزینه چند میلیونی خواهد داشت

پلاگین پرداخت برای همچین کامپوننتی که رایگان منتشر شده هزینه ای به اونصورت نداره

سلام لینک دانلود مشکل داره لطفا اصلاح کنید خیلی بهش نیاز دارم مرسی

سلام

زمانی که از قسمت آگهی ها وارد سایت می خواهیم بشیم یک صفحه با error زیر نمایش میده

500 - نمایش پیدا نشد [نام، نوع، پیشوند]: p30advertise، html، p30advertiseView

این مشکل مال چیه؟؟

لطفا راهنمایی کنید

gaki.ir

و مشکل دیگه ای گه هست اینه که رمانی که میخوام آگخی ثبت کنم در قسمت کلید واژه ها و توضیحات مختصر که بار میشه برای پر کردن غیر فعال می باشد.

ممنون راهنمایی کنید.

سلام

زمانی که از قسمت آگهی ها وارد سایت می خواهیم بشیم یک صفحه با error زیر نمایش میده

این مشکل مال چیه؟؟

لطفا راهنمایی کنید

gaki.ir

اگر سئوی سایت خودتون رو فعال کردید حتما گزینه افزودن پسوند به آدرس ها رو هم فعالش کنید

سلام لینک دانلود مشکل داره لطفا اصلاح کنید خیلی بهش نیاز دارم مرسی

لینک دانلود اصلاح شده الان مشکلی نداره

سلام

این مشکل مال چیه؟؟

لطفا راهنمایی کنید

gaki.ir

اگر سئوی سایت خودتون رو فعال کردید حتما گزینه افزودن پسوند به آدرس ها رو هم فعالش کنید

----------------------------------

من این تنظیم رو انجام دادم اما هنوز مشکل من حل نشده

و هر چی میخوام آگهی ثبت کنم میگه باید فیلدهای ستاره دار را پر کنید در صورتی که همه را پر کردم

ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام

این مشکل مال چیه؟؟

لطفا راهنمایی کنید

gaki.ir

----------------------------------

من این تنظیم رو انجام دادم اما هنوز مشکل من حل نشده

و هر چی میخوام آگهی ثبت کنم میگه باید فیلدهای ستاره دار را پر کنید در صورتی که همه را پر کردم

ممنون میشم راهنمایی کنید

اطلاعاتتون رو پیام خصوصی برام بفرستید تا سایتتون رو چک کنم

ارسال شده در (ویرایش شده)

ممنون من اطلاعات را براتون به صورت خصوصی ارسال کردم

ممنون میشم مشکل ام رو حل کنید.

در ضمن قسمت کلید واژه ها و توضیحات مختصر غیر فعال است و نمیشه پر کرد.

ویرایش شده در توسط zloverx

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان.

یه مشکلی که من دارم اینه که هر شخصی ثبت نام می کنه باید براش یه email بره که حسابش فعال بشه ولی نمیره میشه راهنمایی کنید.

یه مشکله دیگه اینه که زمانی که می خوان اگهی ثبت کنن مقدار پول رو باید خودشون وارد کنن نمیشه به جای اون کاری کرد که طرف انتخاب کنه چند ستاره لازم داره و نسبت به همون مقداری که برای هر ستاره در نظر گرفته شده مبلغی رو پرداخت کنه؟

زمانی هم که اگهی ثبت می کنی ارور میگیره از وارد کردن طالاعات در فیلد های ستاره دار!!!

همش رو وارد کردم ولی باز ارور.

ویرایش شده در توسط masoud_ra

سلام دوستان.

یه مشکلی که من دارم اینه که هر شخصی ثبت نام می کنه باید براش یه email بره که حسابش فعال بشه ولی نمیره میشه راهنمایی کنید.

یه مشکله دیگه اینه که زمانی که می خوان اگهی ثبت کنن مقدار پول رو باید خودشون وارد کنن نمیشه به جای اون کاری کرد که طرف انتخاب کنه چند ستاره لازم داره و نسبت به همون مقداری که برای هر ستاره در نظر گرفته شده مبلغی رو پرداخت کنه؟

زمانی هم که اگهی ثبت می کنی ارور میگیره از وارد کردن طالاعات در فیلد های ستاره دار!!!

همش رو وارد کردم ولی باز ارور.

برای ارسال ایمیل باید تنظیمات ایمیل جوملا خودتون رو چک کنید چندین بار انجمن این موارد مطرح شده

موقع ثبت آگهی جایی برای وارد کردن مقدار پول نداریم آگهی ها همگی رایگان ثبت میشه بعد اینکه مدیر آگهی رو تایید کرد کاربر میتونه اون رو به ویژه و ستاره دار تبدیل کنه

که در اینقسمت مبلغ و هزینه های هر ستاره از قبل توسط مدیر مشخص شده و کاربر با انتخاب هر پلنی هزینه همون رو پرداخت میکنه

فیلدهای ستاره داره هم به نظر باید بخشی از کامپوننت یه کدنویسی بشه تا کامل کار کنه

سلام خدمت همه اساتید

لطفا کمکم کنید

من مراحل نصب رو کاملا طبق گفته های شما دوستان انجام دادم ولی پس از نصب پیغام های خطای زیادی میدهد.

حتی در قسمت کامپونت ها که وارد سیستم مدیریت آگهی ها میشوم بازم هم پیغام خطا می دهد

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/.........../public_html/..../administrator/components/com_p30advertise/controller.php on line 0

Strict Standards: Declaration of P30advertiseController::display() should be compatible with JController::display($cachable = false, $urlparams = false) in /home/................/public_html/.../administrator/components/com_p30advertise/controller.php on line 0

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/.............../public_html/..../administrator/components/com_p30advertise/views/p30advertise/tmpl/default.php on line 0

پیغام های خطا در صفحه اول

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/......./public_html/.../modules/mod_p30adslog/tmpl/default.php on line 8

:Non-static method P30advertiseClass::getCategories() should not be called statically in /home/................./public_html/....../modules/mod_p30adsmenu/mod_p30adsmenu.php on line 30

/modules/mod_p30adsmenu/helper.php

/administrator/components/com_p30advertise/helpers/p30advertise_class.php on line

modules/mod_junewsticker/mod_junewsticker.php on line 15

و...

کلا صفحه اول با پیغام خطا پر شده

لطفا مساعدت لازم رو بعمل بیارید.

با سپاس فراوان

سلام خدمت همه اساتید

لطفا کمکم کنید

من مراحل نصب رو کاملا طبق گفته های شما دوستان انجام دادم ولی پس از نصب پیغام های خطای زیادی میدهد.

حتی در قسمت کامپونت ها که وارد سیستم مدیریت آگهی ها میشوم بازم هم پیغام خطا می دهد

ضمن خوش آمد به جوملا فروم

شما از تنظیمات کلی سایتتون در سربرگ سرور گزارش خطا رو کم کنید

برای ارسال ایمیل باید تنظیمات ایمیل جوملا خودتون رو چک کنید چندین بار انجمن این موارد مطرح شده

موقع ثبت آگهی جایی برای وارد کردن مقدار پول نداریم آگهی ها همگی رایگان ثبت میشه بعد اینکه مدیر آگهی رو تایید کرد کاربر میتونه اون رو به ویژه و ستاره دار تبدیل کنه

که در اینقسمت مبلغ و هزینه های هر ستاره از قبل توسط مدیر مشخص شده و کاربر با انتخاب هر پلنی هزینه همون رو پرداخت میکنه

فیلدهای ستاره داره هم به نظر باید بخشی از کامپوننت یه کدنویسی بشه تا کامل کار کنه

دوست عزیز تنظیمات ایمیل انجام داده شده باز من ایمیل رو عوض کردم ولی چیزی نمیفرسته !!! میشه بیشتر راهنمایی کنی

یه عکس اپلود می کنم که فیلد وارد کردم مبلغ وجود داره.

بعد مشکل فیلد ستاره دار نیست من همه فیلد هارو برای تست پر کردم ولی باز میگه فیلد ستاره دار پر نشده و اگهی ثبت نمیشه.

فیلدی که میشه لینک سایت رو وارد کرد به عنوان پیش فرض زده p30joomla.com میشه اینو عوض کرد؟

[ATTACH=CONFIG]7637[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]7637[/ATTACH]

دوست عزیز تنظیمات ایمیل انجام داده شده باز من ایمیل رو عوض کردم ولی چیزی نمیفرسته !!! میشه بیشتر راهنمایی کنی

یه عکس اپلود می کنم که فیلد وارد کردم مبلغ وجود داره.

بعد مشکل فیلد ستاره دار نیست من همه فیلد هارو برای تست پر کردم ولی باز میگه فیلد ستاره دار پر نشده و اگهی ثبت نمیشه.

فیلدی که میشه لینک سایت رو وارد کرد به عنوان پیش فرض زده p30joomla.com میشه اینو عوض کرد؟

[ATTACH=CONFIG]7637[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]7637[/ATTACH]

تنظیمات ایمیلتون حتما درست نیست چون ارسال ایمیل یه چیز کلی هست و ارتباطی به یه بسته نصبی نداره مربوط به تنظیماتی هست که باید در پیکربندی سایتتون انجام بدید انجمن رو در این مورد سرچ کنید

اون فیلد مبلغ رو اشتباه گرفتید اون مربوط به هزینه ارسال آگهی نیست اون بخاطر این هست وقتی کاربری یه آگهی میده اگه محصولش قیمت داشته در صورت تمایل قیمت رو وارد کنه

لینک p30joomla.com رو هم میتونید از داخل فایلهای کامپوننت تغییر بدید از مسیر زیر

components/com_p30advertise/views/submit/tmpl/default.php

فیلدها به علت ناسازگاری با مرورگرهای مختلف ارور میده و نیاز به کمی کدنویسی داره قبلا برای چند نفر از دوستان تجاری کدنویسی کردم این قسمت رو...

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری