user_jafari

درخواست معرفی کامپوننت فروشگاهی

45 پست در این موضوع

سلام و خسته نباشید خدمت شما

من عنوان هر محصولم رو در زیرمنوی سایتم قرار دادم اما به دلیل اینکه محصولاتم داره روز بروز بیشتر میشه، میخوام یه فروشگاهی در جوملا 3 خودم راه اندازی کنم.

مثلا طرف روی منوی محصولات کلیک میکنه وارد این بخش بشه. درگاه بنده هم درگاه ملت هست.

نمونه سایتی که خیلی ازش خوشم اومد، آدرس http://farinsoft.com/acrobat هست. مثل چنین کامپوننت فروشگاهی چی هست؟

ممنون میشم کمک کنید.واجبه

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
سلام و خسته نباشید خدمت شما

من عنوان هر محصولم رو در زیرمنوی سایتم قرار دادم اما به دلیل اینکه محصولاتم داره روز بروز بیشتر میشه، میخوام یه فروشگاهی در جوملا 3 خودم راه اندازی کنم.

مثلا طرف روی منوی محصولات کلیک میکنه وارد این بخش بشه. درگاه بنده هم درگاه ملت هست.

نمونه سایتی که خیلی ازش خوشم اومد، آدرس Adobe Acrobat هست. مثل چنین کامپوننت فروشگاهی چی هست؟

ممنون میشم کمک کنید.واجبه

با سلام و خوش امد گویی به شما:

فروشگاه ساز ها معمولا دارای ماژول های نمایش ارین محصول محصولات وِِِیژه پر بازدید ها .... میباشم.

شما محصولاتت رو در فروشگاه وارد میکنی و منویی به اون دادی .

توی این ماژول ها مثلا جدید ترین محصول مشخص میکنی از دسته بندی محصولا a و b ده تا جدید ترین رو بخونه.

به همین راحتی.

درود

سایت فوق با اپن کارت اجرا شده

شما میتونید از کامپوننت هیکاشاپ هم استفاده کنید

امکانات این فروشگاه ساز فوق العاده س

پیشنهاد بنده فقط و فقط ویرچومارت می باشد

هیکاشاپ هم خوبه اما در حد و اندازه خودش بدک نیست

دوستانی که اکثرا هیکاشاپ رو به اشتباه به دیگران توصیه میکنن 2 دلیل داره: اولیش این هست که از ویرچومارت سردر نمیارن بهتر بگم که توانایی اختصاصی سازیشو ندارن به همین دلیل از این افزونه بی نظیر بی نصیب میشن

دومیش هم این که هیکاشاپ نال شدش رو میتونن بفروشن!!!!(pro)

من پیشنهاد میکنم ویرچومارت استفاده کنید

ممنون از راهنمایی تمام دوستان...

بین دو فروشگاه سازی که گفته شد به نظرتون کدوم میتونه شبیه به فروشگاه این سایت باشه که کفته شد از اسکریپت اوپن کارت استفاده شده::: Adobe Acrobat

و کدوم یک راحت تر میشه استفاده کرد؟؟؟؟

فرم سفارش الان سایتم با rsform درست شده و بعد متصل میشه به درگاه بانک ملت، میخواستم ببینم این فروشگاه ها هم این درگاه رو تو خودشون دارن؟؟؟ آیا این فروشگاه ها قابلیت صدور فاکتور هم دارن؟؟؟

دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید....

همچنین این فروشگاه سازها رایگان هست یا تجاری؟؟؟؟؟

هیکاشاپ با تمام امکانات پولی هستش

اما ویرچومارت رایگان

دروازه بانک مملت هم داره

و حتی قابلیت وصل شدن به پیامک و ...

نمونه ویرچومارت که 70 درصدش کامل شده:

shop.asankomak.com

دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید....

همچنین این فروشگاه سازها رایگان هست یا تجاری؟؟؟؟؟

پیشنهاد اول بنده سی ام اس اپن کارت و پیشنهاد دوم کامپوننت هیکاشاپ هست . خیلی هم پیچیده و سخت نیست . شما استارت بزنید به مشکل خوردید بنه و دیگر دوستان راهنمایی خواهند کرد .

باسلام

به نظر بنده هم اگر اول از همه ببنید چه چیزی مدنظرتونه و در چه حدی میخواید کار کنید و چه امکاناتی میخواهید؟

اگر کارتون در حد بزرگه بهتره از جومشاپینگ استفاده کنید چون هم مشکلش کمتره و دردسرش کمه و هم ساده و روانه

اما هیکاشاپ امکانات فوق العاده ای داره برای کارهای کوچیک بهتره ازش استفاده نکنید.چون واقعا کاملللللللهه

موفق باشید

باسلام

به نظر بنده هم اگر اول از همه ببنید چه چیزی مدنظرتونه و در چه حدی میخواید کار کنید و چه امکاناتی میخواهید؟

اگر کارتون در حد بزرگه بهتره از جومشاپینگ استفاده کنید چون هم مشکلش کمتره و دردسرش کمه و هم ساده و روانه

اما هیکاشاپ امکانات فوق العاده ای داره برای کارهای کوچیک بهتره ازش استفاده نکنید.چون واقعا کاملللللللهه

موفق باشید

اقای حجت میشه بیشتر توضیح بدید؟؟ چون هیکا شاپ امکانات بزرگی و خوبی داره ازش استفاده نکنیم؟

نه دوست عزیز منظور بنده این بوده که اگر کارتون در حد مثلا چند آیتم و محصول هستش.مثلا زیر 20-30 محصول اونهم ثابت بدون اضافی شدن و کم شدن هستش و اگر هم نخواهید هزینه کنید و سورس سالمش رو استفاده کنید . بهتره که از یک فر.شگاه رایگان مثل جوشاپ استفاده کنید.

و البته اگر روند کاریتون چیز دیگه ایه که خب این داستانش متفاوته...

موفق باشید و سربلند

هیکاشاپ با تمام امکانات پولی هستش

اما ویرچومارت رایگان

دروازه بانک مملت هم داره

و حتی قابلیت وصل شدن به پیامک و ...

نمونه ویرچومارت که 70 درصدش کامل شده:

shop.asankomak.com

پیشنهاد شما کدوم فروشگاه ساز هست؟

محصولات شامل سی دی و کتاب هست. در حال حاضر کمتر از سی تا هست. اما به مرور ممکن هست زیاد بشه....

باسلام

موفق باشید

محصولات شامل کتاب و سی دی هست؛ اون هم در زمینه کامپیوتر

تا الان حدود سی تا محصول هست. بخاطر همین نمیشه همه این محصولات رو عنوان به عنوان تو زیرمنو قرار داد و براش یه مطلب نوشت. میخواستم در منو یه گزینه به نام محصولات بزارم و با کلیک بروی اون، فروشگاه ساز بالا بیاد

کدوم به نظرتون پیشنهاد میشه؟؟؟

سادگی در وارد کردن ایتم ها

شباهت در سایت معرفی شده که با اپن کارت نوشته شده

وصل شدن به درگاه بانک ملت

صدور فاکتور و ارسال ایمیل به مشتری

و داشتن گزینه ای با عنوان سبد خرید

برای هر محصول هم یه اطلاعاتی قرار داده بشه

همین

درود دوست عزیز

اگر با جوملا آشنایی دارید ومسلط هستید بهترین گزینه ( اصلاح میکنم، مناسبترین گزینه) برای شما میجوشاپ هست. کامپوننتی که امکان استفاده از تمامی امکانات، قالبها و افزونه های اوپن کارت رو در سایت جوملایی شما فراهم میکنه و به همون اندازه ساده و راحته.

هونطور که مهندس مردانه زاده راهنمایی کردند ، امکانات و انعطاف هیکاشاپ بسیار زیاده و اگه یه فروشگاه ساده مد نظرتونه بیخود خودتون رو درگیر هیکاشاپ نکنید چون خیلی از آپشنهای اون بی استفاده میمونه و فقط باعث شلوغی و سردرگمی شما خواهد شد.

ویرچومارت و جومشاپینگ رایگان هستند و قدرتمند ، اما باید با رابط کاربری که قالب شما هست ، شخصی سازی یا کاستومایز بشن که کار حرفه ای هاست و باید برای اینکار طراحی قالب جوملا رو بلد باشید.

مواردی رو که شما مطرح کردید حتی ضعیفترین فروشگاه سازها هم دارند اما اوپن کارت نسبت به بقیه آسون ترینه و امکاناتش هم عالیه و رایگانه.

اگه میخواهید فروشگاهتون هم مثل سایتتون جوملایی باشه میجوشاپ گزینه مناسبیه.

اگرهم میخواهید برای فروشگاهتون از اسکریپتهای تخصصی بهره بگیرید، باید بیشتر تحقیق کنید چون تعدادشون خیلی زیاد هست. ولی آسونترینشون اوپن کارته.

OPENCART

MijoShop

اوپن کارت فارسی

آموزشهای ویدئویی اوپن کارت در انجمن هست. میتونید استفاده کنید.

پیشنهاد شما کدوم فروشگاه ساز هست؟

محصولات شامل سی دی و کتاب هست. در حال حاضر کمتر از سی تا هست. اما به مرور ممکن هست زیاد بشه....

دوست عزیز من پیشنهادم ویرچومارت هستش

اما فقط اینو بازم متذکر میشم که ویرچومارت خیلی قوی هستش اما باید برای اختصاصی سازیش روش کار کنی

ویرچومارت از تمامی فروشگاه سازهایی که دوستان گفتن از هر لحاظ سرتره...و افزونه هایی هم که برای ویرچومارت تولید شده تقریبا میشه گفت این افزونه رو بی رقیب کرده

اما یکم سخته ........

درود دوست عزیز

اگر با جوملا آشنایی دارید ومسلط هستید بهترین گزینه ( اصلاح میکنم، مناسبترین گزینه) برای شما میجوشاپ هست. کامپوننتی که امکان استفاده از تمامی امکانات، قالبها و افزونه های اوپن کارت رو در سایت جوملایی شما فراهم میکنه و به همون اندازه ساده و راحته.

هونطور که مهندس مردانه زاده راهنمایی کردند ، امکانات و انعطاف هیکاشاپ بسیار زیاده و اگه یه فروشگاه ساده مد نظرتونه بیخود خودتون رو درگیر هیکاشاپ نکنید چون خیلی از آپشنهای اون بی استفاده میمونه و فقط باعث شلوغی و سردرگمی شما خواهد شد.

ویرچومارت و جومشاپینگ رایگان هستند و قدرتمند ، اما باید با رابط کاربری که قالب شما هست ، شخصی سازی یا کاستومایز بشن که کار حرفه ای هاست و باید برای اینکار طراحی قالب جوملا رو بلد باشید.

مواردی رو که شما مطرح کردید حتی ضعیفترین فروشگاه سازها هم دارند اما اوپن کارت نسبت به بقیه آسون ترینه و امکاناتش هم عالیه و رایگانه.

اگه میخواهید فروشگاهتون هم مثل سایتتون جوملایی باشه میجوشاپ گزینه مناسبیه.

اگرهم میخواهید برای فروشگاهتون از اسکریپتهای تخصصی بهره بگیرید، باید بیشتر تحقیق کنید چون تعدادشون خیلی زیاد هست. ولی آسونترینشون اوپن کارته.

OPENCART

MijoShop

اوپن کارت فارسی

آموزشهای ویدئویی اوپن کارت در انجمن هست. میتونید استفاده کنید.

ممنون از توضیحاتتون.

من به جوملا نسبتا مسلط هستم اما برای سفارشی سازی فروشگاه با خود جوملا، تسلطی ندارم.

میجوشاپ برای جوملا هست؟ یعنی مثله کامپوننت ویرچومارت؟؟؟؟ رایگان هست یا تجاری؟؟؟؟

دوست عزیز من پیشنهادم ویرچومارت هستش

اما فقط اینو بازم متذکر میشم که ویرچومارت خیلی قوی هستش اما باید برای اختصاصی سازیش روش کار کنی

ویرچومارت از تمامی فروشگاه سازهایی که دوستان گفتن از هر لحاظ سرتره...و افزونه هایی هم که برای ویرچومارت تولید شده تقریبا میشه گفت این افزونه رو بی رقیب کرده

اما یکم سخته ........

ممنون

دوس دارم از ویرچومارت استفاده کنم اما سفارشی سازی اونو نمیدونم

من از قالب themeorg برای جوملا 3 استفاده میکنم.

دوستان عزیز به نظرتون با فروشگاه میجوشاپ میتونم کاری کنم که طرف رو منوی محصولات کلیک میکنه، این فروشگاه بالا بیاد؟ مثلا Example Domain

یا به نظرتون بهتر هست که یه زیردامنه بسازم و این فروشگاه رو روش بالا بیارم : www.products.example.com

البته اینو بگم تو سئو ضربه میخورم، چون عنوان محصولات گاها از تو گوگل در لینکهاشون میاد.

دوستان عزیز به نظرتون با فروشگاه میجوشاپ میتونم کاری کنم که طرف رو منوی محصولات کلیک میکنه، این فروشگاه بالا بیاد؟ مثلا Example Domain

یا به نظرتون بهتر هست که یه زیردامنه بسازم و این فروشگاه رو روش بالا بیارم : www.products.example.com

البته اینو بگم تو سئو ضربه میخورم، چون عنوان محصولات گاها از تو گوگل در لینکهاشون میاد.

بله میتونین هم به عناون یک منو قرار بدین و هم زیردامنه

قالب themeorg قالب خوبیه اما بصورت اولیه استایل دهی برای محصولات ویرچومارت نداره

چناچه اگر محصولاتتون رو قرار دادین استایلش مورد پسندتون نشد باید اختصاصی سازیش کنید

بله میتونین هم به عناون یک منو قرار بدین و هم زیردامنه

قالب themeorg قالب خوبیه اما بصورت اولیه استایل دهی برای محصولات ویرچومارت نداره

چناچه اگر محصولاتتون رو قرار دادین استایلش مورد پسندتون نشد باید اختصاصی سازیش کنید

ممنون

برای شروع کار چیکار کنم؟؟؟؟؟

چندتا سوال:::

آیا میجوشاپ تجاری هست یا رایگان؟؟؟؟؟

آیا میشه به درگاه بانک ملت وصلش کرد؟؟؟؟؟

آیا از نظر سئو کدوم بهتر هست، اینکه داخل سایت باشه یا زیردامنه درست کنم؟؟؟؟

قابلیت رنگبندی هم داره بخش های این فروشگاه؟؟؟

از کجا میتونم این کامپونتت رو دریافت کنم؟؟؟؟

با تشکر فراوان

برای شروع کار چیکار کنم؟؟؟؟؟
تو همین انجمن جستجو کنید فارسی ویرچومارت موجود هست برای دانلود
آیا میجوشاپ تجاری هست یا رایگان؟؟؟؟؟
403: Access Forbidden
آیا میشه به درگاه بانک ملت وصلش کرد؟؟؟؟؟
بله همشونو میشه وصل کرد
آیا از نظر سئو کدوم بهتر هست، اینکه داخل سایت باشه یا زیردامنه درست کنم؟؟؟؟
سئو یک معقوله جدا هستش ... شما هدفتون چی هست .یک فروشگاه جدا یا ...
قابلیت رنگبندی هم داره بخش های این فروشگاه؟؟؟
بیشتر توضیح بدید تا دوستان راهنماییتون کنن
از کجا میتونم این کامپونتت رو دریافت کنم؟؟؟؟
از همین انجمن

آقای امین ممنون از راهنماییتون

اما من نفهمیدم از ویرچومارت استفاده کنم یا میجوشاپ؟

میشه راهنمایی کنید یه خرده

دوست عزیز خیلی سادست قضیه

من یه مطلب نهایی رو خدمتتون عرض کنم

دوست عزیز اگر میخواهید یک مینی فروشگاه ساده و بدون گرافیک و اختصاصی سازی نشده داشته باشین فرقی نمیکنه که ویرچومارت،هیکا،میجو،جوم شاپیننگ،بازار،جی 2 ستور و .... باشه

اما اگر امکانات خاصی مورد نظرتون هست و محصولاتتون نیاز به آیتیم دارن،تو خرید و فروشتون انعطاف داده بشه ، بهترین و عقلانی ترین روش استفاده از یک افرونه مطمئن و کارکشته دارین

تا اونجایی که من یادم میاد ویرچومارت جزو اولین فروشگاه ساز چوملا بوده و هست و خواهد بود اما مستلرم این هست که واقعا خود شما یکم از کد نویسی و ... سر دربیارین تا بهترین نتیجه رو بگیرین

و یک مزیت دیگه ویرچومارت رایگان بودن اون هستش

دیگه مجبور نیستین پول بدین برای خرید هیکاشاپ نال شده

و البته میجوشاپ هم پولیه

اگر شما با اوپن کارت قبلا کار کردین توصیه من همین میجو شاپ هستش

دوست عزیز خیلی سادست قضیه

من یه مطلب نهایی رو خدمتتون عرض کنم

دوست عزیز اگر میخواهید یک مینی فروشگاه ساده و بدون گرافیک و اختصاصی سازی نشده داشته باشین فرقی نمیکنه که ویرچومارت،هیکا،میجو،جوم شاپیننگ،بازار،جی 2 ستور و .... باشه

اما اگر امکانات خاصی مورد نظرتون هست و محصولاتتون نیاز به آیتیم دارن،تو خرید و فروشتون انعطاف داده بشه ، بهترین و عقلانی ترین روش استفاده از یک افرونه مطمئن و کارکشته دارین

تا اونجایی که من یادم میاد ویرچومارت جزو اولین فروشگاه ساز چوملا بوده و هست و خواهد بود اما مستلرم این هست که واقعا خود شما یکم از کد نویسی و ... سر دربیارین تا بهترین نتیجه رو بگیرین

و یک مزیت دیگه ویرچومارت رایگان بودن اون هستش

دیگه مجبور نیستین پول بدین برای خرید هیکاشاپ نال شده

و البته میجوشاپ هم پولیه

اگر شما با اوپن کارت قبلا کار کردین توصیه من همین میجو شاپ هستش

ممنون...

میجوشاپ فارسی رو از کجا میشه خرید؟ دموی این افزونه رو دیدم خیلی خوشم اومد...

ویرچومارت هم خوبه اما کدنویسی وارد نیستم. مگراینکه لوکال تست کنم ببینم چه جوریه...

اپن کارت رایگان هست؟ یعنی میشه مثلا طرف روی محصولات کلیک کرد، اسکریپت اپن کارت بالا بیاد؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری