sarj

مشکل در افزودن فونت به گانتری

7 پست در این موضوع

باعرض سلام خدمت کلیه دوستان عزیز

بنده از قالب Plethora شرکت RocktTheme استفاده میکنم که از فریم ورک گانتری استفاده کرده برای افزودن فونت به این فریم ورک طبق آموزش زیر عمل کردم:

http://gantry-framework.org/documentation/joomla/tutorials/custom_stylesheet.md

تمامی مراحل رو جز به جز انجام دادم اما جواب نداد؛با توجه به اینکه قالب از less css استفاده میکنه کارهای مربوطه رو هم انجام دادم منتهی قسمت منوی سایت هیچ تغییری نمیکنه

لطفا راهنمایی بفرمایید

ممنونم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
درود

خدا لعنت کنه راکت تم رو . یه آموزش هم خانم مالکی قرار دادن ببینید با اون مشکلتون حل میشه :

افزودن فونت دلخواه به بخش مدیریت قالب های RocketTheme

خیر متاسفانه جواب نداد الان سه روزه درگیر این موضوع هستم!

درود

علیرضا جان یه مورد رو پیگیری کردم خیلی برام جالب بود ولی مشکل من حل شد شما هم تست کن

من با کانورتورهای فوت آنلاین کار میکردم و توی قالب های gantry فونت رو نشون نمی داد . هر کاری بگی و از هر روشی استفاده کردم . مرحله آخر به خود فونت شک کردم .

کانورتورم رو عوض کردم . از این سایت استفاده کردم : Create Your Own @font-face Kits | Font Squirrel

در کمال ناباوری تا فونت رو جیگزین کردم و اسم فونت رو به اسمی که تبدیل شده بود تغییر دادم همه چی درست شد

شما هم تست بزن ایشالا درست بشه

دیشب قالب chimera رو پارسی کردم با فونت BBardiya و بدون مشکل اومد بالا

آموزش ها هم خیلی مهم نبود من فونت geneva رو دنبال کردم و هر جا بود منم BBardiya رو گذاشتم

آقا این کدی که من توی فایل rtl.less قرار دادم:

@font-face {
   font-family: 'b_yekanregular';
   src: url('../fonts/yekan-webfont.eot');
   src: url('../fonts/yekan-webfont.eot?#iefix') format('embedded-opentype'),
        url('../fonts/yekan-webfont.woff') format('woff'),
        url('../fonts/yekan-webfont.ttf') format('truetype'),
        url('../fonts/yekan-webfont.svg#b_yekanregular') format('svg');
   font-weight: normal;
   font-style: normal;

}

.font-family-yekan {
font-family: 'b_yekanregular',Tahoma,Helvetica,Arial,sans-serif;
font-weight: normal;
font-style: normal;
}

فونت رو از همون آدرس دانلود کردم

منتهی الان فونت دوم من یعنی Tahoma داره لود میشه و فقط اعداد توی فوتر به یکان تغییر پیدا کردند.

تصویر قالب:

http://s6.uplod.ir/i/00449/ldqf26gz5ekn.png

سلام دوستان

من هم همین مشکل رو دارم منتها تو جوملا 2.5

من متوجه شدم که کد این کد تو فایل variable.less مانع عوض شدن فونت میشه اما چون سایت چند زبانه است نمی خوام فونت سایت انگلیسی هم عوض بشه.

@base-font-family:              'merriweather', Verdana, Helvetica, Arial, sans-serif;
@alt-font-family:               'merriweathersans', Verdana, Helvetica, Arial, sans-serif;
@base-font-size:				14px;
@base-line-height:				24px;

در ضمن من یه مشکل دیگه هم با ماژول roksprocket feature دارم. با اینکه این ماژول رو برای صفحه اصلی تنظیم کردم اما در صورت کلیک روی لینکی از این ماژول، مطلب زیر ماژول باز میشه و ماژول سر جای خودشه؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

ببینید توی فالب های فریم ورک دار این مشکلات هست. شما باید منبعی که فونت حود قالب فراخونی میشه ر پیدا کنید و غیر فعالش کنید تا مشکلاتتون حل بشه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری