mostafa65_2010

مشکل با کامپوننت dj classfields جوملا 3

9 پست در این موضوع

سلام من یک سایت را در 2 هاست مختلف از یک شرکت نصب کردم ولی در نمونه اول سایت کاملا سالم و بدون نقص اجرا می شه ولی در نمونه دوم نقشه گوگل با اخطار جاوا اسکریپت لود نمیشه لازم هستش بدونید هر 2 سایت نمونه کاملا

کپی یکدیگر هستند و هیچ تغییری در آنها وجود ندارد یعنی یک فایل را در 2 هاست مختلف آپلود کردیم که همچین اتفاقی افتاده است اما کارهایی که انجام دادم تا اکنون که مشکلم حل نشده

1- سرور نمونه دوم را به سرور نمونه اول که سایت به درستی اجرا می شود جابجا کردیم

2- سایت در چندین هاست دیگر تست شد و کاملا سالم بود

حالا یکی از مهندسین عزیز لطفا به من کمک کنه و بگه مشکل از چی هستش

نمونه اول که سالم هستش :

demo.alborzsoft.org

نمونه دوم که نقشه گوگل نمایش داده نمیشه

alsatiran.com

لطفا و خواهش می کنم اگر کسی کمکی می تونه بکنه چون واقعا خسته شدم و ذهنم دیگه جواب نمیده !

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام

نقشه تون کجاست دوست عزیز؟ لینک های ارسالی در صفحه اول نقشه ای برای من لود نشد و نه خطایی !

لینکی که نقشه دارید و خطا دارید رو بفرستید

موفق باشید و سربلند

روی یکی از آگهی ها به دلخواه کلیک کنید در صفحه نمایش داده شده در قسمت موقعیت و درقسمت آگهی های مشابه نقشه می باشد که لود نمی شود

حاضرم یه مبلغی رو هم پرداخت کنم تا مشکل حل بشه دیگه قضیه حیثیتی شده خواهش می کنم یکی کمک کنه خواهش می کنم

من کامپوننت رو هم به ورژن 3.4 هم آپدیت کردم ولی باز همون مشکل وجود داشت

یه چیزی که متوجه شدم اینه که :

وقتی از نمونه سالم با کامپوننت akeaba بکاپ گرفته می شه و فایل از سرور خارج می شه و در جای دیگه نصب میشه گوگل مپ از کار می افته

و مورد دیگه ای که تست کردم قالب جوم اد پی سی تمپلیت رو هم بصورت اورجینال و بدون هیچ تغییری در سروری که مشکل داره نصب کردم و باز هم گوگل مپ نمایش نداد

با این توصیفات دیگه مغزم تعطیل شده و واقعا دیگه درمونده شدم هر کاری که لازم بوده کردم ولی ...

مدیر سرور هم بعد از 24 ساعت بررسی مجدد می گه که مشکل از کامپوننت هستش و مشکل ازسمت سرور نیست سایت هایی که این کامپوننت رو دارن بررسی کردن و در اونها هیچ مشکلی نیستش !

بله سرور سایتی که مشکل داره به سرور سایتی که درست هستش انتقال دادم و هر 2 سایت در یک سرور قرار داره

روی نقشه گوگل حالا چه کامپوننت یا ماژول باشه ارور جاوا اسکریپت کنسول میده و هیچ ربطی هم به کامپوننت یا سایت یا هر چیزی دیگه ای نداره و این طور که تحقیق کردم تو لینک زیر خود گوگل توضیح داده که من متوجه نشدم

https://developers.google.com/maps/documentation/javascript/versions

لطفا کمک کنید مشکلم حل بشه

ظاهرا اصلا بین این همه مهندس کسی نمی تونه مشکل من رو حل کنه واقعا که ....:13:

من خودم فهمیدم مشکل از کجاست ولی چون کسی به من کمک نکرد که مشکل رو حل کنم منمم نمی گم چطوری حل میشه یواش یواش همه دچار این مشکل خواهند شد و من منتظر خواهم ماند تا حسابی اعصابتون خرد بشه !!

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری