shimpet

قالب مذهبي و کاملا فارسي به مناسبت اعياد شعبانيه ويژه جوملا 2.5

16 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

قالب مذهبي و کاملا فارسي که به مناسبت اعياد شعبانيه طراحي کردم

اين قالب براي جوملا 2.5 و 1.5 طراحي شده

[ATTACH=CONFIG]1801[/ATTACH]

با احترام به قوانين سايت لينک اصلاح شد

دانلود

ویرایش شده در توسط shimpet

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دست عزیز دستتون درد نکنه

ولی مکرر دیدیم که شما همه قالب هارو روی سایت خودتون اپ میکنید که کاربرا مجبور به وارد شدن به سایت شما بشن

فکر کنم این کار خیلی کار اشتباهی باشه

من اول از شما درخاست میکنم که دیگه این کار رو تکرار نکنید با توجه به این که چندین بار هم تذکر بهتون دادن

و بعد از مدیران درخاست دارم که یه تدبیری برای این نوع ناجوانمردیها بیندیشن.

امیدوارم که از دست من ناراحت نشده باشید

طراحي قالب بصورت رايگان و قرار دادن در اين سايت نامرديه ؟

اگه مديران سايت هم با نظر شما موافق هستن و صلاح مي دونن که من ديگه قالب هاي بعديم رو تو سايت شما قرار ندم لطفا اطلاع بدن .

سلام

فکر نمیکنم قراردادن لینک سایت هایی که خدمات رایگان رو عرضه می کنند مشکلی داشته باشه.

در فروم جوملا فارسی باید هر چیزی که میخاین قرار بدید در خود انجمن وجود داشته باشه قرار دادن لینک ممنوعه چه تجاری چه رایگان ممنوع حتی با ذکر منبع،و یک سری قوانین دیگه که برعکس اینجا کاملا" محیط رو انحصاری کرده بود بحث و بگو مگو هم کردیم با مدیرانش متوجه شده بودن اما از اینکه بخان به درخواست یه کاربر عادی هر چقدر هم درست تن بدن براشون سنگین بود.

میشه همه چیز رو اینجا قرار داد کپی پیست کرد اما اینکه کاربرو اجبار به این کار کرد درست نیست.

این موضوع ربطی به ناجوانمردی و ... نداره عزیز.

موفق باشید.

قوانین انجمن:

14-کلیه فایلهایی که در پستها معرفی میشوند باید در همین انجمن پیوست شوند و از دادن لینک به سایر سایتها خودداری شود

حتی اگر لینک مستقیم برای نمایش(دموی آنلاین) و یا دانلود باشند؟

اما من خیلی وقت ها این کارو انجام دادم و حتی برخی دوستان دیگه البته ناخواسته (پوزش،قوانین رو مطالعه نکردم) عزیزان هم حتما" به خاطر دوستی چیزی نگفتند،در هر صورت من با این نوع قوانین کاملا" مخالفم و به خاطر اینکه خدای نکرده اسباب ناراحتی نشم از فعالیت در انجمن انصراف میدم برای همگی آرزوی تندرستی و موفقیت میکنم.

یا حق.

خوب از قرار معلوم دوستان تمايلي به ادامه فعاليت من در اين سايت ندارن

جهت يادآوري ميگم يک سري به بخش قالبهاي فارسي جوملا 1.5 و 2.5 بزنيد و ببينيد در اين يکي دو ماه اخير چند قالب منتشر کردم

شايد معني جديدي براي تشکر و قدر داني در قوانين شما تعريف شده

ياعلي

التماس دعا

در تمامی انجمنها یکی از قوانین مهم اینه که فایلها و برنامه ها در انجمن پیوست بشن به دو دلیل:

1- جلوگیری از تبلیغات (بدون در نظر گرفتن نیت خوب یا بد)

2- احیانا سایت کاربری ممکنه برای امروز فعال باشه و یه روز دیگه نباشه اونوقت تکلیف کاربران انجمن چی میشه که میخان فایل رو دانلود کنن!!

اگر زحمتی میکشید نه برای انجمن و نه برای شخص من بلکه برای کمک به جامعه جوملاست .. هرجا باشه مهم نیست بلکه هدف مهم هست .. همه اعضا انجمن با این طرز فکر مشغول به فعالیت هستند ..

پیروز باشید

ببینید کاربر shimpet اینکه شما زحمت میکشید .شکی نیست . اما شما دارید خدماتی را به یک جامعه میدید . و صرفا خدمات شما برای مدیر این سایت یا مدیران اون نیست . شما دارید برای یک جامعه رایگان منتشر میکنید . پس این جامعه نیاز به یک مرجع اصلی داره و در این جا یک اپلود سنتر تعریف شده و همه اطلاعات دوستان در اونجا جمع اوری میشه و دوستان استفاده می کنند . چه الان چه ده سال دیگه .

شما یک سر به پایین سایت بزنید فقط بیش از 4000 تا کاربر ثبت نام شدند . به غیر از مهمان ها را میگم . حالا شما در نظر بگیر این 4000 تا حداقل 2000 تا دارن سرویس میدند . و این 2000 تا بخوان هرکدام برای خود تبلیغاتی در پست ها بکنند . این عمل هم مسیر سایت را کاملا منحرف میکنه . هم شبیه سایت ایستگاه میشه به جای جوملا . هم اینکه باعث نابودی رنک و سئو سایت میشه . شما حساب کن خزنده گوگل و الکسا هر بار که میاد باید لینک سایت های دیگر و تبلیغات جمع کنه ببیره . در واقع این عمل باعث میشه . برای اینکه از یک دیوار برید بالا از شونه های یکی دیگه استفاده کنید .

پیام جان اینکه شما رحمات زیادی کشید شکی نیست . اما قوانین یکسان هست .من خودم در یکی از تایپک ها موضوعی را تذکر دادم که درونش لینک یکی از سایت های وابسته به انجمن درونش بود . قوانین برای همه هست . می خواد محمد دلجو باشه . می خواد مهندس مردانه باشه . یا می خواد مهندس طالبی باشه . در تمام انجمن ها قوانین هست که تبلیغات درون پست ها ممنوع باشه.

امضاء را برای تبلیغات قرار دادند . من در جوملا انجمنی را دیدم که حتی تو قوانینش گفته بود در امضاء هم تبلیغات نکنید.

یکی از مزیت های این سایت این هست که کاملا منظم هست .و در قوانین هم با کسی تعارف ندارد . امیدوارم هر جا که هستید موفق باشید و به قول مهندس طالبی هدف خدمت به جوملا در ایران و گسترش اون هست . فرق نمی کند در کجا و در کدام سایت باشید.

موفق پایدار

خیلی ممنون از زحمات شما

من این رو قبلا گفتم و ازتون تشکر کردم به خاطر این کارایی که برای جوملا انجام میدین ولی از نظر هر وبسایت دیگه ای که کاربران زیادی داره به این کار شما میگن دزدی کاربر و بالا بردن امار سایت.

البته دوباره ناراحت نشید و از کوره در برید و از برو بچهای انجمن ناراحت بشید.

به جای اینکه شما بیاید و لینک فایلیو که در سایت خودتون بزارید و کاربر رو مجبور کنید به سایت شما رجوع کنه و یه کنتر به سایت شما اضافه بشه فایلو توی انجمن آپلود کنید و یه تبلیغ بزرگ توی امضاتون بزارید که اگر کاربران خاستن به سایت شما بیان .

این توضیحات رو بهتون دادم برای اینکه جمله زیر رو بهتون بگم و از من ناراحت نشید

((به نظرتون این کاری که بعضی از بچه ها انجام میدن ناجوانمردانه هست یانه))

بعدشم شما اگر کاری رو انجام میدین منت سر برو بچه ها نزارید و

اگر زحمتی میکشید نه برای انجمن و نه برای شخص من بلکه برای کمک به جامعه جوملاست .. هرجا باشه مهم نیست بلکه هدف مهم هست .. همه اعضا انجمن با این طرز فکر مشغول به فعالیت هستند ..

خیلی ممنو ن از زحماتی که برای جوملا کشیدید

امیدوارم که توی همه کارهاتون موفق و پیروز باشید.

لازمه بگم من اصلا ناراحت نميشم

يک مشکلي که دارم کمي عرفاني فکر مي کنم که در جامعه کنوني زياد طرفدار نداره

کاري که براي رضاي خدا باشه چه لينک مستقيم چه غير مستقيم

هدف از گذاشتن لينک سايت خودم اين بود دوستان تمامي قالب هاي موجود در سايت من رو ببينند

چون همش رو اينجا نمي زارم

يا علي

خیلی ممنون از زحماتی که میکشید

در حال حاضر خیلیا این کارو انجام میدن که کاربرارو به سایت خودشون بکشن و یه رنکی برای خودشون جور کنن البته من منظورم باشما نیست چون شما از این قضیه خبری نداشتید و البته خیلی از دوستان دیگه ولی به هر حال کارای شما رو ما خیلی دوست داریم و به شما هم احترام میزاریم و البته به خاطر اینکه توی امضاتون لینک زدیدن به سایتتون خیلی متشکرم و حالا این کارتون باعث این میشه که کاربرای بیشتری بیان توی سایتتون چون مجبور نیستن برای دریافت بیان توی سایتتون و با این کار با علاقه خودشون میان به سایتتون سر میزنن مثلا من الان اومدم توی این پست شما و بعد یه سری هم به سایتتون زدم ولی به اجبار نبوده و کاملا با علاقه خودم وارد سایتتون شدم.

مرسی

امیدوارم که موفق باشید و هرروز از شما کارای بهتری رو ببینیم.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری