hamid1200

قالب فارسی هتل ودفاترجهانگردی (ja_hotel)

7 پست در این موضوع

[ATTACH=CONFIG]8299[/ATTACH]

بسته نصبی قالب JA Hotel ، طراحی شده برای جوملا 3، از شرکت joomla art که خودم فارسیش کردم وامروز تصمیم گرفتم تو انجمن منتشرش کنم

ویژگی های قالب:

کامل فارسی شده

مناسب برای انواع وب سایت هتل، وب سایت رستورن، وب سایت آژانس مسافرتی، وب سایت آژانس هواپیمایی، وب سایت املاک و...

طراحی شده برای جوملا 3

طراحی شده به صورت ریسپانسیو

دارای سیستم جستجو و رزرواسیون

طراحی شده با فریم ورک bootstrap3

طراحی شده در 5 رنگ

طراحی و پیاده سازی شده بر روی فریم ورک T3 Framework

قدرت گرفته از افزونه کاربردی Advanced Custom Module

یکپارچه سازی شده با افزونه K2

دارای صفحات اختصاصی : بلاگ، گالری، ویدئوها، مکان ها، هتل ها

یکپارچه سازی شده با افزونه رزرواسیون Soliders

دارای منوی آبشاری مگامنو

دارای پنل مدیریت قالب

دارای صفحه اختصاصی برای صفحات خطای 404 و صفحه آفلاین

دارای تایپوگرافی اختصاصی

دارای اسلایدشوی تمام صفحه و واکنشگرا

قابلیت تنظیم فوتر سایت از پنل مدیریت قالب

قابلیت تنظیم و تعویض لوگوی سایت از پنل مدیریت قالب

قابلیت بارگذاری مطالب و آیتم ها به صورت آژاکس

و..

دموی فارسی قالب به زودی اضافه میشه

دانلود قالب

فقط نتونستم تو آپلودسنتر انجمن آپلودش کنم اگه ممکنه مدیران آپلودش کنن

نکته : کامپونت رزرواسیونو به دلیل بالا بودن حجم ترجمه بعضی قسمت هاشو از طریق ترجمه گوگل ترجمه کردم که ترجمه روانی ندارد اگه خواستین ترجمه رو تغیر بدین به مسیر

yourdomin\language\en-GB\en-GB.com_solidres.ini

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ضمن تشکر از شما بابت انتشار این قالب ، بفرمایید قالب از کجا تهیه شده ، چون انتشار بسته نال ممنوع هست و باید بررسی بشه . متشکرم .

ضمن تشکر از شما بابت انتشار این قالب ، بفرمایید قالب از کجا تهیه شده ، چون انتشار بسته نال ممنوع هست و باید بررسی بشه . متشکرم .

دوست عزیز واقعیتش نمیدونم این قالب توسط یکی از دوستان به دست من رسیده

ضمن تشکر از شما بابت انتشار این قالب ، بفرمایید قالب از کجا تهیه شده ، چون انتشار بسته نال ممنوع هست و باید بررسی بشه . متشکرم .[/QUO

سلام

الان تکلیف چیه

این قالب به صورت نال شده تو چند سایت مثل تک وب دیزاین وجود داره که اصلان بررسی نشده و با کلی لینک روسی و باگ در اختیار همه قرار گرفته

قالب فوقالعاده زیبایی ولی مشکل داره

کسی فیکسش کرد بذاره

ضمن تشکر از شما بابت انتشار این قالب ، بفرمایید قالب از کجا تهیه شده ، چون انتشار بسته نال ممنوع هست و باید بررسی بشه . متشکرم .[/QUO

سلام

الان تکلیف چیه

این قالب به صورت نال شده تو چند سایت مثل تک وب دیزاین وجود داره که اصلان بررسی نشده و با کلی لینک روسی و باگ در اختیار همه قرار گرفته

قالب فوقالعاده زیبایی ولی مشکل داره

کسی فیکسش کرد بذاره

بنده خودم الان سر در گمم چون به این مسله توجه نکرده بودم وزحمت زیادی هم برای فارسی سازی بعضی جاهاش کشیدم . دوستان اگه ممکنه برسیش کنن چون من در اینزمینه اطلاعات ندارم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری