aminweb

تلفن گویا برای شرکت!!کمک به راهنمایی

8 پست در این موضوع

با سلام

آقا من شرکت طراحی وب سایت دارم قصد دارم برای تلفن شرکت ، تلفن گویا راه اندازی کنم که با گرفتن شماره شرکت یک پیام ظبط شده پخش بشه و بعد از اعلام این که : با سلام شما با شرکت ... تماس گرفتید برای امور طراحی عدد 1 (دایورت بشه به شماره موبایل) برای امور مالی عدد 2(دایورت بشه به داخلی 1) برای فکس تعرفه عدد 3

خواهش میکنم دقیق راهنماییم کنید

که کمترین هزینه رو شامل بشه

بی صبرانه منتظر راهنمایی هاتون هستیم

با سپاس

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
با سلام

آقا من شرکت طراحی وب سایت دارم قصد دارم برای تلفن شرکت ، تلفن گویا راه اندازی کنم که با گرفتن شماره شرکت یک پیام ظبط شده پخش بشه و بعد از اعلام این که : با سلام شما با شرکت ... تماس گرفتید برای امور طراحی عدد 1 (دایورت بشه به شماره موبایل) برای امور مالی عدد 2(دایورت بشه به داخلی 1) برای فکس تعرفه عدد 3

با سپاس

بهترین راه نصب سنتراله ولی گرونه،ولی اگه هزینه کم میخوای یک مودم بخر خط رو بهش وصل کن بعد باید از طریق یک نرم افزار منشی تلفنی کاری رو که میخوای انجام بدی این رو تو انجمن برنامه نویسا مطرح کن.

سلام

میتونید از ویرچوال افیس استفاده کنید

هزینه راه اندازی آن در حدود ماهانه 150/000 تومان است

تا جایی که میدونم بعضی از پنل های اس ام اس تلفن گویا هم روش داره

میتونی از اونا استفاده کنی

هزینه راه اندازی آن در حدود ماهانه 150/000 تومان است

خیلی گرون

تا جایی که میدونم بعضی از پنل های اس ام اس تلفن گویا هم روش داره

میتونی از اونا استفاده کنی

عیبشون اینه که فقط با پیش شماره 021

آیا از دوستان کسی در این انجمن نیست که شرکتشون رو به تلفن گویا مجهز کرده اند

خواهشا راهنمای کنید

با سلام

با سپاس

باسلام دوست عزیز.

با توجه به هم بودن هزینه کم بنده بهتون پیشنهاد میکنم یه نگاهی به سایت زیر بندازید شاید مشکلتون حل بشه.

لینک

موفق و موید باشید

تعداد خط های ورودی و تعداد داخلی ها رو مشخص کنید .خواسته هاتون از شبکه داخلی و سقف هزینه ای که برای این کار در نظر گرفتید ؟؟؟؟

سلام دوست عزیز از قرار بدنبال سامانه تلفن گویا برای شرکت بودی شما این سایت رو بازکن وببین هفته گذشته من خریاری کردم وبرنامه اش رو نصب کردم بسیار عالی وخوب هم جواب داده مزیت های فراوانی داره که بی نظیر هم هست تنها ارائه کننده ارزان ترین تلفن گویا، منشی تلفنی و ضبط مکالمات

در ضمن به جهت صرفه جویی در کاغذ وهزینه خرید دستگاه فکس و.......... میتونی از دریافت فکس هم بهره مند بشی

یادآور اینکه سامانه فکس دات آی آر هم بهترین شاهکار ایرانی می باشد www.fax.ir روبازکن وببین وبعدش بمن بگو چطوره

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری