pouria1980

سوال در مورد جوملا

19 پست در این موضوع

با سلام به دوستان

آیا آموزشی است که طریقه پاک کردن اسم جوملا از سورس کد و قسمت مدیریت باشه , که معلوم نشه کار با جوملا بوده

بعضی ها فکر می کنن open source یعنی همه رایگان

من چنتا سایت رو دیدم که با جوملا هست ولی اسم جوملا پاک شده نمونه زیر را ببینید :

http://www.07garagebar.com/

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

بنده با این کار شدیداً مخالفم اما شما میتونید با نرم افزارهای جستجوی کلمه(مثل FileSearcher) ،هرجا جوملا رو دیدید ضربه فنی کنید و تصاویر رو هم دستی تغییر بدید

به نظر من اين كارو نكني بهتر تهزا بايد تو سايتت لينك بدي به انجمن جوملا تو داري برعكس ميريا

آیا پاک کردن اسم جوملا تو سورس کد باعث مشکل در کاره جوملا نمی شه

بعضی از افزونه ها هستن که وقتی می خوای اسم سازنده رو پاک کنی به کل افزونه می ریزه به هم !

برای قالب چی ؟ چطوری می شه اسم قالب رو عوض کرد که معلوم نشه با چی کار شده ؟

آیا پاک کردن اسم جوملا تو سورس کد باعث مشکل در کاره جوملا نمی شه

بعضی از افزونه ها هستن که وقتی می خوای اسم سازنده رو پاک کنی به کل افزونه می ریزه به هم !

برای قالب چی ؟ چطوری می شه اسم قالب رو عوض کرد که معلوم نشه با چی کار شده ؟

عزیز شما برش دار.

اگه طوری شد بزار سر جاش اگه هم نشد نزار سر جاش !

جوملایی که من باهاش کار میکنم هنگام نوشتن متن ادیتور فونت و رنگ و غیره رو نداره چیکار کنم که اون ها رو داشته باشه؟؟؟عکسش رو هم گذاشتم لطفا کمکم کنید

[ATTACH=CONFIG]5387[/ATTACH]

از مدیریت سایت وارد تنظیمات کلی بشید و ویرایشگر پیش فرض رو تغییر بدید روی tinymce قرار بدید

از ادیتور های پیشرفته جوملا استفاده کنی مثل jce

از مدیریت سایت وارد تنظیمات کلی بشید و ویرایشگر پیش فرض رو تغییر بدید روی tinymce قرار بدید

دوست عزیز بصورت پیش فرض رو همین قرار داره

از ادیتور های پیشرفته جوملا استفاده کنی مثل jce

خی یعنی باید دقیقا چیکار کنم؟

برای این مشکل چکار باید کرد؟

متنی که میذارم بصورت یک متن توی قاب تعیین شده جا نمیگیره و یه لغزنده ایجاد میکنه و متن رو به همون درازایی که هست نشون میده.این هم عکسش

[ATTACH=CONFIG]5388[/ATTACH]

یعنی این ادیتور رو نصب کنید ، به این تاپیک سری بزنید چند افزونه معرفی شده میتونید یکی رو دانلود و نصب کنید : درخواست ادیتور...

بله بله درست شد

سپاس از شما دوست بزرگوار و سایر دوستان که راهنمایی کردند

جوملایی که من باهاش کار میکنم هنگام نوشتن متن ادیتور فونت و رنگ و غیره رو نداره چیکار کنم که اون ها رو داشته باشه؟؟؟عکسش رو هم گذاشتم لطفا کمکم کنید

[ATTACH=CONFIG]5387[/ATTACH]

درود

به مدیریت پلاگین ها برید . پلاگین ویرایشگر tinymce رو باز کنید . نوع ویرایشگر رو روی توسعه یافته قرار بدید

موفق باشید

سلام سایت من جایی که میخواد به یه مطلی خاص نظر بدی اون بخش رو انگلیسی می نویسه چطور فارسیش کنم؟مطابق شکل زیر

[ATTACH=CONFIG]5389[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]5390[/ATTACH]

منم با این کار مخالفم ، دستکاری نکردن کپی رایت تنها کاریه که ما میتونیم برای حمایت انجام بدیم:dadad4:

سلام سایت من جایی که میخواد به یه مطلی خاص نظر بدی اون بخش رو انگلیسی می نویسه چطور فارسیش کنم؟مطابق شکل زیر

[ATTACH=CONFIG]5389[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]5390[/ATTACH]

باید افرونش را بررسی کنید اول ببینید فایل زبان داره یا نه؟ اگر فایل زبان داشت که باید دنبالش بگردید تو همون فایل در غیر اینصورت توی خود فایل های افزونه را باید بررسی کنید

ارسال شده در (ویرایش شده)

اول باید افزونه را بررسی کرد

ویرایش شده در توسط اکبر11

ارسال شده در (ویرایش شده)

فایل های افزونه را بررسی نمایید

ویرایش شده در توسط اکبر11

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری