hedyy

قالب های پولی

8 پست در این موضوع

سلام دوستان

من 1سوال داشتم .

قالبهای پولی رو چطوری میشه ازش رایگان استفاده کرد. من دیدم که استفاده میکنن ولی نمیدونم چجوری . کسی هست که بدونه و راهنمایی کنه:33:

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

قالب پولی که پولیه . باید خریداری کنید .

افرادی هستند میان این قالب ها رو دستکاری میکنند و ممکنه حاوی کد های مخرب باشه . و بعد به رایگان منتشر میکنند.

اکیدا توصیه میشه حتما قالب اورجینال و از سایت معتبر خریداری کنید و دنبال رایگان نباشید . قالب رایگان برای مقاصد آموزشی و لوکال مناسب هست. اما برای سایت ..... !!!

Sent from my HTC One max using Tapatalk

بله درسته . ولی قیمت هاش خیلی بالاس

مثلا شما این سایت رو نگاه کنید توزین بار بندر - شرکت حمل و نقل جاده ای

قالبش خیلی خوبه . چنین قالبهایی پولی هست .

ولی من میدونم که دوستان این رو رایگان تهیه مردند

دوست عزیز درود بر شما

قیمت یک قالب اورجینال حداقل 40 دلار هست. این مبلغ میتونه به ازای قالبهای Developer تا 600 دلار و بیشتر هم بالا بره !

قیمت یک قالب که فارسی شده و بهینه سازی شده و مطمئن هستید که سالم هست در p30template ، همونطور که مهندس آشوری گفتن 25 تا 30 هزار تومنه ! حالا خودتون مقایسه کنید.

برای کسب اطلاع از قیمت قالبهای جوملا به این دو لینک مراجعه کنید :

themeforest.net

templatemonster.com

موفق باشید.

دوستان خیلی ممنون از راهنماییتون. خیلی لطف کردین . بازم اگه راه جدیدی بود بهم بگین ممنون میشم

بله درسته . ولی قیمت هاش خیلی بالاس

مثلا شما این سایت رو نگاه کنید توزین بار بندر - شرکت حمل و نقل جاده ای

قالبش خیلی خوبه . چنین قالبهایی پولی هست .

ولی من میدونم که دوستان این رو رایگان تهیه مردند

سلام علیکم

واقعا یک سوالی برای من در این چند سالی که توی این زمینه کاری هستم , بوجود اومده و هنوز که هنوزه براش هیچ جوابی پیدا نکردم!!

واقعا چرا بیشتر از 90% جوملاکارای ما و افراد و کوچک بزرگی که طراحی سایت برای خودشون و یا شرکتی انجام میدن؛ همش میخوان از سورسهای تجاری بصورت رایگان استفاده کنند؟ آخه مگر قراره توی یک کاری حالا بفرض اینکه اصلا قیمتش از 50.000 تومان تا 50.000.000 تومان تمامش به جیب خوده فرد بره؟

یعنی شما برای قیمتگذاریهاتون هیچگونه هزینه ی ثابت و متغییری برای پروژه تون برآورد نمیکنید!؟

خب اگر سورس هایی که میبایست بصورت تجاری تهیه بشه؛ تهیه بشن؛ کار ها هم با کیفیت تر هستند.هم امن تر هستند. و هم کاره زیادی از دوش شما برداشته میشه.

در هر حال ...

ما که گفتیم اما کو گوش شنوا...howit

عرض ارادت

همون طور که یه تعمیرکار برای کار کردن به ابزار نیاز دازه یک طراح سایتم ابزار خودشو داره.

حالا یکی وارد نیست تازه کاره میره ابزار میخره. یکیم قدیمی هست و جا افتاده خودش ابزاراشو میسازه و هزینه ای نمیده.

فک کنم مثال قشنگی زدم :دی

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری