mani144125

مشاوره خرید قالب مناسب

7 پست در این موضوع

سلام تمامی دوستان عزیز

بنده به یک قالب در نیاز دارم برای نمایش تعداد بالایی محصول فروش گاه نمیخوام بیشتر یک سایت که توش فقط محصولم رو نمایش بدم.

محصول مورد نظرم حدودا 80 قلم خوشبو کننده ماشین هست که هر کدوم حداقل 6 رایحه داره میخواستم بدونم شما همچین قالبی می شناسید قیمت مناسب و پشتیبانی قالب برام مهم هست

با تشکر از تمامی دوستان ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

اگر برای ساخت فروشگاه می خواهید مهمتر از قالب نوع فروشگاه ساز هستش

فقط یه پیشنهاد شخصی : سراغ ویرچومارت نرید بهتره!!!!!!1

فقط یه پیشنهاد شخصی : هیکاشاپ فوق العادست

در مورد قالب هم می تونید از سایت های فروش قالب و یا بدید به یه شرکت براتون قالب اختصاصی طراحی کنند.و این فوق العادست از هر لحاظ

شما اگر بخواهید هر قالبی بخرید 50 ت هزینه می کنید در صورتیکه اکثر شرکت ها و همکاران و ... قالب اختصاصی رو 100 الی 200 طراحی می کنند.

موفق باشید

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام تمامی دوستان عزیز

بنده به یک قالب در نیاز دارم برای نمایش تعداد بالایی محصول فروش گاه نمیخوام بیشتر یک سایت که توش فقط محصولم رو نمایش بدم.

محصول مورد نظرم حدودا 80 قلم خوشبو کننده ماشین هست که هر کدوم حداقل 6 رایحه داره میخواستم بدونم شما همچین قالبی می شناسید قیمت مناسب و پشتیبانی قالب برام مهم هست

با تشکر از تمامی دوستان ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

درود

از قالبی استفاده کنید که با افزونه های j2 store و hikashop کار شده باشه

از وبسایت پی سی تمپلیت میتونید قالب های اورجینال خریداری کنید

یاحق

ویرایش شده در توسط amirparvaneh

ممنون از دوستان عزیز جناب : aminweb حقیقتش همون طوری که گفتم فروشگاه نمی خوام باشه فقط حالت نمایش محصولاتم باشه و اینکه من با 3 تا از سایت های فروش قالب ارتباط بر قرار کردم و هنوز بعد از 2 روز از پشتیبانی های اونا خبری نشده که خیلی عجیبه میخواستم شما بهم جای بهتری رو برای خرید پیشنهاد بدید

و جناب amirparvaneh ممنون از شما و بنده دارم درخواستم رو با سایت پیشنهادی شما هم مطرح میکنم

فقط دوستان یک سوال من با وردپرس تجربه خیلی بیشتری دارم ولی توی جوملا اولین باره که خودم قصد راه اندازی سایت دارم سیستماش خیلی تفاوت داره؟ و با توجه به آشنایی بیشترم با ورد پرس و سایت مورد نیازم شما سیستم جوملا رو پیشنهاد میکنید یا همون وردپرس ممنون میشم به این سوالم هم پاسخ بدید.

یک سیستم رو انتخاب و بصورت حرفه ای آموزش ببینید.قطعا جواب میگیرید.اگر با وردپرس آشنایی دارید به نظر بنده با همون ادامه بدید

در کنارش سیستم مدیریت محتواهای دیگه رو هم مثل جوملا,درول پل و . . .رو یاد بگیرید برای کامل تر کردن اطلاعاتتون

یاحق

دوست عزیز اگر وردپرس قبلا کار کردی بنظر من بهتره که با اون کارتو پیش ببری ...

جوملا و وردپرس و دروپال و لایفری و ... همشون سیستم مدیریت محتوا هستن اما مهم این هست که به دست چه کسی بیوفته و طراحی بشه

بنده حتی بلد نیستم تو وردپرس یک مطلب بزارم!!! چون 6 سال هست مامبو و جوملا کار کردم.

پس بی تردید شما هم وردپرس استفاده کنید قطعا نتیجه بهتری می گیرید.

نظرات شخصیم بود.

موفق باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری