حجت مردانه زاده

*هدیه بزرگ عید شعبان* شاپــَــرک قویترین و زیباترین بسته آماده نصب فروشگاهی جوملا3.0

135 پست در این موضوع

برای دوستانی که مشکل واسه دانلود داره با اجازه آقای مردانه بنده لینکارو به یک آپلودسنتر انتقال دادم:motat:

دانلود بسته آماده نصب فروشگاهی شاپــَـرک

دانلود فایل های PSD بسته فروشگاهی شاپــَـرک

دانلود ماژول های بسته فروشگاهی شاپــَـرک

بسیار ممنونم از لینک*هایی که گذاشتید.

فقط با این لینک*ها بدون مشکلی دانلود شدند.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
میخواستم ببینم میشه یه کاری کرد که استایل اصلی این قالب بمونه و سایر استایل ها حذف یا غیر فعال بشه

باسلام دوست گرامی

خب وقتی شما هر کدوم از استایلها رو بعنوان پیشفرض انحاب کنید.اون هم باقی میمونه...

با سلام آقای مردانه زاده

وقتی از ماژول sj vm slider در این بسته استفاده می کنم منوهای ماژول ناقص نمایش داده میشود و نمی شود تنظیماتی انجام داد لطفا راهنمایی کنید

باسلام

حتما مابین ماژول ها و کتابخونه هاشون تداخلی وجود داره.

از پارامترهای این ماژول؛ کتابخونه ش (جکوئری) رو غیرفعال و تست کنید.ببنید چی میشه؟

برای رفع تداخل یا میبایست تک تک ماژول هایی که در سایت وجود دارند و چک کنید و این کتابخونه شون رو فعال/غیرفعال کنید تا ببنید مشکل از کدومشون بوده و بتونید با غیرفعال کردنشون او*** کنید.

و یا اینکه باید سورستون بررسی بشه و از سورس رفع و دیباگ بشه

موفق باشید و سربلند

اولا هیچ کدوم از منوها و پارامترها دیده نمیشو

دوما دکمه های ذخیره و ذخیره و بستن و ...رو هم نمیاره

سوما در ورژن های پایین تر جوملا این مشکل وجود نداره و ماژول به خوبی کار مکنه

[ATTACH=CONFIG]8922[/ATTACH]

هزینه درگاه های پرداخت رو کمتر کنید خیلی بالاست

البته از بابت این فروشگاه بسیار تشکر میکنم

باسلام

توی سایتهای مختلف میتونید با قیمتهای متعددی پیدا کنید دوست عزیز...

ولی خب فرقی از پاسخگویی و نحوه پشتیبانی های بعدی وجود داره که این رو مشتری انتخاب میکنه چه محصولی از کجا خریداری کند...

موفق باشید و سربلند

درود روز بخیر

کشوهای منویی قالب شاپرک باز نمیشن

مشکل چی میتونه باشه

میشه راهنمایی کنید

درود

من مشکل منوهایی که توی صفحه اول و دوم نوشتین حل کردم مشکل من یه چیره دیگست

نوی ویرچومارت تو مطالب بالای مطالب یه سری منوی کشویی داره که میتونیم مجموعه هارو انتختب کنیم که فلش داره که باز نمیشه عکسشم گزاشتم اونا کار نمیکنه هیچ لیستی نشون نمیده

با تمام مرورگرها هم امتحان کردم کش مرورگر و جوملا رو هم پاک کردم ولی درست نشد

[ATTACH=CONFIG]8970[/ATTACH]

سپاسگزار

درود

من مشکل منوهایی که توی صفحه اول و دوم نوشتین حل کردم مشکل من یه چیره دیگست

نوی ویرچومارت تو مطالب بالای مطالب یه سری منوی کشویی داره که میتونیم مجموعه هارو انتختب کنیم که فلش داره که باز نمیشه عکسشم گزاشتم اونا کار نمیکنه هیچ لیستی نشون نمیده

با تمام مرورگرها هم امتحان کردم کش مرورگر و جوملا رو هم پاک کردم ولی درست نشد

[ATTACH=CONFIG]8970[/ATTACH]

سپاسگزار

ببخشید اینو یادم رفت بگم همه منو کشویی ها کار نمیکنه توی محصولاتم میخوام مجموعه انتخاب کنم نشد تو منوها و هرجا که منوی کشویی هست

سلام

من میخوام این قالب رو از طریق سی پنل نصب کنم ، بعد از آپلود و اکسترک کردن وقتی که در مدیریت افزونه ها در قسمت کاوش میرم بعد از جستجو و اومدن نام قالب وقتی میخوام نصب بکنم این ارور رو میده.

Fatal error: Call to a member function attributes() on a non-object in /home/negarine/public_html/377/libraries/cms/installer/adapter/template.php on line 81

میشه راهنمایی کنید.

ببخشید اینو یادم رفت بگم همه منو کشویی ها کار نمیکنه توی محصولاتم میخوام مجموعه انتخاب کنم نشد تو منوها و هرجا که منوی کشویی هست

باسلام سورس مشکلی نیست.احتمالا از کش تون باشه.کش و کوکی جوملا رو کاملا پاک کنید.برای مرورگرتون رو هم حذف کنید کاملا...

من میخوام این قالب رو از طریق سی پنل نصب کنم ، بعد از آپلود و اکسترک کردن وقتی که در مدیریت افزونه ها در قسمت کاوش میرم بعد از جستجو و اومدن نام قالب وقتی میخوام نصب بکنم این ارور رو میده.

Fatal error: Call to a member function attributes() on a non-object in /home/negarine/public_html/377/libraries/cms/installer/adapter/template.php on line 81

میشه راهنمایی کنید.

این قالب که بصورت بسته نصبی ارائه شده؛ از طریق جوملا میخواین نصبش کنید؟

بسته نصبی رو میبایست مثل یک جوملای خام روی سرور آپلود و بعد اکسترکت کنید .بعد نصب رو عین نصب یک جوملای خام در پیش بگیرید...

حب من کش رو پاک کردم هم جوملا هم مرورگر روی سه تا سیستم هم امتحان کردم

سلام

قالب رو نصب کردم ولی در منوی دسته بندی محصولات زیر منو ها سمت راست میرند. باید سمت چپ باشند.

مشکل کجاست؟

لطفا راهنمایی

سلام

قالب رو نصب کردم ولی در منوی دسته بندی محصولات زیر منو ها سمت راست میرند. باید سمت چپ باشند.

مشکل کجاست؟

لطفا راهنمایی

درود

بهتر بود به صفحات اول تایپیک مراجعه میکردید . زیرا این مشکل قبلا حل شده بود دوست عزیز :yeah:

به مسیر زیر برید:

sj_market\css\template-rtl.css

و کد زیر رو داخلش کپی کنید:

.rtl .sj-flat-menu li .fm-container.direction-left{
   left: auto !important;
   right: 100%;
}

.rtl #cloud-zoom-big{
   left: auto !important;
   right: 578px;
}

با سلام و عرض ادب و احترام

تو صفحه جزئیات محصول دکمه اضافه به سبد و افزایش و کاهش تعداد درست کار نمی کنه. بدون اضافه کردن محصول به سبد خرید به صفحه سبد خرید منتقل میشه

تمام اینترنت و جستجو کردم ولی راه حلی واسش پیدا نکردم.

اگه راهنمایی بفرمائید واقعا سپاسگذار خواهم بود.

درود بر شما

توی منوی سمت راست که همون دسته یندی محصولات هست وقتی منویی رو میزاریم روی مجموعه خاص این ارور میده Please config select layout in Administrator >> Template Manager >> Your_Template >> Tab:Layout >> Field:layout

وقتی میزاریم مجموعه سطح بالا همه محصولات رو توی همه مجموعه ها نشون میده چیکارش باید بکنیم سپاسگزار

اینم آدرس سایت

درود بر شما

در منوی سمت راست جایی که دسته یندی محصولات میباشد، پس از گذاشتن منو، روی مجموعه ویژه این ارور میده Please config select layout in Administrator >> Template Manager >> Your_Template >> Tab:Layout >> Field:layout

وقتی میزاریم مجموعه سطح بالا همه محصولات را داخل همه مجموعه ها نشان میدهد

خواهشمند است همراهی فرمایید

سپاسگزار

باسلام

به این مسیر برید

administrator/index.php?option=com_templates&view=style&layout=edit&id=130

ببنید و در فیلد لی اوت ببنید چندتا لی اوت دارید؟

این موارد رو دارید؟

ItemID: 786 - Layout: variations

ItemID: 784 - Layout: layout1

ItemID: 1197 - Layout: layout2

ItemID: 1198 - Layout: layout3

ItemID: 1199 - Layout: layout4

با سلام و عرض ادب و احترام

تو صفحه جزئیات محصول دکمه اضافه به سبد و افزایش و کاهش تعداد درست کار نمی کنه. بدون اضافه کردن محصول به سبد خرید به صفحه سبد خرید منتقل میشه

تمام اینترنت و جستجو کردم ولی راه حلی واسش پیدا نکردم.

اگه راهنمایی بفرمائید واقعا سپاسگذار خواهم بود.

دوستان عزیز اگه کسی این مشکلو حل کرده خواهشمندم راهنمایی کنه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری