farsian

:::ماژول تست پیامک

17 پست در این موضوع

سلام دوستان

بنده یک ماژول برای وب سایت های پیامک طراحی کردم که دیدم به اشتراک گذاشتنش خالی از لطف نیست

به کمک این ماژول میتوانید یک بخش در وب سایت خود را به تست پیامک برای مشتریان اختصاص دهید . به این صورت که شما یک متن در بخش تنظیمات ماژول وارد می کنید و کاربر با وارد کردن شماره همراهش و زدن دکمه ارسال پیامک ، اون متن براش پیامک میشه .

ماژول بسیار ساده و در عین حال بسیار کاربردی می باشد...

تمامی موارد در بخش تنظیمات ماژول قابل تنظیم می باشد.

گفتنی است که این ماژول به وب سرویس فارسیان پیامک متصل می باشد اما در صورت نیاز می توان این ماژول را به وب سرویس مورد نظر شما متصل کرد .

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

کار جالبیه یک دمو بزارید. یک پیشنهاد دیگه اینکه همین ماژول را یکم تغییر کوچیک بدید xml را . برای ادمین هم بذارید. اینجوری مدیر به هرکی خواست پیامک بزنه سریع می تونه استفاده کنه.

نمیشه برای خبرنامه ازش استفاده کرد ؟

برای خبرنامه پیامکی چه چیزی پیشنهاد می کنید ؟

ارسال شده در (ویرایش شده)

میتونید از AcySms که اقای طالبی برای عید فطر منتشر کردند هم استفاده کنید

برای وب سرویس خودمون .::تبلیغات::. هم آمادش کردیم

ویرایش شده در توسط amir_seddighi

امیر صدیقی عزیز سلام

اون که پیشنهاد دادی که مورد داره و نمی شه ازش استفاده کرد

این که دوستمون farsian گفته چی بود ؟ که شما پاکش کردید اگه می شه برام پ . خ کنید .

اینی که دوستمون گفتن چیز خاصی نبود آدرس سایت خودشون بود که تو امضاشونم هست . اون یکی هم اگه مشکلی داره توی تاپیک خودش پیگیری کنید

سلام دوستان

بنده یک ماژول برای وب سایت های پیامک طراحی کردم که دیدم به اشتراک گذاشتنش خالی از لطف نیست

به کمک این ماژول میتوانید یک بخش در وب سایت خود را به تست پیامک برای مشتریان اختصاص دهید . به این صورت که شما یک متن در بخش تنظیمات ماژول وارد می کنید و کاربر با وارد کردن شماره همراهش و زدن دکمه ارسال پیامک ، اون متن براش پیامک میشه .

ماژول بسیار ساده و در عین حال بسیار کاربردی می باشد...

تمامی موارد در بخش تنظیمات ماژول قابل تنظیم می باشد.

گفتنی است که این ماژول به وب سرویس فارسیان پیامک متصل می باشد اما در صورت نیاز می توان این ماژول را به وب سرویس مورد نظر شما متصل کرد .

سلام تو قسمت تنظیماتdefault.php اخر ای پی سامانه شما 54 می باشد ایپی من 52 می باشه باتغییر ایپی کلا سایت بالا نمیاد و ارور به خط 22 میده باید چیکار کنم

خط 22

$sms_client->SendSimpleSMS2($parameters)->SendSimpleSMS2Result

دوست عزیز

هر سامانه دارای وب سرویس و ip متفاوتی می باشد

طبیعی است که شما با تغییر آن (در صورت نداشتن دانش فنی) به مشکل بر خواهید خورد.

سلام تو قسمت تنظیماتdefault.php اخر ای پی سامانه شما 54 می باشد ایپی من 52 می باشه باتغییر ایپی کلا سایت بالا نمیاد و ارور به خط 22 میده باید چیکار کنم

خط 22

$sms_client->SendSimpleSMS2($parameters)->SendSimpleSMS2Result

شما ip رو حذف کنید و بجای ip آدرس ورود به پنل سایت خود را وارد کنید مشکل برطرف میشه

اگر نتونستید پ خ بزنید براتون درست کنم بفرستم

شما ip رو حذف کنید و بجای ip آدرس ورود به پنل سایت خود را وارد کنید مشکل برطرف میشه

اگر نتونستید پ خ بزنید براتون درست کنم بفرستم

سلام مرسی از لطف شما ایپی ثبت شده توی افزونه۵۴ میباشد از سامانه من ۵۲ میباشد که وقتی تغییر میدم سایت بالا نمیاد

سلام مرسی از لطف شما ایپی ثبت شده توی افزونه۵۴ میباشد از سامانه من ۵۲ میباشد که وقتی تغییر میدم سایت بالا نمیاد

خب شما بجای ip آدرس مستقیم ورود به پنل را وارد کنید به این شکل

http://panel.maralpayamak.ir/post/send.asmx?wsdl

حالا شما بجای panel.maralpayamak.ir آدرس ورود به پنل خود را وارد کنید

خب شما بجای ip آدرس مستقیم ورود به پنل را وارد کنید به این شکل

http://panel.maralpayamak.ir/post/send.asmx?wsdl

حالا شما بجای panel.maralpayamak.ir آدرس ورود به پنل خود را وارد کنید

باز همون اش و کاسه ای

این تابع هاش متفاوته که این پیغام رو میده

Fatal error: Uncaught SoapFault exception: [Client] Function ("SendSimpleSMS2") is not a valid method for this service in /home3/sms/public_html/click-samaneh.ir/modules/mod_fptestsms/tmpl/default.php:22 Stack trace: #0 /home3/sms/public_html/click-samaneh.ir/modules/mod_fptestsms/tmpl/default.php(22): SoapClient->__call('SendSimpleSMS2', Array) #1 /home3/sms/public_html/click-samaneh.ir/modules/mod_fptestsms/tmpl/default.php(22): SoapClient->SendSimpleSMS2(Array) #2 /home3/sms/public_html/click-samaneh.ir/modules/mod_fptestsms/mod_fptestsms.php(6): require('/home3/sms...') #3 /home3/sms/public_html/click-samaneh.ir/libraries/joomla/application/module/helper.php(173): include('/home3/sms...') #4 /home3/sms/public_html/click-samaneh.ir/libraries/joomla/document/html/renderer/module.php(107): JModuleHelper::renderModule(Object(stdClass), Array) #5 /home3/sms/public_html/click-samaneh.ir/libraries/joomla/document/html/renderer/modules.php(39): JDocumentRendererModule->render(Objec in /home3/sms/public_html/click-samaneh.ir/modules/mod_fptestsms/tmpl/default.php on line 22

مثل اینکه شما عرض بنده رو نخوندید:21:

وب سرویس سامانه های مختلف با هم تفاوت دارد

باید به وب سرویس خودتان و PHP مسلط باشید تا بتوانید این ماژول را ویرایش کنید (به سامانه خودتان اتصال دهید).

با تغییر IP و چنین مواردی کار درست نمی شود:ooof:

مثل اینکه شما عرض بنده رو نخوندید:21:

وب سرویس سامانه های مختلف با هم تفاوت دارد

باید به وب سرویس خودتان و PHP مسلط باشید تا بتوانید این ماژول را ویرایش کنید (به سامانه خودتان اتصال دهید).

با تغییر IP و چنین مواردی کار درست نمی شود:ooof:

سلام چرا ولی شما در قسمت ماژول ها انتشار دادید بخاطر همین با کمک بچه ها انشااله درست میکنیم اگر شد که بهتر وگرنه زیاد مهم نیست

ولی بهتر بود در قسمت بازارچه انتشار میدادید

مشکل حل شد!

من نمایندگی سامانه از 2 پنل متفاوت دارم که یکی سازگار نبود و تابعه ها متفاوت بود ولی دیگر سازگار بود و جواب داد

اینم ادرس برای تست

www.click-samaneh.ir

بازارچه برای زمانی هست که یک ماژول تجاریه یعنی بابتش باید پول پرداخت بشه . ولی وقتی من ماژول را رایگان برای دانلود قرار دادم دیگر برای چه بازارچه .

در هر صورت , در صورت نیاز درخدمتیم

در ضمن ماژول ثبت درخواست تماس تلفنی (به صورت پیامک و ایمیل) هم هست که امروز و فردا برای فروش قرار داده میشه (روی وب سایت اصلی خدمون یعنی FarsianWeb.ir فعال هست)

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری