tnacym

مشکل صفحه بندی در گلوبال نیوز و درخواست ماژول جدید نمایش خبر

5 پست در این موضوع

سلام من بعد از اینکه ماژول گلوبال رو نصب کردم و کلی روش تغییرات انجام دادم و شکلش رو درست کردم متوجه شدم متسفانه صفحه بندی نداره . واقعا حیفه که همچین ماژولی صفحه بندی نداشته باشه

می خواستم ببینم آیا کسی بلده که چجوری میشه صفحه بندی گذاشت برای این ماژول ؟

و اگر نه لطفا یه ماژول نمایش خبر دیگه بهم معرفی کنید که شبیه گلوبال نیوز باشه و صفحه بندی داشته باشه

ممنون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
سلام من بعد از اینکه ماژول گلوبال رو نصب کردم و کلی روش تغییرات انجام دادم و شکلش رو درست کردم متوجه شدم متسفانه صفحه بندی نداره . واقعا حیفه که همچین ماژولی صفحه بندی نداشته باشه

می خواستم ببینم آیا کسی بلده که چجوری میشه صفحه بندی گذاشت برای این ماژول ؟

و اگر نه لطفا یه ماژول نمایش خبر دیگه بهم معرفی کنید که شبیه گلوبال نیوز باشه و صفحه بندی داشته باشه

ممنون

شما از همین ماژول میتونید استفاده کنید برای دریافت نسخه ویژه جوملا 2.5 و همچنین راهنمای تنظیم چینش به این لینک برید: http://opizo.com/AfxmS

من به این جهت کوتاه کردم که پست رو دوستان ویرایش نکنند

شما فکر کنم متوجه مشکل نشدید . من مشکلم در تنظیم چینش اجزای ماژول نیست . مشکل صفحه بندی نمایش خبر ها هست . شما نمی تونید این ماژول رو صفحه بندی کنید . حالا چه این ماژول رو از سایتی که شما لینک دادین بگیریم چه از هر جای دیگه ...

شما فکر کنم متوجه مشکل نشدید . من مشکلم در تنظیم چینش اجزای ماژول نیست . مشکل صفحه بندی نمایش خبر ها هست . شما نمی تونید این ماژول رو صفحه بندی کنید . حالا چه این ماژول رو از سایتی که شما لینک دادین بگیریم چه از هر جای دیگه ...

راهنمای کامل چینش و صفحه بندی این ماژول در این وب سایت کاملا توضیح داده شده است: راهنما و آرشیو کدهای آماده برای ماژول پارسا گلوبال نیوز

والا من که چیزی نمی بینم .اگه شما می بینید کدش رو اینجا کپی کنید . ممنوم می شم. ببینید صفحه بندی مثل این سایت وب سایت خبری گرگانیان آخر خبرها صفحه خورده 1 2 3 4 و الی آخر

من منظورم اینه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری