tahere67

مشکل در عریض شدن سایت هنگام فارسی سازی

5 پست در این موضوع

سلام دوستان..

من اومدم یه قالبی رو فارسی کنم .. می خوام سایتم دو زبانه باشه... یه سی اس اس جدا تعریف کردم به اسم template_rtl و در فایل index هم معرفیش کردم شرطش رو هم گذاشتم همه کارایی که قالب رو راست چین میکنه رو هم تو سی اس اس انجام دادم

فقط یه مشکلی پیش اومده..

وقتی که این کد رو اضافه کردم مشکل راست چین حل شد ولی کل سایت عریض شد..

}body{direction:rtl

یه جا خوندم که باید این کد حذف بشه و به جاش این کدها اضافه بشه

span, button, h3, ..., div{direction:rtl}

بازم کل سایت عریض شد

ولی وقتی div رو حذف کردم از کدهای بالا این دفعه بهتر شد و فقط هدر و اسلایدر باقی مونده... حالا چیکار کنم که هدر و اسلایدر هم عریض نباشه و سایت مثل قسمت انگلیسی درست بالا بیاد..؟؟؟؟

این سایتمه:

http://hamrahstone.com/index.php/fa/

http://hamrahstone.com/index.php/en/

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

محتوی template_rtl رو با این فایل جایگزین کنید . از فایل اصلی بک آپ نگه دارید :)

[ATTACH]7294[/ATTACH]

ارسال شده در (ویرایش شده)

ممنون.. ایندفعه خیلی بهتر شد.. اسلایدره خوب شد یعنی یه کم خوب شده یه مقدار از راست زده بیرون

ولی هدر هنوز درست نشده.. چی بود این کده؟؟؟؟

دکمه جستجو و منو ها رو چیکار کنم؟؟؟؟:ooof:

ویرایش شده در توسط Masood Ashoori
ترکیب

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری