pouya0nline

فروش ویژه نرم افزا ارسال پیامک انبوه به وایبر

10 پست در این موضوع

به دلیل فعال شدن ارسال مستقیم به وایبر در سامانه،این نرم افزار دیگر فرخته نمی شود!

اطلاعات بیشتر

با ما در تماس باشید : 0017184730083

ویرایش شده در توسط pouya0nline

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

یعنی به این اسونی می شه پیامک انبوه به 100.000 کاربر زد؟

فکر نمی کنید وایبر خیلی آسون بعد تعداد مثلا 200 پیام شماره را به آسونی بلاک کنه؟

سلام

یعنی به این اسونی می شه پیامک انبوه به 100.000 کاربر زد؟

فکر نمی کنید وایبر خیلی آسون بعد تعداد مثلا 200 پیام شماره را به آسونی بلاک کنه؟

در صورتی که ارسال های شما طبق قوانین وایبری حدودا 120 عدد در دقیقه باشد مشکلی پیش نخواهد آمد

دوستان طراحی این برنامه کاری نخواهد داشت و می تونم با اطمینان بگم که حتی با واتس آپ قیمتش 200 تومان می شود

دوستان طراحی این برنامه کاری نخواهد داشت و می تونم با اطمینان بگم که حتی با واتس آپ قیمتش 200 تومان می شود

الان دقیقا منظورت از این حرف چی بود؟

دوست عزیز لطفا در تاپیک های تجاری سایر دوستان دخالت نفرمائید . در صورت تکرار ناچار به قطع همکاری شما میشویم .

دوستانی که سفارش میدهند نام خودشون رو پ.خ کنند

ویرایش شده در توسط pouya0nline

دوستانی که سفارش میدن نام و شماره سفارش خودشون رو پ.خ کنند

با این نرم افزار به هر تعدادی که میخواهید پیامک وایبری رایگان ارسال نمایید

آیا تا کنون به این فکر کرده اید که پیامهای وایبر چه مزایایی نسبت به پیامکهای موبایل دارند؟

۱-کاربران بدون شک آنها را میخوانند

2-ارسال پیامک رایگان بدونه محدودیت به هزاران نفر

3-محدودیتی در ارسال تعداد کلمات و صفحات وجود ندارد

4-میتوان لینک سایت و یا صفحات اینترنتی در آن قرار داد

5-امکان ارسال تصویر در آن وجود دارد

6-هزینه آن مناسب تر می باشد

7-تمامی پیامها به دست مخاطبان ارسال شده و به دست آنها می رسد.

و...

مزایای نرم افزار:

1-رابط کاربری بسیار آسان

2- قابلیت ارسال عکس ، متن و لینک

3-دارای دفترچه تلفن و قابلیت گروه بندی

4-سرعت بالای ارسال و همچنین قابلیت تنظیم سرعت ارسال ( ۱۲۰ تا در دقیقه که بعنوان سرعت مناسب انتخاب شده است و این سرعت قابل تنظیم نیز می باشد )

5-ایمپورت کردن شماره تلفن از فایل متنی

6-نرم افزار رایگان تولید و ایجاد رنج و تعداد شماره تلفن به صورت حرفه ای

7-تشخیص شماره های فعال در وایبر

8-قابلیت تنظیم سرعت ارسال

و…..

آپدیت نسل سوم نرم افزار :

1-افزودن قابلیت بک آپ گرفتن در ورژن بتا ۳

2-٫رفع مشکل افزودن از فایل (قابلیت ایمپورت فایل ها با حجم و تعداد شماره بالا)

3-اشکالات احتمالی را برای ما بگویید تا برطرف کنیم….

4-کاهش احتمال بلوکه شدن توسط شرکت وایبر

5-امکان شخصی سازی نرم افزار با ارائه هزینه 350 هزارتومانی(تغییر لوگو و لینک تصویر لوگو نرم افزار)

هدیه ما :

نرم افزار تولید شماره با پیش شماره های مختلف و امکانات کاربردی به همراه خروجی قوی

نکته :

نکته۱ :دقت داشته باشید برای استفاده از نرم افزار ارسال انبوه پیام با وایبر باید نرم افزار های

viber Desktop 4.2 و۴٫۵ Dot Net Frame Work روی سیستم شما نصب شده باشد

نکته ۲ :نرم افزار روی ویندوز ۷ و ویندوز ۸٫۱ تست شده

خط مشی :

1-با توجه به اینکه وایبر ممکن است الگوریتم و روش کار خود را تغییر دهد ، نمیتوان ادعا کرد ، نرم افزار برای همیشه کار می کند ، از طرفی امکان فیلتر شدن وایبر و همچنین تحریم وایبر برای کاربران ایرانی وجود دارد

2-آپدیت ها ، با توجه به تجربیات کاربران در مورد بلاک شدن و نیاز های آنها انجام می شود و نسخه های آپدیت شده ممکن است با افزایش قیمت همراه باشد ، قابل ذکر است آپدیت ها به کاربران قبلی ما با تخفیف ویژه ارائه می شود

3-مسئولیت هر گونه استفاده یا سوء استفاده از نرم افزار به عهده شخص می باشد و تات اس ام اس در این قبال مسئولیتی را قبول نمیکند.

4-در صورت مشاهده هر گونه کپی برداری و استفاده از نسخه های غیرقانونی ، مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد.

5-حتما بعد از خرید ، دسترسی لازم را به مسئول پشتیبانی ما بدهید تا نرم افزار را برای شما نصب و تست کند.در غیر این صورت مسئولیتی با ما نخواهد بود

1409126092671.png

با توجه به تکنولوژی جدید ، این گزینه تبلیغاتی مورد توجه کاربران قرار گرفته و تاثیر گذار میباشد

کاربران وایبر افراد خاصی می باشند که جهت تبلیغ کالا ها و خدمات لوکس بسیار مفید می باشد

اطلاعات بیشتر

با ما در تماس باشید : 0017184730083

سلام

من کاربر جدید هستم

یه فروشگاه تازه راه انداختم

آدرسش

shop.hsp.ir

حالا چند تا مشکل دارم

اگر کسی میتونه کمکم کنه لطفا دریغ نکنه

بی نهایت سپاسگذارم

1 عکس محصولات بارگذاری نمیشه

توی سی پنل به پوشه ایمیج دسترسی 777 دادم ولی بازم نمیشه

2 یه متن بالای سایتم نوشته

به ازای هر سفارش 100,000 تومانی، یک محصول تا سقف 25,000 تومان به عنوان هدیه تعلق میگیرد.

نمیدونم از کجا عوضش کنم

3

اسم سایت رو میخوام عوض کنم

الان نوشته به باران خوش آمدید از کجا عوض کنم

4

محصولات دیفالت رو پاک کردم

محصولات جدید که ایجاد کردم

توی دسته بندی میاد ولی توی صفحه اول نمایش داده نمیشه

اینو از کجا درست کنم

؟

آقا تورو خدا

کمکم کنین

09158114564

آقا اگه اینجا جاش نیس یه مهربونی اینو جای صحیحش کپی کنه و واسه منم لنکشو بذاره

سلام من میخوام

با من در ارتباط باشین

09157267042

05137267042

درویش زاده

داخلی 113

هزینه نرم افزار چند هست؟

بخواطر این که ارسال مستقیم به وایبر توی سامانه فعال شده،این نرم افزار دیگه فروخته نمیشه!