shadi_shkhsh

مشکل باز نشدن سایت و مدیریت

19 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

با عرض سلام

سایت ما تا دیشب ساعت 23 کار می کرد و تغییری هم در آن ایجاد نشده است.

ولی از دیشب تا حالا ابتدا صفحه اصلی سایت سفید می اومد و صفحه مدیریت جوملا باز می شد ولی الان بعد از یه تغییر کوچک صفحه مدیریت جوملا هم باز نمی شود.

بعد از این که با search در اینترنت متوجه شدم که باید سیستم گزارش خطا ها را رو حالت maximum قرار بدم ، رفتم و این کارو کردم که وقتی save رو میزدم یه پیغام خطایی می داد که نمی تونست ذخیره اش کند که الان یادم نیست چی بود. بعد رفتم داخل فایل ها و از داخل configuration.php خواستم نمایش پیغام خطا را فعال کنم که این کارو کردم ولی همچنان صفحه سفید می آید. وحتی کدهای فعالساز ارور که باید تو htacscess هم اضافه بشه که ارور ها نمایش داده بشه هم اضافه کردم ولی باز هم ارورها نمایش داده نمیشه و همچنان صفحه سفید است.

ولی با تغییر در این دو فایل دیگه قسمت مدیریت سایتم هم باز نمی شه و کلا همه جا با صفحه سفید مواجه می شودم.

در ضمن قابل ذکر است که ما از VPS بعنوان هاست استفاده می کنیم.

خواهشا راهنمایی بفرمایین که باید چه کنم !!!

خیلی مهم و فوری هستش

ممنون

:auau::auau::auau::auau:

:33::33::33::33::33:

:hooom::hooom::hooom::hooom::hooom:

ویرایش شده در توسط shadi_shkhsh

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

تنظیمات خطایابی سیستم و سرورتون رو(که در قسمت تنظیمات کلی جوملا قرار دارد) چک کنید(عموما از این قسمت تنظیم میشه)

فایلهاتونو(configuration.php,htacscess) به حالت اولیه برگردونید

من الان به تنظیمات کلی جوملا دسترسی ندارم چون قسمت ادمین سایت هم سفید و خالی می آید

اون فایل های را هم که فرمودید همه را قبل از تغییر یک کپی ازشون برداشتم و فایل های صحیح را جایگزین کردن

ولی همچنان مشکل برقرار است

سلام

از یک جوملای سالم پوشه ادمین را کپی و در روت اکستراکت کنید.

فایل htaccess را هم به حالت اولیه برگردانید .

این خطا در زمان نصب یک افزونه مخرب و یا آپدیت غلط جوملا رخ میدهد .

سلام

از یک جوملای سالم پوشه ادمین را کپی و در روت اکستراکت کنید.

فایل htaccess را هم به حالت اولیه برگردانید .

این خطا در زمان نصب یک افزونه مخرب و یا آپدیت غلط جوملا رخ میدهد .

همه این کارهارو هم کردم.

من هیچ افزونه ای نصب نکردم و هیچ آپدیتی هم انجام نشده

این مشکل هم زمانی رخ داده که شب بوده و هیچ یک از همکاران به سایت دسترسی ای نداشته و بصورت یکدفعه ای بوده

ممکن است مشکل از سرور و هاست باشد؟؟؟

این که پر شده باشد یا ....؟؟؟؟

آدرس سایتتون رو اینجا قرار بدید .

دسترسی هاست رو برای من پ خ کنید چک کنم .

سلام آقای عاشوری

حقیقتش سایت برای شرکته و من اجازه دادن اطلاعات هاست رو ندارم ولی اگر براتون مقدوره شماره تماس بدین من تماس بگیرمو بهتون team viewer بدم تا از سیستمه خودم مشاهده کنید.

ممنون

البته به دلیل یه سری مشکلات در حاله انتقال سرور هم هستیم

تا شاید به این نحو مشکلمان حل شود.

در روت هاست (public_html) فایل error_log رو باز کنید ، ببینید آخرین ارور هایی که ثبت شده مربوط به چی میشه.

اگر دسترسی نداشتید به مدیر سرور یا هاستتون تیکت بزنید و ازشون گزارش خطا رو درخواست کنید.

در روت هاست (public_html) فایل error_log رو باز کنید ، ببینید آخرین ارور هایی که ثبت شده مربوط به چی میشه.

اگر دسترسی نداشتید به مدیر سرور یا هاستتون تیکت بزنید و ازشون گزارش خطا رو درخواست کنید.

با سلام

چک کردم

ولی تاریخ آخرین logها مربوط میشه به سال 2013 نه 2014

و فکر نکنم جدید باشن!!!!

من هم یک بار همین مشکل را داشتم

همه ماژول ها رو یکی یکی غیر فعال کردم تا مشخص شد از ماژول اسلاید شو بوده

شما هم همین کار انجام بدین احتمالا یکی از افزونه ها یا کامپونت ها دچار مشکل شده

از سایت شما صفحه renew باز میشه . با قند شکن چک کنید میبینید . چون فروارد میشه به صفحه ریسلر دامین و چون ف ی ل ت ر هست شما صفحه رو سفید میبینید . مشکل رو با هاستینگ در میون بذارید . جوملا رو دستکاری نکنید .

من هم یک بار همین مشکل را داشتم

همه ماژول ها رو یکی یکی غیر فعال کردم تا مشخص شد از ماژول اسلاید شو بوده

شما هم همین کار انجام بدین احتمالا یکی از افزونه ها یا کامپونت ها دچار مشکل شده

بنده هیچ دسترسی ای به مدیریت جوملا ندارم تا ملژولامو غیرفعال کنم

از سایت شما صفحه renew باز میشه . با قند شکن چک کنید میبینید . چون فروارد میشه به صفحه ریسلر دامین و چون ف ی ل ت ر هست شما صفحه رو سفید میبینید . مشکل رو با هاستینگ در میون بذارید . جوملا رو دستکاری نکنید .

قند شکن چیست؟؟ من آشنایی ندارم !! میشه بیشتر توضیح بدین ؟؟

بله الان متوجه شدم که منظورتون از قند شکن چیه !! باز کردم و دیدم که پیغام اتمام دامین بوده و با مسئولش تماس گرفتمو گفتن که فراموش کردن که به مکا اطلاع بدن که دامنمون باید تمدید شه . حالا باید یه روز صبر کنیم تا ببینیم بعد از تمدید اوکی میشه یا خیر !!!

واقعا ممنون از کمکتون و راهنماییتون giftgiftgiftgiftgiftgift

به امید این که سایت فردا باز شه.

دوستان مشکل بنده حل شد

مشکل فقط تمدید دامنه و اختلالات DNS بود که بعد از چک کردن و تمدید درست شد.

و چون سایت ریسلر فیلتر بود و ما این را نمیدونستیم و کسی به ما خبر نداده بود که باید تمدید بشه!! سایت ما بصورت یک صفحه سفید و خالی می آمد.

با تشکر فراوان از آقای عاشوری که در این زمینه ما را راهنمایی کردن [dasdas][dasdas][dasdas]giftgiftgiftgiftgift

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری