alisedaghat456@gmail.com

مشکل در انتخاب فروشگاه ساز و ندانستن امکانات آن

9 پست در این موضوع

سلام خدمت افراد انجمن .

من از طریق کامپوننت ویرچومارت فارسی با این انجمن آشنا شدم .

سوالی که داشتم اینه که فروشگاه ساز ویرچومارت این امکاناتی که من میخوام رو داره !؟

امکاناتی که من میخوام :

1-بازگشت سبد خرید

60 درصد افرادی که شروع به خرید میکنن خرید رو لغو میکنن !

پلاگینی که من میخوام پلاگینیه که خودکار بعد لغو خرید یه کپن تخفیف به همون ایمیلی که مشتری داده بوده ارسال بکنه ! حتی اگه تخفیف 50 درصد هم باشه عالیه !

اگه 20 درصد ازون 60 درصد برگردن و 10 درصدشونم مشتری دائمی بشن عالیه !

(از هر 10.000 نفر 100 نفر خرید میکنن 60 نفر توی یه مرحله ای از خرید لغو میکنن 40 نفر خرید میکنن ، ازون 40 نفر 2 نفر مشتری دائمی میشن ! ازون 60 نفرم یه نفر مشتری دائمی میشه ! اوناییم که مشتری دائمی نشدن ولی خرید کردن براشون ایمیل مارکتینگ انجام میدیم و امکان داره بازم به فروشگاه برگردن و یه خرید دوّمی انجام بدن !)

2-همکاری در فروش

من یه پلاگین نیاز دارم برای اینکه افراد همکاری در فروش انجام بدن و "ترجیحاً" پنل اختصاصی داشته باشن

3-ایمیل مارکتینگ و هدیه

یه هدیه به فردی که به سایت من اومده بدم و در عوض ایمیلشو بگیرم !

و این ایمیل جزو ایمیل افرادی که ثبت نام کردن بشه !

و تنها با این دوتا بشه ثبت نام کرد :

ایمیل + نام کاربری

ولی مثلاً سیستمی باشه که اگه کاربر اطلاعات بیشتری وارد کنه طی 5 خرید آیندش یه تخفیف 5 تا 15 درصد دریافت کنه

4-کپن تخفیف !

مثلا توی چنل تلگرام یا اینستاگرام یا هر جای دیگه ای ! اعلام کنم که آقا ! با این کپن تخفیف شما تا 4 ساعت آینده میتونید با 30 درصد تخفیف خرید کنید .

5-قرعه کشی

بین افرادی که همه ی اطلاعاتشون رو دادن یه قرعه کشی انجام بشه !

6-زیر محصول و قیف فروش

مثلاً فرض کنیم یه اسکریپت رو یه سایت دیگه به همراه آموزش و پشتیبانی میفروشه 20 تومن .

اون اسکریپت رو میخریم و 10 تومن میزاریم برای فروش . برای آموزشش 5 تومن و برای پشتیبانیشم 5000 تومن میدیم .

قطعاً افراد به آموزش یا پشتیبانی نیاز ندارن ! اینجوری با قیف فروش ، فروش خودم رو بیشتر میکنم .

البته این یه تعریف اشتباه از قیف فروشه .

مثلا میری یه همبرگر بخری 1500 ، طرف میگه سیب زمینیم میخوای !؟ 1500 دیگه میای بالا ؛ بعد میگه نوشابه میخوای ؟ 1000 دیگه میای بالا ؛سس میخوای !؟ 200 تومن دیگه بیا بالا ! به این میگن یه قیف فروش خوب !

7-فروش محصول کاربران

کاربرا محصولی برای فروش بزارن من بفروشمش !

85 اون 25 من !(البته محصول برای ابد توی فروشگاه باید باقی بمونه مگر اینکه لاینسنسی چیزی داشته باشه!)

8-فارسی

آیا این فروشگاه ساز تماماً فارسیه !؟ یعنی همه ی کاراش از نصب و اینا رو میتونم خودم انجام بدم !؟

آیا فروشگاه سازی هست که تمامی امکانات بالا رو داشته باشه ، یا با پلاگین هایی این قابلیتا رو داشته باشه !؟ !؟

با این امکانات قطعاً یه سایت فروش رو میترکونه !

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

تصحیح میکنم :

6-زیر محصول و قیف فروش

مثلاً فرض کنیم یه اسکریپت رو یه سایت دیگه به همراه آموزش و پشتیبانی میفروشه 20 تومن .

اون اسکریپت رو میخریم و 10 تومن میزاریم برای فروش . برای آموزشش 5000 تومن و برای پشتیبانیشم 5000 تومن میگیریم.

قطعاً افرادی هستن که به آموزش یا پشتیبانی نیاز ندارن ! اینجوری با قیف فروش ، فروش خودم رو بیشتر میکنم .

البته این یه تعریف اشتباه از قیف فروشه .

مثلا میری یه همبرگر بخری 1500 ، طرف میگه سیب زمینیم میخوای !؟ 1500 دیگه میای بالا ؛ بعد میگه نوشابه میخوای ؟ 1000 دیگه میای بالا ؛سس میخوای !؟ 200 تومن دیگه بیا بالا ! به این میگن یه قیف فروش خوب !

7-فروش محصول کاربران

کاربرا محصولی برای فروش بزارن من بفروشمش !

85 اون 25 من !(البته محصول برای ابد توی فروشگاه باید باقی بمونه مگر اینکه لاینسنسی چیزی داشته باشه!)

8-فارسی

آیا این فروشگاه ساز تماماً فارسیه !؟ یعنی همه ی کاراش از نصب و اینا رو میتونم خودم انجام بدم !؟

آیا فروشگاه سازی هست که تمامی امکانات بالا رو داشته باشه ، یا با پلاگین هایی این قابلیتا رو داشته باشه !؟ !؟

با این امکانات قطعاً یه سایت فروش رو میترکونه !

85 اون 25 من !

85% + 25% = 110% یاد سلطان علی پروین افتادم :ooofe:

دوست عزیز می تونید بیش از 90 درصد کارهای بالا رو با هیکاشاپ نسخه تجاری اصل انجام بدید.

موفق باشید

من جوم شاینگ را توصیه میکنم از نظر کارایی خیلی بهتر از ویرچوال هست .

در خصوص ویرچومارت خدمتتون بگم که این فروشگاه کامل ترین فروشگاه جوملاست ولی یه نقطه ضعف که البته از بعضی جهات نقطه قوت هم هست داره . این فروشگاه کاملا ماژولار هست . یعنی هسته خود فروشگاه که بصورت رایگان و با پشتیبانی فارسی ارائه میشه شاید امکانات چندانی نداشته باشه و تمامی امکانات دیگه بصورت افزونه های جداگانه منتشر شده . این کار رو کرده که هم بتونه هسته رو رایگان ارائه بده و هم هسته اصلی سبک باشه . در خصوص هیکاشاپ که دوستان فرمودند این فروشگاه قابلیت های بسیار خوبی داره و پکیجی که ارائه میده تقریبا کامل هست و اکثر نیازهای شما رو پاسخگوست .

به اعتقاد من انتخاب فروشگاه کاملا سلیقه ای و بسته به خود فرد داره . پیشنهادی که همیشه به دوستان دادم در این خصوص اینه که در مرحله اول اگه فروشگاه حرفه ای میخوان که تحت cms هم باشه از cms های فروشگاهی مثل "اپن کارت - پرستا شاپ و یا مجنتو " استفاده کنند . اگر هم میخواید حتما با جوملا باشه فروشگاه یازهای مختلف رو تست بزنید امکانات رو ببینید و خودتون در آخر انتخاب کنید . راهنمایی هایی که دوستان میکنن بر اساس تجارب خودشون هست و افزونه هایی که استفاده کردند . هیچ نتیجه ای بهتر از جستجوی شخص خودتون نمی تونه کمکتون کنه

موفق باشید

عذر خواهی میکنم که بازم سوال میکنم و تشکّر از همه ی کسانی که جواب داده بودن !

آیا جوملا و هیکاشاپ روی هاست سی پنل نصب میشن !؟

سایت xzn ؟؟

اگه ممکنه لطفاً جواب بدید .

توصیه میکنم از هاست های رایگان استفاده نکنید برای اینکه به مشکل برخورد میکنید

از هاست های تجاری خریدای کنید

هاست که دیگه این اندازه ارزون هست نیاز به رایگان ندارید اگر سایت مذهبی یا خیریه هست بنده در خدمتم .

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری