behzadbusiness

انتخاب واحد

8 پست در این موضوع

سلام

کسی می تونه با breezingform یک فرم انتخاب واحد برای من درست کنه؟ (+هزینه) یا اگر سیستمی میشناسید پیشنهاد بدید لطفاً

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با بریزینگ فرم نمیتونید فرم انتخاب واحد ایجاد کنید چون هر کاربر باید فرم خودش رو داشته باشه و انتخابهای خودش رو بتونه ویرایش و حذف و... کنه در کل برای انتخاب واحد باید افزونه اختصاصی طراحی کنید

سلام

ممنون از پاسختون نه هدفم انتخاب واحد دانشگاهی به شکل رسمی نیست بلکه یک فرم باشه که فقط یکبار ارسال میشه و در دیتابیس ذخیره میشه در واقع پیش ثبت نام هست یعنی لیست دروس موجود باشه بعد هر کاربر بتونه دروس خودش رو انتخاب کنه و ارسال کنه ترجیحاً اگر فرم بتونه مسئله تعداد سقف واحد (20 واحد) و همچنین عدم تداخلی (البته این خیلی مهم نیست) رو مشخص کنه هم عالی میشه؟ پس نیاز به ویرایش نیست فقط یکبار فرم ارسال میشه شما می تونید؟

سلام

کسی می تونه با breezingform یک فرم انتخاب واحد برای من درست کنه؟ (+هزینه) یا اگر سیستمی میشناسید پیشنهاد بدید لطفاً

سلام

برای این کار از سیستم های آماده استفاده می کنند مثل cms joomla که برای طراحی سایت هست اونهم برای دانشگاه،انتخاب واحد و موارد دیگه طراحی شده البته تجاری هستند آخرین نسخه رو ترم قبل دانشگاه ما خریداری کرد سیستم آموزشی سما،نمونه:

http://85.185.227.226/samaweb/

همه امکانی داخلش وجود داره پشتیبانی هم انجام میدن به صورتی ه هر چیزی رو بخاین بتونید تغییر بدید و یا ایجاد و حذف کنید.

البته در صورت تسلط به برنامه نویسی تحت وب مخصوصا" ASP.NET میتونید شخصا" با همکاری یک تیم برنامه نویسی همچین چیزی درست کنید اما هزینه ها به مراتب بیشتر از خرید خود سیستم خواهد شد بستگی به بودجه و سایر مواردی که درگیر کار هستید داره.

موفق باشید.

دوست عزیز اصلاً منظور من این نیست ببنید خیلی ساده هست :

یک کاربر با یک نام کاربری وارد میشه

وارد صفحه میشه

یک سری اسم درس میبینه کنارشون تیک میزنه و این فرم ارسال میشه همین و بس!!!

فقط وقتی تیک زد سقف واحد رعایت بشه یعنی مثلاً طرف 20 واحد بتونه برداره این تنها قانون این فرم هست البته یکم هم ظاهر گرافیکی داشته باشه!!!

راحت بهتون بگم مثل فرم سفارش اشتراک اینترنت می مونه که در سایت اینترنیک آی تی هست

میتونید بگید براتون سفارشیش کنند در هر صورت همونطور که ابوالفضل عزیز گفت باید طراحی بشه چیزه آماده ایی نیست.

آاااااااااااااااااافرین منم 1 روز دارم همینو میگم دیگه ، میگم کسی هست بتونه یک فرم سفارشی با breezing برای من بسازه هزینش رو هم میدم یک توافق کنیم باهم کسی هست؟:13::13::13::13:

پیشنهاد میکنم پست جدیدی با عنوان سفارش طراحی افزونه یا فرم ساز یا عناوین مربوطه ایجاد کنید تا طراحان بیشتری متمرکز بشن شاید بتونند این کارو کنند.

اگر طرح با asp.net میخاین ایجاد بشه بهم پیغام خصوصی بدید.

موفق باشید.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری