s.f.m

درخواست بسته نصبی برای سایت نمایشگاه ماشین

21 پست در این موضوع

سلام دوستان من میخوام برای اولینبار جوملا3 رو تست کنم یه سایت برای نمایشگاه ماشین میخوام بزنم بسته نصبی با ایم مضمون میخوام از کجا باید تهیه کنم میشه راهنماییم کنید؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام دوستان من میخوام برای اولینبار جوملا3 رو تست کنم یه سایت برای نمایشگاه ماشین میخوام بزنم بسته نصبی با ایم مضمون میخوام از کجا باید تهیه کنم میشه راهنماییم کنید؟

باسلام اگر یک چند روزی صبر کنید.یه چیز بسیار عالی میگیرد....:ooofe::ooofe::ooofe::ooofe::ooofe:

باسلام اگر یک چند روزی صبر کنید.یه چیز بسیار عالی میگیرد....:ooofe::ooofe::ooofe::ooofe::ooofe:

چشم صبر میکنم

حالا تا من صبر میکنم کسی نمیتونه چنتا بسته نصبی معرفی کنه بهم؟

دوست عزیز ممنون از توجهتون اما این لینکایی که دادید بسته نصبی خارجین بعد 75 دلااااااار؟!!!!! من بسته نصبی فارسی میخوام

هنوز کسی نیست که راهنماییم کنه؟ جناب مردانه زاده پس چی شد وعدتون؟

هنوز کسی نیست که راهنماییم کنه؟ جناب مردانه زاده پس چی شد وعدتون؟

سلام علیکم

چند روزی درگیر جابجایی دفتر و منزل و امتحانات بودم.انشالله بزودی زود؛ منتشر میکنم....

میدونید که ما قولمون دیر و زود داره اما سوخت و سوز نداره...:4d564ad6:

موفق باشیذ

سلام علیکم

چند روزی درگیر جابجایی دفتر و منزل و امتحانات بودم.انشالله بزودی زود؛ منتشر میکنم....

میدونید که ما قولمون دیر و زود داره اما سوخت و سوز نداره...:4d564ad6:

موفق باشیذ

ممنون همچنان منتظرم

آقای مردانه زاده درگیر امتحانات دانشگاه هستند دوست عزیز.

این قالب رو همین الان از templatemonster دانلود کردم اینهم لینک دانلود :

https://secure.templatemonster.com/get.php?order_id=sug3Wt6ixXXEP7jJPfiP&templ_id=51634&sign=5BF730F68C45EBF88C0B0B869E648E89

این سایت هم معروفترین سایت دانلود قالبهای رایگان جوملاست :

More Than 4000 Free Joomla CMS Templates

مطمئن باشید قالب مورد نظرتون رو پیدا میکنید. اگر هم دنبال قالب فارسی میگردید 30 هزار تومن هزینه کنید و از p30template قالب دلخواهتون رو تهیه کنید.

موفق باشید.

آقای مردانه زاده درگیر امتحانات دانشگاه هستند دوست عزیز.

این قالب رو همین الان از templatemonster دانلود کردم اینهم لینک دانلود :

Website Templates for web design (Dreamweaver, Frontpage, Flash)

این سایت هم معروفترین سایت دانلود قالبهای رایگان جوملاست :

More Than 4000 Free Joomla CMS Templates

مطمئن باشید قالب مورد نظرتون رو پیدا میکنید. اگر هم دنبال قالب فارسی میگردید 30 هزار تومن هزینه کنید و از p30template قالب دلخواهتون رو تهیه کنید.

موفق باشید.

دوست عزیز لینکهایی که دادید رو ئیئم اما چیزی که میخوام پیدا نکردم تو پی سی تمپلت هم چیزی نبود من چیکاااار کنم؟:auau:

ارسال شده در (ویرایش شده)

در این صورت به نظر باید سفارش طراحی قالب اختصاصی بدهید .

-------------------------------

ویرایش شده در توسط amir_seddighi

دوست عزیز لینکهایی که دادید رو ئیئم اما چیزی که میخوام پیدا نکردم تو پی سی تمپلت هم چیزی نبود من چیکاااار کنم؟:auau:

در حال آماده سازی قالب : JM Car Dealer Template ● Joomla-Monster ● Joomla Templates Shop هستم و انشالله بعد عید فطر انتشار میدم تو انجمن.

دوستان کسی بسته نصبی که میخوام رو پیدا نکرده؟ میدونید چند ماهه صبر کردم؟ :oom::oom::heey::heey:

درود

این مورد رو بررسی کنید :

ZT Car 3 - قالب فروشگاه ماشین فارسی جوملا 3

یک دنیا ممنونم جناب صدیقی عزیز فقط من خودمم اینو پیدا کردم

این لینک رو ببینید

تو اعتبار سایتش شک دارم و اگه امکان داره شما بگید کدومو بگیرم.اینی که خودم پیدا کردم قابلیت جستجو و قرار دادن آگهی هم داره مثل سایت باما

سایتی که لینک دادید من شناخت خیلی زیادی ندارم ولی طبق گزارشاتی که از کاربران انجمن خودمون برام میرسه از این سایت شکایتی نشده و مشکلی نداشتن . مدیر محترمشون هم عضو انجمن هستند میتونید قبل از خرید از طریق پیام خصوصی به صحت بسته و لایسنسشون اطمینان حاصل کنید

آموزش رفع مشکل عدم کار کردن دکمه های ذخیره در مدیریت قالبهای جوم شیپر

سایتی که لینک دادید من شناخت خیلی زیادی ندارم ولی طبق گزارشاتی که از کاربران انجمن خودمون برام میرسه از این سایت شکایتی نشده و مشکلی نداشتن . مدیر محترمشون هم عضو انجمن هستند میتونید قبل از خرید از طریق پیام خصوصی به صحت بسته و لایسنسشون اطمینان حاصل کنید

آموزش رفع مشکل عدم کار کردن دکمه های ذخیره در مدیریت قالبهای جوم شیپر

ممنونم gift

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری