ritmsara.ir

فروش یک سایت موسیقی + فروش یک دامنه عالی برای دانلود فیلم وسریال

7 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

باسلام

قبل از هر چیز مشخصات خود سایت رو بگم!

تاریخ راه اندازی : 17 آذر، 1392

تعداد بازدید روزانه : میانگین 600 تا

تعداد بازدید کننده روزانه : میانگین 250 تا

تبلیغات: دارای یک ماه تبلیغ بنر در یک سایت معروف و پر بازدید (روزانه 3000 بازدید)

ورودی گوگل : میانگین روزی 100 تا

تعداد مطالب : 17 تا

تعداد نظرات تایید شده : 12 تا

درآمد : حدود 20 تومن ماهانه

هاست : 500 مگابایت یکساله از میهن وب هاست

سیستم مدیریت: نیوک 8.3 سیستم ضد هک و ایمن + تغییر نام صفحه مدیریت جهت امنیت بالا.

دامنه : تاریخ انقضاء: 17 آذر، 1393 141 روز باقی مانده است و دارای رتبه 2/100/000 در الکسا و 35000 در ایران

هزینه: به جزء هزینه هاست و دامنه که سالانه می باشد هزینه دیگری ندارد.

مشخصات سرور: LiteSpeed

محل سرور : Germany [​IMG]

امکانات اضافی : فروش به همراه واگذاری تمامی ریتم ها وی اس تی ها و مطالب دیگر + تعداد 3 بنر طراحی شده حرفه ای + یک وبلاگ در بلاگفا به ادرس دامنه سایت ritmsara.blogfa.com با رتبه عالی

و اما دلیل فروش...

اگر دقت کرده باشید سایت حدود 7 ماهی میشه که راه اندازی شده و در این مدت فقط 17 مطلب منتشر شده در سایت داریم! مطمئن هستم که شما خودتون هم بهتر از من میدونید که یک سایت موسیقی با این الان باید حداقل 150 مطلب منتشر شده داشته!!! پس دلیل اول و اصلی از فروش سایت عدم داشتن زمان کافی برای رسیدگی به سایت می باشد.

قیمت: 110 هزار تومن

درمورد قیمت هم بگم که واقعا منصفانه گفتم چون دامنه های مسخره ای رو با رتبه 19 میلیون در الکسا قیمت های واقعا زیادی روشون گذاشتن.ولی میشه با مشتری کنار اومد.

اما این سایت با این دامنه خوب به نظر خودم ارزش زیادی داره خودم قصد کارکردن روش رو داشتم اما وقت این اجازه رو نمیده و کمتر میتونم رسیدگی کنم.پس بهتره یکی روش وقت بزاره و قول میدم یکی از بهترین ها توی موسیقی بشه.

آدرس : ریتم سرا | ریتم های شاد ایرانی | وی اس تی | آموزش ارگ

دامنه مناسب برای دانلود فیلم و سریال

ثبت شده در اکثر موتور های جستجو نظیر گوگل ، الکسا ، بینگ و ... و دارای کلمات کلیدی برای شناسایی گوگل و دیگر جستجوگر ها

تاریخ انقضاء دامنه : 1394/04/30

قیمت فقط : 30.000 تومان

آدرس دامنه : وبسایت دانلود فیلم و سریال

takpar9@yahoo.com

ویرایش شده در توسط ritmsara.ir

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

به دلیل حل شدن مشکل مالی قیمت کاهش شدید یافت.

قیمت فقط:110 هزار تومان