reza jafari

بسته نصبی قالب Yoo Sync

9 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

با درود به کاربران انجمن به درخواست دوستان گرامی بسته نصبی ویژه سایتهای هاستینگ رو آماده کردم از ویژگی های این قالب میتوان به پاسخگو(Responsive) بودن قالب اشاره نمود که دغدغه شما را برای نمایش سایت خود بروی تمامی نمایشگرها از بین میبرد و باعث میگردد تا سایت شما برای تمامی کاربران با هر نوع نمایشگری که سایت شما را مشاهده میکنند قابل نمایش باشد . از دیگر ویژگی های این قالب سرعت بارگذاری بسیار مناسب ، دارا بودن 8 رنگ از پیش تعیین شده با امکان ویرایش و تغییر رنگ بندی توسط شما ، دارا بودن 18 موقعیت برای قرار دادن ماژول های مختلف براساس نیاز خود در نقاط تعبیه شده ، دارا بودن ویجت کیت برای راحتی کار ، دارای استایل برای اسلاید شو و گالری و دیگر ابزارها برای تغییر استایل این ابزار ها و استفاده مناسبتر بروی سایت و بسیاری امکانات دیگر که نیاز شما را از استفاده افزونه های دیگر برطرف خواهد نمود .

ویژگی های قالب :

مناسب برای انواع وب سایت هاستینگ، وب سایت شرکت، وب سایت فروش دامنه، وب سایت خدمات سرور و انواع وب سایت...

اجرا برروی فریم ورک Warp framework

دارای طرح بندی پاسخگو

طراحی شده برای جوملا 2.5 و جوملا 3.0

طراحی شده در 8 رنگ متنوع

قالب دارای 8 بکگراند مختلف می باشد

دارای 6 نوع کلاس ماژول و 6 آیکون برای عنوان ماژول ها

قابلیت تنظیم بلوک های سایت و دارای لایه های انعطالف پذیر

تمام ویژگی های فریم ورک وراپ در این قالب موجود می باشد

دارای اسلایدشوی زیبا و کاربردی

دارای منوی آبشاری زیبا و روان

دارای منوی آکاردئونی در ستون قالب

قابلیت درج قیمت های هاست در صفحه اصلی سایت به صورت زیبا

طراحی مناسب و رنگ بندی روشن و زیبا

یکپارچه سازی با افزونه قدرتمند Widgetkite

hfec20r1hz1r.jpg

نصب این بسته اماده سایت را جهت استفاده در سایت های هاست ، پیامک و کلیه سایت هایی که به نوعی ستون های درج قیمت دارند پیشنهاد می گردد.

دمو از سایت سازنده:Joomla Templates Demo - YOOtheme

نسخه ترجمه شده این قالب برای جوملا 3 میباشد.

لینک دانلود:http://uplod.ir/mlru43f0ts07/yoo_sync_persian.zip.htm

لینک مستقیم (نامحدود):motat:

http://opizo.com/PGouM

ویرایش شده در توسط reza jafari
تصحیح فایل ها
1 کاربر پسند دیده است

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام و تشکر از شما

اما میشه بگید از کجا باید بسته نصبی قالب Yoo Sync رو دانلور کنیم ؟

لینک دانلود فقط یک فایل ویدئو هست که آموزش نصب بسته هست

سلام و تشکر از شما

اما میشه بگید از کجا باید بسته نصبی قالب Yoo Sync رو دانلور کنیم ؟

لینک دانلود فقط یک فایل ویدئو هست که آموزش نصب بسته هست

باتشکر از شما،به دلیل شباهت لینک ها اشتباها آموزش نصب قرار گرفته بود که تصحیح گردید.

سلام

بسیار ممنون بابت این قالب که برای کار من عالیست!

فقط سوالی که ذهن من رو مشغول کرده این هست که ایا امکاناتی که در این قالب استفاده شده رایگان هست یا خیر؟

این قالب در سایت یوتم با عنوان demo package قابل دانلود هست البته نسخه فارسیش...

میخوام بدونم که مثلا برای استفاده از کامپوننت widgetkit ما محدودیتی نداریم؟؟ الان که روی لوکال هست داره خوب کار میکنه اما ایا امکانش هست که بعد بارگزاری توی هاست بروی وب با خطا مواجه بشیم که مثلا باید نسخه پولی تهیه کنیم؟:bala:

خلاصه ممنون میشم اگه لطف کنید و مختصر توضیحی در این رابطه در مورد این قالب بیان بفرمایید...[dasdas][dasdas]

درود

بسته ویجت کیت به همراه بسته نصب میشه و مشکلی نداره . بسته هایی که در انجمن منتشر میشه بعنوان هدیه مشکل لاسنس نداره و شما می تونید روی هر تعداد دامنه که خواستید نصب کنید

ممنون از پاسخگویی...

سوال دیگه ای که داشتم اینه که این قالب بیست موقعیت برای ماژول داره و شما نوشتید 18 ، ولی موقع انتخاب فقط 15 تاشو نشون میده...

اشکال کارم کجاست؟ چطور میتونم به بقیه موقعست ها دسترسی پیدا کنم؟ الان یه مطلب وسط صفحه هست که در موقعیت های وسط قرار گرفته ولی نو لیست ماژول ها نه خودش هست و نه ماژولش(برخی از سرویس های ما).

و در آخر در مورد این قالب اگه سوالی داشتم همینجا بپرسم یا جای دیگه؟!book]!book]

[ATTACH=CONFIG]8347[/ATTACH]

ممنون از پاسخگویی...

سوال دیگه ای که داشتم اینه که این قالب بیست موقعیت برای ماژول داره و شما نوشتید 18 ، ولی موقع انتخاب فقط 15 تاشو نشون میده...

اصلاح میکنم ببخشید همون 18 موقعیت ولی 15 تا نشون میده!...

اشکال کارم کجاست؟ چطور میتونم به بقیه موقعست ها دسترسی پیدا کنم؟ الان یه مطلب وسط صفحه هست که در موقعیت های وسط قرار گرفته ولی نو لیست ماژول ها نه خودش هست و نه ماژولش(برخی از سرویس های ما).

و در آخر در مورد این قالب اگه سوالی داشتم همینجا بپرسم یا جای دیگه؟!book]!book]

درود

موقعیت content یا همون موقعیت قرار گرفتن کامپوننت منوی شما بصورت پیش فرض بروی قالب تعریف میشه و توی موقعیت های ماژول نمایش داده نمیشه

سلام

من این قالب رو دانلود کردم

نصبش مشکلی نداره. ممنون

اما وقتی جوملاشو آپدیت می کنم منوهای ماژول هاش مانند تعیین موقعیت ماژول ناپدید میشه و فقط ماژول html سفارشیش مشکلی نداره.

ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید.

بازم تشکر میکانم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری