amin.poorsaeed

ماژول ورود / عضویت پاپ آپ BT Login کاملا فارسی و آژاکسی برای جوملا 2.5

66 پست در این موضوع

ابتدا پیشنهاد میکنم کسانی که با این ماژول مشکل دارند یه بار نسخه ی جدیدش رو از سایت اصلی بگیرن و امتحان کنند : BT Login Module

سلام ممنونم آقا حمید عالیه فقط چرا کاربر که وارد میشه دکمه خروج کاربر ندارم؟با اینکه روی بله تنظیم شده

دموی آنلاین قرار بدین تا بررسی بشه

سلام دوستان منم از این ماژول استفاده میکنم ولی هرکاری میکنم رنگ پس زمیه اش عوض نمیشه ه مسعی کردم کداشو عووض کنم هم کد رنگمو داخل ماژول میدم تغییر نمیکنه اگه کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم

تغییرات رو در دموی افزونه اعمال کنید تا مطمئن بشین روشتون درسته

و آدرس سایتتون و یه تصویر از تنظیمات ماژول قرار بدین تا بررسی بشه

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ارسال شده در (ویرایش شده)

دوستان مشکل رنگو تونستم برطرف کنم کافیه توی کدهای css وارد بشیم و رنگ مورد نظرمونو بدیم و important کنیم تا بیاد الان یه مشکل دیگه دارم اونم اینه که دکمه ی خروج نداره وقتی کسی وارد میشه راستی من از نسخه جدیدش استفاده میکردم البته نمایش دکمه ی خروج روی بله تنظیمه ممنون میشم کسی راهنمایی کنه خیلی فوریه

راستی کاربر هم که وارد میشه نامش رو نشون نمیده

ویرایش شده در توسط temptation

باسلام

وقتی کاربر جدیدی ثبت نام میکنه ؛ پس از تکمیل فرم به محض اینکه کلید "ثبت نام" رو میزنه ، اون پیامی که باید در مورد لینک فعال سازی بده رو بصورت انگلیسی میده . این مورد رو باید از کجا اصلاح بکنیم ؟

در ضمن ایمیل حاوی لینک فعال سازی ثبت نام هم بصورت انگلیسی هستش . اون رو چطور باید اصلاح کرد ؟

باتشکر

زبان بخش کاربری رو مگه انگلیسی قرار دادید؟ این مورد ارتباطی به ماژوب bt login نداره و باید فایل زبان رو ویرایش کنید

برای پیام فعال سازی که ایمیل میشه باید فایل زیر رو ویرایش کنید:

language/fa-IR/fa-IR.com_users.ini

زبان بخش کاربری رو مگه انگلیسی قرار دادید؟ این مورد ارتباطی به ماژوب bt login نداره و باید فایل زبان رو ویرایش کنید

برای پیام فعال سازی که ایمیل میشه باید فایل زیر رو ویرایش کنید:

language/fa-IR/fa-IR.com_users.ini

باتشکر از توجه شما جناب آقای مهندس طالبی بزرگوار

فایل مذکور رو ضمیمه کرده ام ؛ یه نگاهی بهش انداختم ولی مشکلم حل نشد .

فایل

برای نسخه 3 هم موجود هست ؟

امکانش هست به محض اینکه کسی وارد سایت میشه این فرم براش نمایان بشه ؟؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

با تشکر

سلام دوستان من با این ماژول کار میکنم فقط مشکلم اینه که پیغامهایی که به کاربران در زمان تایید ثبت نام و ... میده اینگلیسیه فایل زبان فارسی تو هاستم مثل عکسی که گذاشتم نشون داده میشه اما وقتی با ftp میارمش تو کامپیوتر خودم درسته اشکال از فایل زبانه یا باید تنظیمات دیگه ای رو انجام بدم که فارسی پیام بده؟

[ATTACH=CONFIG]7808[/ATTACH]

دایرکت ادمین به صورت پیش فرض utf8 باز نمیکنه صفحه رو . حواستون باشه تا وقتی انکود نکردید ، ذخیره نکنید ، چون با همین کاراکتر ها سیو میشه سایت میریزه به هم .

کلا کار کردن با دایرکت ادمین یک سری لم و روش داره کم کم میاد دستتون . در حین سادگی ، بعضی وقتا مشکل سازه.

آدرس سایتتون رو قرار بدید . من چندین ماژول bt login فارسی رو قبلا تست کردم هر کدوم یک مشکل داشت.

مشخصات هاست رو هم پ خ کنید چک کنم

دایرکت ادمین به صورت پیش فرض utf8 باز نمیکنه صفحه رو . حواستون باشه تا وقتی انکود نکردید ، ذخیره نکنید ، چون با همین کاراکتر ها سیو میشه سایت میریزه به هم .

کلا کار کردن با دایرکت ادمین یک سری لم و روش داره کم کم میاد دستتون . در حین سادگی ، بعضی وقتا مشکل سازه.

آدرس سایتتون رو قرار بدید . من چندین ماژول bt login فارسی رو قبلا تست کردم هر کدوم یک مشکل داشت.

مشخصات هاست رو هم پ خ کنید چک کنم

ممنون

آدرس سایت

میتونید بررسی بفرمایید . مجبور شدم چندین بار ثبت نام انجام بدم . کاربران اضافی رو پاک کنید .

میتونید بررسی بفرمایید . مجبور شدم چندین بار ثبت نام انجام بدم . کاربران اضافی رو پاک کنید .

مرســــــــــــــــــــــی giftgiftgift

با سلام

من این افزونه رو نصب کردم ولی وقتی کاربری میخواد وارد بخش کابری بشه این خطا رو میده: نام کاربری و رمز عبور همخوانی ندارند ، لطفا دقت کنید یا دوباره ثبت نام کنید

با چند تا اکانت هم خودم تست کردم ولی بازم این خطا رو میده. ممنون میشم راهنماییم بکنید. مرسی

سلام دوستان

من این پلاگینو نصب کردم ولی متاسفانه توی فارسیش منوها باز نمیشه منم آخرین نسخه انگلیسیشو نصب کردم فایل فارسیشم قرار دادم ولی الان مشکل راست چین کردن اونو دارم هر کاری میکنم و هر تغییری که دوستان گفتن توی css میدم تغییری حاصل نمیشه

میشه محل دقیق تغییر راست چین سایتو بگین؟؟؟

با سلام خدمت دوستان

من وقتی این مژول رو فعال میکنم زیر منوهای وب سایتم غیر فعال میشن، جی کوئری رو در هر حالتی هم قرار میدم باز هم زیر منوها نشون داده نمیشه و نمیخوام قالب رو هم عوض کنم، خواستم بپرسم آیا امکان رفع این مشکل وجود داره؟ ممنونم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری