maryam145

ماژول منو شبیه سایت دی جی کالا

16 پست در این موضوع

سلام خسته نباشین دوستان کسی مازول یا کامپوننتی میشناسه که باهاش بشه منویی شبیه سایت دی جی کالا درست کرد ؟؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ممنون از راهنمایی توون ولی متاسفانه هیچ کدومشون قابلیت منوی سایت دی جی کالا رو ندارن

ممنون از راهنمایی توون ولی متاسفانه هیچ کدومشون قابلیت منوی سایت دی جی کالا رو ندارن

شما استفاده کردید که این موضوع رو میفرمایید؟

بایست یکسری تغییرات در منوها صورت بگیره تا شبیه اون در بیاد دقیقا کپی اون وجود نداره ک...!!!

باید تغییرات در تنظیماتش بدهید و خطایابی کنید تا دقیقا شبیه اون بشه، گاها هم نیاز به تغییرcss است اما چارچوبش همین افزونه ها هست.

ممنون ولی خب مشکل منم همینه در زمینه Css مبتدی هستم ، میخواستم بدونم کسی تونسته این منو و تو جوملا پیاده سازی کنه

منوی فعلی دیجی کالا مد نظرتونه یا منوی قبلیش اون تصویریه ؟

اگه تصویری قدیمی مد نظرتون هست توی فروشگاه ساز سامان با جوملا نمونش پیاده سازی شده

دمو : فروشگاه ساز دیجی کالا _ سامان eshopcms.ir

با sp menu مربوط به افزونه Virtuemart*ساخته شده

ممنون ولی خب مشکل منم همینه در زمینه Css مبتدی هستم ، میخواستم بدونم کسی تونسته این منو و تو جوملا پیاده سازی کنه

پس باید به افراد با تجربه و فعال در این حوزه هزینه پرداخت کنید تا برای شما انجام دهند.

بدون اطلاعات نمی تونید اون رو انجام بدید و اگر هم موفق بشید ظاهر خوبی قطعا نخواهد داشت اما حتما سعی خودتون رو بکنید.

چ بد فک میکردم تو این انجمن کسی باشه کمک کنه به هرحال ممنون از راهنمایی توون

من قشنگ یادمه که یه قالبی بود که از 4 نوع منو پشتیبانی می کرد و اسماشون هم یکی مگا منو بود ، یکی دراپ داون بود یکی هم فکر کنم که منو ثابت بود (یعنی آبشاری نبود) و اون یکی آخری همون منویی بود که شما دنبالش هستید که واقعا اسمش یادم نیست

که بهتون بگم. قبلا هم تو ماژولها این نوع منو رو دیده بودم ، کمی گشتم در آرشیو خودم ولی پیدا نکردم :37:

می دونم که در جوملا این منو هست. نا امید نشید و کمی بگردید پیدا می کنید.

موفق باشید

دوست عزیز منظورتون از کمک رو متوجه نمیشم !

هدف این انجمن رفع اشکال است.

شما میخواستید بدونید چنین منویی رو با چی میسازند که خدمتتون معرفی شد. دنبال این نباشید که کسی بیاد و یه منو دقیقا مشابه با دیجی کالا براتون بسازه ؟! کمی به خودتون زحمت بدید و نمونه های معرفی شده رو نصب کنید و حداقل سعی خودتون رو کنید، اگر نشد، مطمئن باشید دوستان شما رو راهنمایی خواهند کرد. حداقل یه دموی آنلاین بدید تا اساتید یا راهنماییتون کنند یا دسترسی بدید براتون رفع اشکال کنند.

انجمن کمک میکنه تا شما سرنخ یه چیزی رو پیدا کنید، برای کلیه راه طبیعی هست که کسی نمیتونه وقتش رو برای شما بذاره. پس به جای این مباحث، یا سعی کنید با جستجو و مطالعه آگاهی خودتون رو بالا ببرید یا با هزینه از کسی بخواهید براتون انجام بده.

سلام

اگر دنبال منویی میگردید که مانند دیجی کالا باشه بهتره از قالب فروشگاهی maxshop استفاده کنید که تجاری هست

دوستان من از این نوع قالب برای فروشگاه استفاده می کنم فقط مشکلی که در اون وجود داره تغییر آیتمهای منو هست که خیلی سخته من سعی کردم ترتیب نمایش مجموعه ها را در منوی طبقه بندی کالا ها تغییر بدم ولی امکانش نبود اگر کسی میدونه راهنمایی کنه ممنون میشم

سلام

اگر دنبال منویی میگردید که مانند دیجی کالا باشه بهتره از قالب فروشگاهی maxshop استفاده کنید که تجاری هست

دوستان من از این نوع قالب برای فروشگاه استفاده می کنم فقط مشکلی که در اون وجود داره تغییر آیتمهای منو هست که خیلی سخته من سعی کردم ترتیب نمایش مجموعه ها را در منوی طبقه بندی کالا ها تغییر بدم ولی امکانش نبود اگر کسی میدونه راهنمایی کنه ممنون میشم

کامل ترین ماژول منویی که برای جوملا دیده ام maximenu ck بوده که با نصب پلاگین تجاریش ، قدرت خاصی بهش داده میشه و خیلی کارا میشه باهاش کرد. من قبلا منویی شبیه دیجی کالا رو باهاش پیاده سازی کردم ولی متاسفانه سایتش الان بالا نیست که دمو بدم

اما با بسته نصبی که میگین کار نکردم ، اگر راهنمایی بیشتر میخواین تصویر مدیریت منوش رو قرار بدید و بیشتر توضیح بدید که مشکل کجاست !

1 کاربر پسند دیده است

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری