milad.spark

هاست جهت فروش فایل

5 پست در این موضوع

سلام ، دوستان یک سوال مهم داشتیم ، می خوام یه سایت فروش فایل راه بندازم از نوع متنی و pdf به آیا برای بارگزاری فایل و قرار دادن لینک در ازای پرداخت از فضای هاست خودم استفاده کنم ( 1 گیگ فضا ، پهنا 100 گیگ ) ،

که در این صورت به نظرم بعد یه مدت حتما هاستم می ترکه ، راهکار چیه ، گفتم از سایت سایت های آپلود فایل استفاده کنم و از اون ها لینک بگیریم و در سایتم قرار بدم ، ترافیک رو ببرم رو اون ور ، اما بحث اعتماد هست ، اینکه یهویی سایتشون بره بالا و از دسترس خارج شه و کلیه

لینک هام از بین بره ، نظر شما چیه برای فروش فایل چکار باید کنم ، حجم هر فایل م نهایتش 11 مگ تا 10 مگ هست؟!!!!!!!!!!!11

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

هاست برای چی بترکه ? هاست که نشه ازش فایل 10 مگی دانلود کرد که هاست نیست :|

هاست برای چی بترکه ? هاست که نشه ازش فایل 10 مگی دانلود کرد که هاست نیست :|

جناب عاشوری یعنی من اگه 500 الی 700 تا فایل 1 الی 10 مگی بزارم مشکلی پیش نمی آد ؟

هاست میهن هست ، فعلا 1 گیگ فضا 100 پهناست

بازدید بالا بره چی ؟

البته به تعداد دفعات دانلود یا همان ترافیک سایت شما داره و اینکه میزان حجم فایل هاییکه برای دانلود قرار میدهید.

معمولا روی هاست های اشتراکی چنین کاری را انجام نمی دهند. برای شروع کار مشکلی نخواهید داشت.

اما اگر ترافیک سایتان بالا بره بره بهتره سرو مجازی تهیه کنید.

بهترین کاری که میتونید بکنید و بهترین روش هست استفاده به صورت توزیع شده هست ، چه جوری؟

یه هاست با امنیت بالا میگرید حالا هر فضایی باشه مهم نیست و پهنای باندش هم مهم نیست ، مثلا فضا 100 مگ، پهنای باند 15 گیگ

یه هاست دانلود هم میگرید فضا مثلا 4 گیگ (ماهیانه 5 تومن) پهنای باندشون هم نامحدود

هاست دانلود رو به هاست اصلی وصل کنید مثلا میشه (dl.site.com) این میشه لینک فایل هاتون ، هر وقت هم خواستید هاست عوض کنید خیلی راحت عوض میکنید

فایل هاتون رو توی هاست دانلود بزارید و لینک اونو بدید، اینجوری هیچ وقت به هاست اصلی که روش سایت هست فشار نمیاد ، و جا هم اصلا نمیگیره

نکته جالی که داره ، خرجتون ماهیانه 5 تومن هست ، خیلی کمه نصبت به فضایی که میگیرد و کاری که براتون انجام میده

1 کاربر پسند دیده است

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری