iranbuzz

سفارشی سازی قالب سامان نسخه 2

8 پست در این موضوع

با سلام و عرض خسته نباشید

بنده قالب سامان نسخه 2 رو از سایت جناب مهندس طالبی خریداری کردم ولی به یه سری چیزا نیاز دارم که نداره و اگر یکی از دوستان زحمت بکشن بگن چطور میتونم این قسمت ها رو بهش اضافه کنم و یا اینکه با دریافت هزینه منصفانه این قسمت ها رو برای بنده به قالب اضافه کنند .

1. اضافه کردن قسمت مشخصات فنی و جزئیات محصول به بخش ادامه صفحه محصول همانند سایت دیجی کالا

2. اضافه کردن قسمت نظرات کاربران به بخش ادامه محصول مثل دیجی کالا

3. قابلیت تعریف مسئولین فروش با دسترسی محدود به دسته و یا محصول خاصی جهت فروش

دمو قالب

http://eshopcms.ir/digital/index.php/shop/mobiles-tablets/sony-xperia-zr-detail

اینطور بشه

http://www.digikala.com/Product/DKP-34355/LG-G3-16GB/%DA%AF%D9%88%D8%B4%DB%8C-%D9%85%D9%88%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D8%A7%D9%84-%D8%AC%DB%8C-%D8%AC%DB%8C-3-16-%DA%AF%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AA

لطفا هزینه زیاد ندید چون هزینه کلی قالب 10 تومان بوده است.

با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

این جمله ی آخرتون باعث میشه کسی پیشنهاد نده!

قیمت ها مون زیر 10 هزارتومان باشه پس!

این جمله ی آخرتون باعث میشه کسی پیشنهاد نده!

قیمت ها مون زیر 10 هزارتومان باشه پس!

درود

خیر . بحث هزینه نیست فقط منظورم این بود که دوستان هزینه های سنگین که برای معمولا برای قالب های اختصاصی گرفته میشه رو پیشنهاد ندن . به هرحال هر کاری هزینه ای داره که می بایست پرداخت کرد و برای بنده هم کیفیت شرط اول هست . سر هزینه میشه صحبت کرد

همانطور که خانم ملکی گفتند احتمال ارایه پیشنهاد در این مورد کم هست

به دلیل اینکه این کار نیازمند زمان , تغییرات گسترده و هزینه بالا می باشد که با مبلغ پرداختی از سوی شما (که می شود از صحبت هایتان حدس زد) در تناقض شدیدی است

خود من به شخصه به هیچ عنوان با مشتریانی که بهترین امکانات را با حداقل هزینه می خواهند و طوری رفتار می کنند که انگار از دنیای IT امروز به دور هستند , کار نمی کنم.

خود من موردی داشتم که شخصی مشابه سایت دایجی کالا را با 500 هزار تومان از من درخواست کردم:didi::21: . تنها برخورد من با چنین مشتریانی گفتن کلمه خداحافظ و قطع مکالمه و یا ترک محل می باشد.

شما نیز سعی کنید یا خودتان مهارت لازم را بدست آورید یا اگر مهارت کاری را ندارید بهای بدست آوردنش را به طور صحیح بپردازید

موفق باشید

همانطور که خانم ملکی گفتند احتمال ارایه پیشنهاد در این مورد کم هست

به دلیل اینکه این کار نیازمند زمان , تغییرات گسترده و هزینه بالا می باشد که با مبلغ پرداختی از سوی شما (که می شود از صحبت هایتان حدس زد) در تناقض شدیدی است

خود من به شخصه به هیچ عنوان با مشتریانی که بهترین امکانات را با حداقل هزینه می خواهند و طوری رفتار می کنند که انگار از دنیای IT امروز به دور هستند , کار نمی کنم.

خود من موردی داشتم که شخصی مشابه سایت دایجی کالا را با 500 هزار تومان از من درخواست کردم:didi::21: . تنها برخورد من با چنین مشتریانی گفتن کلمه خداحافظ و قطع مکالمه و یا ترک محل می باشد.

شما نیز سعی کنید یا خودتان مهارت لازم را بدست آورید یا اگر مهارت کاری را ندارید بهای بدست آوردنش را به طور صحیح بپردازید

موفق باشید

بنده فقط نياز به قسمت زير محصولات و مشخصات فني دارم ! هزينه طراحي سايت به سبك ديجي كالا با تمام امكانات 2.600 تا 4 ميليون تومان هست ! بنده هم عرض كردم براي تغيير اين قسمت ها هزينه رو اعلام كنند ! قرار نيست سر هزينه چونه بزنيم !