ابوالفضل طالبی

کامپوننت فروشگاه ساز جوم شاپینگ فارسی (JoomShopping) اختصاصی انجمن جوملای ایران

552 پست در این موضوع

بنده اسم سایت برای روشن شدن بهتر مطلب اوردم. چون پلاگین با قالب پیش فرض به درستی کار می کنه میگن مشکل قالب شامل پشتیبانی نمیشه. اصلا مساله سایت پی 30 جوملا یا ... نیست.

مساله پیدا کردن راه حلی برای اضافه کردن موقیت message به قالب جهت عملکرد صحیح جومشاپینگ هستش. از دوستان اگر کسی راه حلی برای این مشکل داره لطفا راهنمایی کنید.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

یه سوال

در تنظیمات اصلی جوم شاپینگ

گزینه پرداخت وجود نداره

دلیلش چیه؟

باید از کجا بیارمش؟

ddd.png

وقتی نصب کنید به صورت پیش فرض هستش. برنامه از سایت سازنده دانلود و نصب کنید. ورژن 4.9.1.

سلام

یه سوال

در تنظیمات اصلی جوم شاپینگ

گزینه پرداخت وجود نداره

دلیلش چیه؟

باید از کجا بیارمش؟

ddd.png

وقتی نصب کنید به صورت پیش فرض هستش. برنامه از سایت سازنده دانلود و نصب کنید. ورژن 4.9.1.

نکته همینجاست!

باید از اول باشه درسته؟

اگه نیست یعنی یه مشکلی هست؟

من برای تغیییر دعنوان سایت یا إخیره کردن مشکل دارم. مثلا میخوام عنوان سایت را تغیر بدم عنوانم را میزنم و إخیره را که میزنم ذخیره نمیشه

سلام خسته نباشید

من یک سایت فروشگاهی راه اندازی کردم ولی وقتی هزینه از طریق زرین پال پرداخت میشه به خریدار به سایتم برگشت داده می شه و از خریدش تشکر میشه ولی هیچ فایلی برایش ارسال نمی شه.این رو هم بگم که هم فایل آزمایشی و هم فایل برای فروش قسمت فایل های محصول ،فایلم رو قرار دادم ولی ایمیلی به خریدار داده نمیشه . خواهش میکنم کمکم کنین جوملای من 2.5 هستش

با سلام و احترام

من یه فروشگاه با جوم شاپینگ راه اندازی کردم. نیاز دارم وقتی کاربر دکمه «افزودن به سبد» و میزنه یه کادر پاپ آپ نشون داده بشه که سبد خرید و نشون بده با دوتا دکمه ادامه خرید و ثبت نهایی.

یه همچین افزونه ای وجود داره؟

یا چیزی شبیه این که بشه تغییرش داد

من 54 تا صفحه قبلی رو خوندم ولی جواب چند تا مشکل رو پیدا نکردم؟؟؟؟؟؟؟

مشکل 1: من بسته نصبی قاصدک روخریداری کردم و پلاگین پی پال هم از p30joomla همه چی بدرسته کار میکنه میشکلی که هست

وقتی پرداخت نهایی میشه و به پول واریز میشه

نه کد پیگیری میده نه تو سفارشات ثبت میشه فقط می زنه از پرداخت شما تشکر میکنیم

ممنون میشم اساتید این مشکل را حل کنن

[ATTACH=CONFIG]8862[/ATTACH]

مشکل 2:

قیمت به تومان تنظیم شده ولی وقتی به پرداخت بانکی وصل میشه به ریال نمایش داده میشه

دمو سایت

فروشگاه انلاین دیانا گالری

دوستان منم دقیقا همین مشکل دوستمونو دارم . منظورم مشکل 1 هستش با فرق اینکه برای بنده اصلا قسمت پیکر بندی رو نمایش نمیده در منو پرداخت ...

من یک سایت فروشگاهی راه اندازی کردم ولی وقتی هزینه از طریق زرین پال پرداخت میشه به خریدار به سایتم برگشت داده می شه و از خریدش تشکر میشه ولی هیچ فایلی برایش ارسال نمی شه.این رو هم بگم که هم فایل آزمایشی و هم فایل برای فروش قسمت فایل های محصول ،فایلم رو قرار دادم ولی ایمیلی به خریدار داده نمیشه . خواهش میکنم کمکم کنین جوملای من 2.5 هستش

1- آخرین نسخه جوم شاپینگ استفاده کنید

2- تنظیمات ایمیل روی php mail باشه

با سلام و احترام

من یه فروشگاه با جوم شاپینگ راه اندازی کردم. نیاز دارم وقتی کاربر دکمه «افزودن به سبد» و میزنه یه کادر پاپ آپ نشون داده بشه که سبد خرید و نشون بده با دوتا دکمه ادامه خرید و ثبت نهایی.

یه همچین افزونه ای وجود داره؟

یا چیزی شبیه این که بشه تغییرش داد

جوم شاپینگ این ویژگی رو نداره

اگر این ویژگی رو میخاید باید بسته نصبی که روش جوم شاپینگ وجود داره نصب کنید

من 54 تا صفحه قبلی رو خوندم ولی جواب چند تا مشکل رو پیدا نکردم؟؟؟؟؟؟؟

مشکل 1:

من بسته نصبی قاصدک روخریداری کردم و پلاگین پی پال هم از p30joomla همه چی بدرسته کار میکنه میشکلی که هست

وقتی پرداخت نهایی میشه و به پول واریز میشه

نه کد پیگیری میده نه تو سفارشات ثبت میشه فقط می زنه از پرداخت شما تشکر میکنیم

ممنون میشم اساتید این مشکل را حل کنن

attachment.php?attachmentid=8862&d=1436944137&thumb=1

مشکل 2:

قیمت به تومان تنظیم شده ولی وقتی به پرداخت بانکی وصل میشه به ریال نمایش داده میشه

دمو سایت

فروشگاه انلاین دیانا گالری

پلاگین پرداخت رایگان این موارد رو هم داره.نسخه تجاری با پشتیبانی تهیه کنید

دوستان منم دقیقا همین مشکل دوستمونو دارم . منظورم مشکل 1 هستش با فرق اینکه برای بنده اصلا قسمت پیکر بندی رو نمایش نمیده در منو پرداخت ...

مشکل از پلاگین هست.نسخه تجاری با پشتیبانی تهیه کنید

سلام دوستان

من قبلا هیچ مشکلی نداشتم و فروشگاهم خوب کار میکرد ولی حالا در مرحله آخر که میخواد بره درگاه بانکی صفحه سفید میاد گفتم ارور رو فعال کردن این رو میاره ممنئن میشم کمک کنید

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/cmadehin/public_html/plugins/system/colorpicker/colorpicker.php on line 14

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/cmadehin/public_html/plugins/system/colorpicker/colorpicker.php on line 15

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/cmadehin/public_html/plugins/system/adtextads/adtextads.php on line 14

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/cmadehin/public_html/plugins/system/adtextads/adtextads.php on line 15

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/cmadehin/public_html/plugins/system/plg_ztools/plg_ztools.php on line 33

Strict Standards: Declaration of JParameter::loadSetupFile() should be compatible with JRegistry::loadSetupFile() in /home/cmadehin/public_html/libraries/joomla/html/parameter.php on line 512

Strict Standards: Declaration of JCacheControllerPage::store() should be compatible with JCacheController::store($data, $id, $group = NULL) in /home/cmadehin/public_html/libraries/joomla/cache/controller/page.php on line 199

روی حداکثر گذاشتید ? کمه. باید خطای دیگه هم باشه.

اگر تا الان کار میکرده به هاست تیکت بزنید شاید تغییراتی ایجاد کردند.

سلام من جوم شاپینگ رو جوملا 3.3 نصب کردم وپیغام تصب موفق هم داد. ولی وقتی از قسمت کامپوننت ها گزینه جوم شاپینگ رو انتخاب میکنم خطای زیر رو میده. لطفا کمک کنید

Fatal error: Class JshoppingControllerPanel cannot extend from interface JController in /home/u835649795/public_html/administrator/components/com_jshopping/controllers/panel.php on line 13

سلام به دوستان عزیز

من جوم شاپینگ رو روی جوملا 3.3.6 نصب کردم و قالب رو خودم اختصاصی نوشتم.

تمام ماژولها هم به درستی کار میکنه.اما وقتی کد <jdoc:include type="modules" name="search"/> رو قبل از کد <jdoc:include type="component" /> میذارم جستجو از کار می افته و کار نمیکنه.اما وقتی بعد از این کد قرار میدم به درستی کار میکنه.

ممنون میشم کمکم کنید و بگید چیکار کنم که قسمت جستجو قبل از کد<jdoc:include type="component" /> کار کنه.

مرسی

سلام بر همگی اساتید

در حال طراحی یه سایت فروشگاهی هستم که دوتا محصول داره که باید برای خریدار امکانی باشه که اول مقدار رو انتخاب کنه

و قبل بهش هشدار داده شود که هزینه حمل و نقل در تناژ بالای ده تن به عهده فروشنده و در تناژ کمتر به عهده خریداره

برای مقادیر کمتر هم قیمتها بصورت زیر متغیره:

بالای ده تن: قیمت برای مصرف کننده هر تن چهار میلیون تومن برای بسته بندی 220 لیتری و در بسته بندی های کوچیکتر چهار و دویست

برای پنج تا ده تن: قیمت در نوع بسته بندی چهار و نیم میلیون

کمتر از پنج تن تا یک تن: قیمت در هر نوع بسته بندی پنج میلیون

برای کمتر از یک تن و خود یک تن:هر لیتر شیش هزار تومن حساب بشه

با راهنمایی دوستان تونستم با جوم شاپینگ اینو پیاده کنم که مثلا از 1000 تا 5000 قیمت انقدر و در باقی مقادیر هم به همین طبع که اگر مقدار خرید به لیتر وارد بشه و مثلا مشتری بزنه 1500 درست کار می کنه

منتها عملا یک کالا هست با نوع بسته بندی های متفاوت: پنج لیتری، ده لیتری، بیست لیتری،شصت و پنج لیتری،دویست وبیست لیتری

میخوام بدونم راهی داره که اگر فرد برای مثال مقدار خرید رو بزنه 200 عدد بسته 10 لیتری خود سیستم تشخیص بده که وزنش میشه 2000 لیتر و تخفیف رو اعمال کنه؟

الان من این بسته بندی ها رو بصورت صفات کالا پیاده کردم اما این تخفبف اعمال نمیشه و فرد حتما باید مقدار رو بزنه 2000 تا اعمال بشه

میدونم خیلی طولانی و گیج کنده بود ولی دیگه خودمم هنگ کردم

درضمن روی جوملا 3.4.8 و جوم شاپ 4.10.3 کار می کنم ولی چون پست مرتبط رو در انجمن جوملا 3 پیدا نکردم اینجا پرسیدم. شرمنده و پوزش

ممنون میشم اساتید راهنمایی بفرمایند چون خیلی اضطراریه.

منتظر پاسختون هستم

با آر اس فرم بسازید. نیاز به فروشگاه ساز نداره. آموزش کار و افزونه داخل انجمن هست

با ار اس فرم به راحتی ین قوانین محاسبه رو نمیشه اجرا کرد که مگر اینکه براش اسکریپت بنویسی.

با جوم شاپینگ فعلا تا حدی حل شده منتها پلاگین درگاه پرداخت بانک ملت برای جوم شاپینگ پیدا نمی کنم. چندتا رایگان گیر اوردم هر کدوم یه مشکلی داره.

کسی درگاه بانک ملت نسخه رایگان برای جوم شاپینگ 4.10.3 و جوملا 3.4.8 سراغ نداره؟

ممنون میشم

نمیشه = بلد نیستم :)

شما از جومشاپینگ که کار میکنید ایراد گرفتید . من گفتم نیاز به فروشگاه ساز نداره. با فرم ساز میشه این محاسبات رو .حتی اون قسمت که نوشتید نتونستید انجامش بدید ، رو پیاده کرد.

درگاه های رایگان کار نمیکنند. دنبال رایگان نباشید.

سلام بر همگی اساتید

در حال طراحی یه سایت فروشگاهی هستم که دوتا محصول داره که باید برای خریدار امکانی باشه که اول مقدار رو انتخاب کنه

و قبل بهش هشدار داده شود که هزینه حمل و نقل در تناژ بالای ده تن به عهده فروشنده و در تناژ کمتر به عهده خریداره

برای مقادیر کمتر هم قیمتها بصورت زیر متغیره:

بالای ده تن: قیمت برای مصرف کننده هر تن چهار میلیون تومن برای بسته بندی 220 لیتری و در بسته بندی های کوچیکتر چهار و دویست

برای پنج تا ده تن: قیمت در نوع بسته بندی چهار و نیم میلیون

کمتر از پنج تن تا یک تن: قیمت در هر نوع بسته بندی پنج میلیون

برای کمتر از یک تن و خود یک تن:هر لیتر شیش هزار تومن حساب بشه

با راهنمایی دوستان تونستم با جوم شاپینگ اینو پیاده کنم که مثلا از 1000 تا 5000 قیمت انقدر و در باقی مقادیر هم به همین طبع که اگر مقدار خرید به لیتر وارد بشه و مثلا مشتری بزنه 1500 درست کار می کنه

منتها عملا یک کالا هست با نوع بسته بندی های متفاوت: پنج لیتری، ده لیتری، بیست لیتری،شصت و پنج لیتری،دویست وبیست لیتری

میخوام بدونم راهی داره که اگر فرد برای مثال مقدار خرید رو بزنه 200 عدد بسته 10 لیتری خود سیستم تشخیص بده که وزنش میشه 2000 لیتر و تخفیف رو اعمال کنه؟

الان من این بسته بندی ها رو بصورت صفات کالا پیاده کردم اما این تخفبف اعمال نمیشه و فرد حتما باید مقدار رو بزنه 2000 تا اعمال بشه

میدونم خیلی طولانی و گیج کنده بود ولی دیگه خودمم هنگ کردم

درضمن روی جوملا 3.4.8 و جوم شاپ 4.10.3 کار می کنم ولی چون پست مرتبط رو در انجمن جوملا 3 پیدا نکردم اینجا پرسیدم. شرمنده و پوزش

ممنون میشم اساتید راهنمایی بفرمایند چون خیلی اضطراریه.

منتظر پاسختون هستم

من که زیاد چیزی حالیم نشد

ولی اگر میخوای مثلا بگی ، هزار تن تا 2 هزار تن ، قیمت فلان باشه ، 5 هزار تن تا 10 هزار تن قیمت یه چیز دیگه باشه ، (مثلا یه همچین چیزی) راحت با خود جومشاپ میشه

هر محصولی زده قیمت هر نوع بسته ، با صفات هم میتونی

دقیق یادم نیست اسمش چی بود ولی خودم دیدم که همچین چیزی داشت ، توی مشخصات هر محصول بود (فکر کنم قبلش باید توی تنظیمات جوم شاپ فعالش کنی)

ولی مطمئن باش حتما داره.

سلام تمام کلمات پیش فاکتور من نامنظم و به هم ریخته است .

میخواهم فاکتور به صورت فاکتور آقای amirhacker شود

joomlaforum.ir/showthread.php/10315-مشکل-در-چاپ-فاکتور-جوم-شاپینگ?p=61373&viewfull=1#post61373

چه کار هایی انجام بدهم؟

من روی هاستم چند ساب دامین ساختمروی یکی از ساب دامین ها قاصدک را نصب کردم

اما وقتی وارد میشم اجرا نمیشه و باید حتما در آدرس بار index.php را بنویسم که اجرا بشه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری