aynalserat

سوالی در مورد جوم پک 7

12 پست در این موضوع

دوستان در جوم پک 4 که خریداری کردم افزونه هایی بود که در در طی سوالاتی از دوستانی که جوم پک 6 رو خریداری کرده بودند پرسیدم متوجه شدم اون افزونه ها بروز رسانی نشده بودند می خواستم بدونم کسی هست که جوم پک 7 رو خریداری کرده چندتا افزونه بهش معرفی کنم ببینم بروزرسانی شدند یا نه ؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

آقا کسی از بچه های دست اندر کار جواب نمیده !!!!

این همون پک قدیمی ها هست + نوشته تبلیغی و چندتا مورد جدید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یا اساسی بروزشده و جدیده !؟

:33:

قیمتش چنده این جوم پک ها ؟ منظور از جوم پک چندتا قالب نال و افزونه های نال شدست که میفروشن؟

قیمتش چنده این جوم پک ها ؟ منظور از جوم پک چندتا قالب نال و افزونه های نال شدست که میفروشن؟

قیمتش دقیقا بالای فروم نوشته 65 هزار تومان . و در پاسخ سوال دوم "خیر" چند تا افزونه و قالب نال شده نیست و مجموعه خوبی از افزونه های اوریجینال/ قالب ها / اسکریپت ها و آموزش های کارآمده .

آقا کسی از بچه های دست اندر کار جواب نمیده !!!!

این همون پک قدیمی ها هست + نوشته تبلیغی و چندتا مورد جدید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یا اساسی بروزشده و جدیده !؟

تفاوت عمده با نسخه قبل در اضافه شدن قالب های متنوع اوریجینال هست . در جوم پک های قبلی بخش قالب خیلی پررنگ نیود ولی در این نسخه سعی شده در این زمینه هم نیازهای کاربران رو تامین کنه

قیمتش دقیقا بالای فروم نوشته 65 هزار تومان
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!! خوبه !!!!
مجموعه خوبی از افزونه های اوریجینال
من از 2009 تو زمینه جوملا کار میکنم ،متاسفانه این حرفتونو اصلا قبول ندارم چون بنده از چندین شرکت اشتراک داشتم و میدونم و در جریانش هستم

اونوقت اگر اورجینال بود دوست عزیز استاد من این پک باید قیمتش بجای 65 تومن .... 6/5 میلیون میشد. :auau:

بازم ممنون

موفق باشید(به من چه آخه :35:)

در مورد بروزرسانی افزونه ها و پلاگین و ماژول های موجود در اون جوابی ندادید . اون موارد هم بروز شده؟

من از 2009 تو زمینه جوملا کار میکنم ،متاسفانه این حرفتونو اصلا قبول ندارم چون بنده از چندین شرکت اشتراک داشتم و میدونم و در جریانش هستم

اونوقت اگر اورجینال بود دوست عزیز استاد من این پک باید قیمتش بجای 65 تومن .... 6/5 میلیون میشد. :auau:

بازم ممنون

در این مورد حرف استاد طالبی برای ما سند هست همینکه ایشون گفتند اورجینال هست کافیه ایشون آدمی نیستند که بخاطر دو ریال آخرت رو به دنیاشون بفروشند و خدای ناکرده دروغ بگن بعضی از افزونه ها هم اگر نال شده هستند ایشون می گن که فلان افزونه نال شده است.

چون قیمت مناسب هست نیایم و حرف دیگران رو تکذیب کنیم .

:25::25::25:یادمون نره استاد طالبی به گردن خیلی از بچه های انجمن حق داره چون که ایشون بود که ما رو با جوملا و روش طراحی سایت آشنا کرد پس حق شاگرد و معلمی از یاد نره [ghelyion][ghelyion]

در مورد بروزرسانی افزونه ها و پلاگین و ماژول های موجود در اون جوابی ندادید . اون موارد هم بروز شده؟

منم حقیقتاً سوالی پرسیدم و منتظر هستم کسی پاسخ سوالم رو بده متاسفانه دوستان به بحث های دیگه پرداختند .

هنوز هم کسی نیست که جوم پک 7 رو خریداری کرده باشه من ازش سوالی بپرسم ؟؟؟؟

بازم ممنون

درود

دوست عزیز الان نظرسنجی عمومی نیست . شما اگه یه مقدار فکر کنید و حجم فروش یک محصول و تخفیفی که در تمدید اکانتها وجود داره رو بررسی میکردید شاید نتیجه بهتری میگرفتید . به هر حال هیچ کس شما رو مجبور به خرید نکرده و کاملا مختارید . جالبه شما که اینهمه آگاهی دارید پس چرا دیکه سوال میپرسید ؟

و نکته دیگه اگه باز هم به بنر تبلیغاتی محصول نگاه کنید دقیقا اشاره شده که با ارزشی بیش از 20 هزار دلار!

دوستان من به هیج وجه قصد توهین و اهانت و خدشه دار کردن نداشتم

و مهندس طالبی هم واقعا کارشون درسته

اما من حرفم این بود که نیایم و بگیم آقا همشون اورجیناله

این درست نیست ... و من به جرات میتونم بگم که مهندس طالبی حتی افزونه های نال شده رو هم میتونه به کدهای سالم تبدیل کنه و عین اورجینال بشه

من بازم از همه اساتید تشکر میکنم که واقعا تو این چند سال جوملاکارهای زیادی رو پرورش داده اند.اونوقتا که ما کار میکردیم تو ایران واقعا کم ار جوملا حرف بود و توسعه داده میشد اما حالا به همت اساتیدی همچون مهندس طالبی واقعا جوملا در ایران بسیار پیشرفت کرده

به امید موفقیت ایران و ایرانی :auizz3ffy9vla57584x

دوست عزیز الان نظرسنجی عمومی نیست . شما اگه یه مقدار فکر کنید و حجم فروش یک محصول و تخفیفی که در تمدید اکانتها وجود داره رو بررسی میکردید شاید نتیجه بهتری میگرفتید . به هر حال هیچ کس شما رو مجبور به خرید نکرده و کاملا مختارید . جالبه شما که اینهمه آگاهی دارید پس چرا دیکه سوال میپرسید ؟

و نکته دیگه اگه باز هم به بنر تبلیغاتی محصول نگاه کنید دقیقا اشاره شده که با ارزشی بیش از 20 هزار دلار!

من چی گفتم شما چی گفتین؟؟:25:

من گفتم میخرم یا نمیخرم؟ گفتم فروش کمه یا زیاده؟؟؟

موفق تر باشی دوست عزیز من :35:

دوستان شکی نیست که با ارزشه و بهتره بگم ارزشش خیلی بیشتر از پولی هست که برایش پرداخت می کنیم . من قصد خرید دارم فقط اگه جواب سوال رو بدین و بحث رو منحرف نکنیم بهتره .

1 - مواردی که در این پک قرارگرفته همون قبلی ها + موارد جدیده ؟

2 - اون موارد قبل بروزرسانی شده یا نه ( البته این سوال شبیه بالاییه ولی برای اینکه دقیق جواب بگیرم پرسیدم - بروزرسانی مهمه شده یا نه ؟)

دوستان در جوم پک 4 که خریداری کردم افزونه هایی بود که در در طی سوالاتی از دوستانی که جوم پک 6 رو خریداری کرده بودند پرسیدم متوجه شدم اون افزونه ها بروز رسانی نشده بودند می خواستم بدونم کسی هست که جوم پک 7 رو خریداری کرده چندتا افزونه بهش معرفی کنم ببینم بروزرسانی شدند یا نه ؟

سلام دوست عزیز، من پک 7 رو خریدم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری