bosss

مشکل در سیستم فروشگاهی ویرچومارت

5 پست در این موضوع

با سلام

من 1 قالب فروشگاهی با کامپوننت ویرچومارت رو از یک شرکت خریداری کردم و با یک مشکل مواجه شدم

که متاسفانه پشتیبانی شرکت هم پاسخگو نیست :13:

در این قالب بعد از انتخاب یک محصول و اضافه شدن آن به سبد خرید با رفتن بر روی سبد خرید دو گزینه خرید و پرداخت نمایان شده که با کلیک بر روی گزینه پرداخت صفحه ای کاملا بی ربط باز میشود همینطور با کلیک بر روی گزینه خرید وارد صفحه سبد کالا شده و بعد از اتمام مراحل و کلیلک بر روی گزینه هم اکنون تکمیل کنید باز هم خرید نهایی نشده و به صفحه اول منتقل می گردد!!

سبد کالا هم همچنان پر میماند:37:

چجوری میشه این مشکل رو حل کرد؟؟

من تا حالا فقط با جوم شاپینگ کار کردم و تو این کامپوننت وارد نیستم

لینک قالب

پیش نمایش قالب و افزونه جوملا - پی سی تمپلیت

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

در خصوص مورد اول که روی پرداخت کلیک میکنید صفحه بی ربط باز میشه بدلیل اینه که پلاگین بانکی رو نصب و تعریف نکردید یا اگه کردید تنظیماتش رو درست انجام ندادید و نمی فهمه باید به کجا وصل بشه

در خصوص مورد بعدی به جز قضیه درگاه بانک قضیه شیوه های پرداخت و شیوه های ارسال مطرح میشه که از مدیریت کامپوننت باید تعریف کنید

ضمنا شرکتی که قالب میفروشه مسئولیتی در قبال استفاده از کامپوننت های اون قالب نداره

موفق باشید

درود

در خصوص مورد اول که روی پرداخت کلیک میکنید صفحه بی ربط باز میشه بدلیل اینه که پلاگین بانکی رو نصب و تعریف نکردید یا اگه کردید تنظیماتش رو درست انجام ندادید و نمی فهمه باید به کجا وصل بشه

در خصوص مورد بعدی به جز قضیه درگاه بانک قضیه شیوه های پرداخت و شیوه های ارسال مطرح میشه که از مدیریت کامپوننت باید تعریف کنید

ضمنا شرکتی که قالب میفروشه مسئولیتی در قبال استفاده از کامپوننت های اون قالب نداره

موفق باشید

با سلام و درابتدا عرض تشکر بابت پاسخ شما

یکی از مشکلات نوشتار در قیاس با گفتار مشخص نبودن لحن نویسنده بوده و امثال اینگونه سوبرداشت ها رو در پی داره

درباره او 2 موردی که فرمودید من در این کامپوننت تازه کار بوده و بخطر همین برام جای سوال داشت والا با جوم شاپینگ مشکلی ندارم

و اما در مورد فرمایش پایانی شما ، لحن من طلبکارنه نبود بلکه برام جای سوال داره شرکتی که خودش در سایتش زده 24 ساعته 7 روز هفته پاسخگوست چطور این مطلب ساده رو نه در تیکت های پشتیبانی و نه در تماس تلفنی ونه حتی در چت آنلاین با کارشناس هیچ پاسخی نمیده ، حتی بقول شما نمیگه مسئولیتی نداره کلا جواب نمیده!

:21:

با سلام

من 1 قالب فروشگاهی با کامپوننت ویرچومارت رو از یک شرکت خریداری کردم و با یک مشکل مواجه شدم

که متاسفانه پشتیبانی شرکت هم پاسخگو نیست :13:

در این قالب بعد از انتخاب یک محصول و اضافه شدن آن به سبد خرید با رفتن بر روی سبد خرید دو گزینه خرید و پرداخت نمایان شده که با کلیک بر روی گزینه پرداخت صفحه ای کاملا بی ربط باز میشود همینطور با کلیک بر روی گزینه خرید وارد صفحه سبد کالا شده و بعد از اتمام مراحل و کلیلک بر روی گزینه هم اکنون تکمیل کنید باز هم خرید نهایی نشده و به صفحه اول منتقل می گردد!!

سبد کالا هم همچنان پر میماند:37:

چجوری میشه این مشکل رو حل کرد؟؟

من تا حالا فقط با جوم شاپینگ کار کردم و تو این کامپوننت وارد نیستم

لینک قالب

پیش نمایش قالب و افزونه جوملا - پی سی تمپلیت

با سلام

پشتیبانی محصولات پی سی تمپلیت برای تمامی کاربران میباشد و الویت پاسخ دهی به تیکت ها بر اساس الویت دریافت تیکت میباشد ، روزانه حدود 200 تیکت دریافتی داریم اعم از مشکل و راهنمایی و مشاوره و نصب و... ،

با توجه به تعداد کاربرانی که سایت دارد پشتیبانی تلفنی به هیچ عنوان نداریم و هرگونه سوالی یا مشکلی که بر میخورید با ارسال تیکت میتوانید پیگیری و رفع بفرمایید .

جهت پاسخگویی تلفنی بین روزهای شنبه الی 4 شنبه از ساعت 9 صبح الی 6 بعداظهر در خدمت شما هستیم ( جهت مشاوره خرید و یا عدم پاسخدهی به تیکت طی 24 الی 48 ساعت ) .

پشتیبانی تیکت 24 ساعته در تمام ایام هفته میباشد و همچنین پاسخگویی انلاین ( راهنمای خرید و مشاوره ) سایت هم اکثرا آنلاین و پاسخگو هستیم.

در ارتباط با مشکلی که داشتید در تیکتی که ارسال کرده بودید خدمت شما پاسخدهی انجام شد .

موفق باشید

به نظر من کامپوننت ویرچومارت خیلی مشکل دارد . استفاده از کامپوننت هیکاشاپ حتی نسخه رایگان آن از کامپوننت ویرچومارت بهتر است.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری