Vahid Taheri

سوالات و مشکلات پیرامون فروشگاه ساز J2Store و درگاه های پرداخت آن

277 پست در این موضوع

سلام

من جوملا 3.3.3 رو نصب کردم و روی اون j2store 2.7.3 رو نصب کردم و بعدش فارسی ساز j2store رو هم نصب کردم و فارسی شد

اما واحد ارز روی US Dollar هست چظور می تونم اونو به تومان تغییر بدم و بعدش پلاگین پرداخت بانکی نصب کنم؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
سلام

من جوملا 3.3.3 رو نصب کردم و روی اون j2store 2.7.3 رو نصب کردم و بعدش فارسی ساز j2store رو هم نصب کردم و فارسی شد

اما واحد ارز روی US Dollar هست چظور می تونم اونو به تومان تغییر بدم و بعدش پلاگین پرداخت بانکی نصب کنم؟

یه سری آموزشات دارم تهیه میکنم که این موارد رو شامل میشه ، اما یه توضیح مختصر میدم.

با نصب فارسی ساز واحد ارز تغییر نمیکنه و باید خودتون این کار رو انجام بدید.

بعد از نصب افزونه و فارسی ساز ، به کنترل پنل کامپوننت برید (مدیریت فروشگاه) برید و از منوی پیکربندی ، واحد ارز رو باز کنید.

بر روی گزینه جدید کلیک کنید و اطلاعات خواسته شده رو به شکل زیر پر کنید :

فرم رو ذخیره و کنید و از منوی پیکربندی ، مشخصات فروشگاه رو باز کنید. فروشگاه خودتون رو انتخاب کنید و در تنظیماتش واحد ارز پیشفرض رو روی ریال قرار بدین.

برای اعمال تغییرات در سایت ، از منوی بالای مدیریت ، به سایت -> تعمیر سایت -> پاکسازی ذخیره ساز برید و کش جوملا رو خالی کنید.

اما برای درگاه. درگاه زرین پال رو به صورت رایگان قرار در تایپک کامپوننت J2Store قرار دادم. سایر پلاگین های پرداخت رو مهندس طالبی زحمت کشیدند و در p30joomla.com قرار دادند.

سایر گروه های پشتیبان جوملا هم اقدام به نوشتن پلاگین های این افزونه نمودند ، اگر از اون ها استفاده کردید ، لطفا برای پلاگین ها در سایت خودشون ازشون پشتیبانی بخواهید.

موفق باشید :ad54ad:

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

من کامپوننت و پلاگین پرداخت زرین پال رو نصب کردم و کدی که از زرین پال گرفتم رو وارد کردم اما بعد از تایید مشتری خطای کد 2 می ده! می شه راهنمایی کنید مشکل از کجاست؟

آی پی هم درست وارد شده

ویرایش شده در توسط hoda64hoda

این مشکل شما ناشی از صحیح نبودن آی پی با مرچنت کدتون هست. (در وب سایت زرین پال بررسی کنید)

ممنون خط تیره ها در کد را هم باید وارد کرد

الان مشکلی که دارم اینه که بعد از پرداخت و بازگشت به سایت کد خطای 101 می ده

ویرایش شده در توسط hoda64hoda

این خطا میگه پرداخت انجام شده ولی دو بار PaymentVerification روی آن انجام شده

این افزونه دو تا پلاگین پرداخت زرین پال داره که تا اونجایی که من میدونم ی*** مشکل داشت.

شما اون یکی را هم نصب کن ببین درست میشه. اونی که درسته تو مدیریتش لوگوی زرین پال را داره

این خطا میگه پرداخت انجام شده ولی دو بار PaymentVerification روی آن انجام شده

این افزونه دو تا پلاگین پرداخت زرین پال داره که تا اونجایی که من میدونم ی*** مشکل داشت.

شما اون یکی را هم نصب کن ببین درست میشه. اونی که درسته تو مدیریتش لوگوی زرین پال را داره

این همونیه که لوگو داره از لینک سایت سازندش دانلود کردم

پرداخت موفق انجام شده اما بعد از بازگشت این خطارو نشون می ده. مشکل از پلاگینه؟

من همچنان خطای 101 دارم

اونیکی پلاگین رو نصب کردم با اون هم همین مشکلو دارم!

راهنماییییی لطفا

با سلام

با پشتیبان زرین پال صحبت کردم. پاسخی که دادند :

تو حالت عادی مشکل بايد به خاطر ارجاع دوباره کاربر به صفحه تاييد تراکنش باشد.

هنوز در حال بررسی هستم ، اگر به نتیجه ای رسیدم اعلام میکنم

با سلام

با پشتیبان زرین پال صحبت کردم. پاسخی که دادند :

هنوز در حال بررسی هستم ، اگر به نتیجه ای رسیدم اعلام میکنم

به من هم همین جوابو دادن

ممنون که پیگیر هستید

انشالله که به نتیجه برسید من منتظرم

[ATTACH=CONFIG]7314[/ATTACH]

سلام من بعد از پرداخت این مشکل رو دارم. از لینک زیر هم استفاده می کنم برای درگاه. لطفا کمک کنید ممنون

ویرایش شده در توسط Vahid Taheri

در قسمت پیکربندی اصلی جوملا بروید

سربرگ سرور کلیک کنید

گزینه نمایش خطا را پیدا و بر روی پیشفرض قرار دهید مشکل رفع میشود

سلام دوستان

من ورژن 2.7.3 این کامپوننت رو روی جوملا 3 خودم نصب کردم.

فروشگاهمو تعریف کردم، پلاگین پرداخت هم نصب کردم و منتشر کردم، تنظیمات ارز و ... هم کامل انجام شده.

میرم مطلب هم میزارم و فایل هم اضاف میکنم.

توی مطلبم هم دکمه خرید و قیمت هست.

حالا وقتی خرید رو میزنم، میره توی صفحه فاکتور و قیمت نهایی رو نشونم میده. ولی بعد از اینکه گزینه نهایی پرداخت رو میزنم توی صفحه آخر که تصویرشو همینجا گذاشتم میره و دیگه هیچی نیست. همش نوشته هست. نه تب نه لینک و نه چیز دیگه ای. مشکل از کجاست؟ ضمنا soap هم روی سرور نصب هست.

تصویر:

[ATTACH=CONFIG]7365[/ATTACH]

نه این مشکل از soap و در کل مشکل از پلاگین پرداخت نیست. شما پلاگین پرداخت رو غیرفعال هم کنید این مشکل رو خواهید داشت.

مشکل از JQuery هست. در بخش مدیریت سایت، به کنترل پنل فروشگاه برید و بر روی گزینه ها کلیک کنید. در صفحه ی باز شده ، در تب اول ، گزینه مربوط به بارگذاری jquery را فعال کنید.

دوستان ، من j2store رو نصب کردم. تو سایت برای خرید گزینه « اضافه شدن به سبد خرید » میاد. در حالی که من می خوام مشتری با زدن دکمه خرید مستقیما به درگاه پرداخت متصل بشه و اصلا همچین گزینه ای نیست!

ممنونم اما بازم نشد و مشکل قبلیو دارم.

مشکل از کجا میتونه باشه؟

مشکل باید از jquery باشه . دموی آنلاین قرار بدین تا بررسی بشه و دقیق تر بتونیم راهنمایی کنیم.

دوستان ، من j2store رو نصب کردم. تو سایت برای خرید گزینه « اضافه شدن به سبد خرید » میاد. در حالی که من می خوام مشتری با زدن دکمه خرید مستقیما به درگاه پرداخت متصل بشه و اصلا همچین گزینه ای نیست!

مکانیزم این فروشگاه اینطوری هست که کاربر کالا های مورد نظرش رو به سبد اضافه میکنه ، بعد به صفحه سبد میره و دکمه شروع فرآیند پرداخت رو میزنه.

بعد از وارد کردن اطلاعات و شیوه پرداخت به درگاه متصل میشه.

اگر میخواهید این مراحل رو نداشته باشه ، بهتره از فرم ساز RSForm استفاده کنید

مشکل باید از jquery باشه . دموی آنلاین قرار بدین تا بررسی بشه و دقیق تر بتونیم راهنمایی کنیم.

مکانیزم این فروشگاه اینطوری هست که کاربر کالا های مورد نظرش رو به سبد اضافه میکنه ، بعد به صفحه سبد میره و دکمه شروع فرآیند پرداخت رو میزنه.

بعد از وارد کردن اطلاعات و شیوه پرداخت به درگاه متصل میشه.

اگر میخواهید این مراحل رو نداشته باشه ، بهتره از فرم ساز RSForm استفاده کنید

متشکرم.

حالا من برای تست در لوکال ، میرم سفارش رو می زنم و وقتی هم سفارش تست رو از پنل تایید می کنم ، لینک دانلود فعال نمیشه! سیستم به این صورت نیست که بعد از پرداخت هزینه ، لینک فعال بشه؟

در ضمن این ارور در مرحله نهایی ثبت سفارش توسط زرین پال نشون داده میشه:

Notice: Undefined property: plgJ2StorePayment_zarinpal::$_getPostUrl in D:\xamppp\htdocs\Joomla\plugins\j2store\payment_zarinpal\payment_zarinpal.php on line 61

مشکل از کجاست؟

متشکرم.

حالا من برای تست در لوکال ، میرم سفارش رو می زنم و وقتی هم سفارش تست رو از پنل تایید می کنم ، لینک دانلود فعال نمیشه! سیستم به این صورت نیست که بعد از پرداخت هزینه ، لینک فعال بشه؟

آیتم منویی بسازید و نوعش رو برابر downloads (یکی از انواع منوی j2store) قرار بدید. کاربر با خرید کالا و رفتن به اون منو میتونه فایل هاش رو ببینه و دانلود کنه

در ضمن این ارور در مرحله نهایی ثبت سفارش توسط زرین پال نشون داده میشه:

Notice: Undefined property: plgJ2StorePayment_zarinpal::$_getPostUrl in D:\xamppp\htdocs\Joomla\plugins\j2store\payment_zarinpal\payment_zarinpal.php on line 61

مشکل از کجاست؟

در بخش مدیریت جوملا ، به تنظیمات کلی برید و در سربرگ سرور ، گزینه ی گزارش خطا را بر روی ساده قرار دهید.

ممنون از پاسخگوییتون. خیلی کارم گیره ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. اگه خیلی کار میبره میتونم هزینشو بدم برام انجامش بدین.

اینم لینک آنلاین یکی از مطالبم که واسه تست خرید گذاشتم:

http://office.promemar.com/index.php/%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D8%B1%D9%88%D8%B2-%D9%85%D8%B9%D9%85%D8%A7%D8%B1%DB%8C/%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86/35-%D9%84%DB%8C%D9%86%DA%A9-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D8%AA%D8%B3%D8%AA

سلام. من j2stor رو نصب کردم. هیچ مشکلی ندارم فقط نمی تونم فایل هایی رو که برای فروش گذاشتم توسط مهمان دانلود بشه. اگر کسی عضو باشه و بخره میتونه دانلود کنه مهمان باشه نمی تونه. تو منوی دانلود جی2استور امکان تنظیم نداره که فایل توسط عموم قابل دانلود باشه. چطور این محدودیت رو بردارم. تونستم امکان پرداخت رو برای عموم فعال کنم ولی دانلود رو نه.

سلام. من j2stor رو نصب کردم. هیچ مشکلی ندارم فقط نمی تونم فایل هایی رو که برای فروش گذاشتم توسط مهمان دانلود بشه. اگر کسی عضو باشه و بخره میتونه دانلود کنه مهمان باشه نمی تونه. تو منوی دانلود جی2استور امکان تنظیم نداره که فایل توسط عموم قابل دانلود باشه. چطور این محدودیت رو بردارم. تونستم امکان پرداخت رو برای عموم فعال کنم ولی دانلود رو نه.

باید مثل سایر سیستم ها هم بشه کاربر دانلود کنه هم به مهمان لینک ایمیل بشه. چطور فعالش کنم؟

باید مثل سایر سیستم ها هم بشه کاربر دانلود کنه هم به مهمان لینک ایمیل بشه. چطور فعالش کنم؟

متاسفانه این قابلیت در این سیستم وجود نداره و فقطی کاربران میتوانند فایل رو بخرند و در بخش «فایل های من» لینک دانلود رو دریافت کنند.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری