amir_seddighi

مسابقه ماهیانه کاربر منتخب + جوایز ارزنده

4 پست در این موضوع

attachment.php?attachmentid=8355&stc=1

درود

در ایتدای بحث تیم مدیریت جوملا فروم تشکر ویژه ای از اون دسته از دوستان عزیز داره که بدون هیچ چشم داشت و ادعایی پاسخ گوی کاربران تازه وارد هستند . این عزیزان بدونن که هیچ چیز از دید مدیران انجمن پوشیده نیست و منتظر فرصتی بودیم که بتونیم زحمات این دوستان عزیز رو جبران کنیم .

خب الان همون زمانه :a2d3:

سرتون رو درد نمیارم و میرم سر اصل مطلب :

کلیات قضیه بدین صورته که تصمیم گرفته شده هر ماه از میان کاربران پر تلاش و فعال انجمن که بهترین جوابگویی رو به دیگران دارند و یا بهترین و کارامدترین تاپیک ها رو ایجاد می کنن , سطح کاربریشون به "کاربر ویژه" تغییر کنه و از بین این عزیزان با رای گیری مدیران انجمن یک نفر بعنوان کاربر ممتاز ماه معرفی و هدیه ای به رسم یاد بود به ایشان تعلق بگیره .

این بحث طبیعتا یکسری شرایط و همچنین یکسری چهارجوب داره :

• انتخاب کاربر ممتاز بر اساس رای مدیران انجام میگیره .

• پاسخ گویی های تک خطی و تلگرافی مورد تائید نیست و در صورتی که پاسخ سوال رو می دونید باید شفاف و با توضیحات کامل عنوان بشه.

• پاسخ های اشتباه نمره منفی داشته و اسپم تلقی میشه .

• همانطور که همیشه تاکید شده پاسخ ها می بایست کاملا محترمانه و به دور از هرگونه توهین به کاربران درج بشه .

• تاپیک های مفید مثل ارائه افزونه ها و قالب های کارامد و یا آموزش های ویدئویی و تصویری هم مشمول انتخابات خواهند شد .

• افزونه ها و قالب های ارائه شده بصورت اوریجینال قابل قبول می باشد و افزونه های نال مشمول انتخابات نخواهد شد .

• آموزشهای تهیه شده توسط کاربران ( خصوصا آموزشهای ویدئویی ) امتیاز به مراتب بیشتری نسبت به آموزش های دیگه داره .

• رعایت کلیه قوانین انحمن مشمول امتیاز بیشتر می باشد .

• دوستان تهرانی هدیه خودشون رو با تشریف فرمایی در دفتر انجمن و گرفتن چند تا عکس یادگاری تحویل خواهند گرفت . البته عزیزان مستقر شهرستان ها هم در صورت تمایل می تونن حضوری تشریف بیارن

• انتخابات هر ماه برگزار و نتایج اعلام خواهد شد

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

قابل توجه کاربرانی که به سطح کاربری "ویژه"تغیر خواهند کرد :

انتخاب مدیر بعدی انجمن از بین این عزیزان خواهد بود .

تاپیک هایی مختص کاربران ویژه در انجمن هست که افزونه ها و قالب هایی به رسم یادبود تقدیم این عزیزان خواهد شد .

تاپیک هایی که این عزیزان در قسمت تجاری انجمن ( بازارچه ) میزنن به رایگان برچسب "آگهی ویژه" خواهد خورد .

در صورتی که کاربری به سطح کاربری "ویژه" منتسب ولی در انتخابات نهایی مشمول جایزه نشد در دور بعدی میتونه شرکت کنه و امتیاز دور اول هم برای ایشون در نظر گرفته میشه . به عبارتی یه پوئن مثبت

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

هدیه ماه اول یک دستگاه گوشی موبایل LG دو سیم کارت مدل L50 تعیین شده

مشخصات هدیه : LG L50 - Full phone specifications

امیدوارم با این کار تونسته باشیم زحمات کاربران فهیم و محترم انجمن رو تا حد بسیار کمی جبران کنیم و امیدوارم حمایت شما مثل همیشه از انجمن خودتون باعث دلگرمی مدیرا و پیشرفت جامعه وب ایران بشه

سخن کوتاه میکنم و بدرود

1 کاربر پسند دیده است

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود به کلیه کاربران فهیم انجمن جوملای ایران

طبق قولی که داده شده بود و جلسه ای که چند روز اخیر در خصوص انتخاب کاربر ویژه ما بین مدیران انجمن به انجام رسید بلاخره نتیجه با اکثریت آرا مشخص شد .

برنده این دوره بنا به رای گیری و صلاحدید مدیران

.

.

.

.

.

سرکار خانم

.

.

.

.

.

.

.

.

ببخشید اشتباه شد جناب آقای

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پوریا سبحانلو با عنوان کاربری PSobhanlo:a2d3::a2d3::a2d3:

--------------------------------------------------------------------

بنده از طرف خودم و به نمایندگی از طرف مدیران انجمن به شما دوست عزیز تبریک و همچنین تشکر ویژه ای بابت همکاری هر چه بیشتر با انجمن خودتون می کنم .

امید وارم در تمامی مراحل زندگی موفق و پیروز باشید

ضمنا نحوه دریافت هدیه متقابلا بحضورتان اعلام میگردد

بدرود

--------------------------------------------------------------------

تاریخ شروع مسابقه بعدی اطلاع رسانی عمومی خواهد شد

ویرایش شده در توسط amir_seddighi

نا خوداگاه یاد این شعر مولوی افتادم:

چشمی دارم همه پر از صورت دوست

با دیده مرا خوشست چون دوست در اوست

از دیده دوست فرق کردن نه نکوست

یا دوست به جای دیده یا دیده خود اوست

:1::1::1::1::1:

خیلی خوشحالم از اینکه در جمع دوستانی چون شما بودم و با شما یاد گرفتم اینکه پیشرفت کنم یاد بگیرم و به دیگران یاد بدم.

زیاد سابقه ی طولانی کاری ندارم.

شاید به نسبت دوستان دیگه خیلی زمان کمتری که شروع کردم اما خوب با کمک انجمن و مدیرای خوب اینجا تونستم اطلاعاتمو بیشتر و بیشتر کنم.

جاداره از یه سری دوستان تشکر کنم که همواره بی منت بچه هارو راهنمایی میکنن.

تو این انجمن قنشگ تریم چیزی که یاد گرفتن این بود اموخته های خودتو به دیگران انتقال بده.

و من به این شعار واقفم و در صدد اینم که به حقیقت بپوندمش

دوستار شما

پوریا سبحانلو

do.php?imgf=joomlaforum.ir_14327403662.jpg

اینم از جایزه ما که دیروز از اقای طالبی تحویل گرفتیمو:25::25:

شاید ارزش مالیش زیاد نباشه اما برام ارزش معنوی داره.

بازم تشکر میکنم از همه دوستان در انجمن که با کمکاشون دست بچه های رو میگیرن.

شایان ذکره من جز هنرجوهای دوره ی 31 کلاس های جوملا ایران بودم و جوملا را تو کلاس های اقای طالبی شروع کردم.

اینم به سلفی از منو اقای طالبی:1::1:

do.php?imgf=joomlaforum.ir_14327403661.jpg

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری