mohsen730

مشکل در استفاده از ویرچومارت

4 پست در این موضوع

اعرض سلام و خسته نباشید

من به این مکشل برخورد کردم و نمی دونم چی کار کنم این فولدر های هم که گفته ساختم ولی باز این خطارو میده

ور هرچی هم دنبال ی قالب برای فروشگاه می گردم پیدا نمی کنم ادرس سایتم pparadis.ir لطفا کمک کنید ممنون می شم

vmError: Warning, the مسیر امن is empty, for safety reasons it is very important to create a folder in a path not accessible by an URL or unguessable name, create also a folder 'invoices' and 'keys' in it to store your sensitive data secure. Our suggested path is for your system '/home/vmfiles/'.

You can also use complex folder name as 'password' for example '/components/com_virtuemart/Rz3CJlF2cdB0/'. Use this link to the config

هشدار

Missing Flag fa-IR for language fa-IR.

Go to Extensions > Language Manager > Content, and check the parameter Image Prefix for this language

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

مشکل اول تنظیم مسیر امن هست :

برای اینکار شما یه فولدر یه جایی از هاست مثلا توی فولدر LOG به یه اسمی بسازید مثلا به نام Safepad

حالا توی تنظیمات ویرچو همون منوی تنظیمات سربرگ قالب یه جا نوشته مسیر امن که باید آدرس این فولدری رو که ساخنید بهش بدید و تمام

میتونید از این لینک هم کمک بگیرید : Warning, the Safe Path is empty... - VirtueMart Documentation

مشکل دوم عدم معرفی زبان فارسی در تنظیمات حوملا :

شما وارد منوی افزونه ها و زیر منوی زبان بشید

وارد سربرگ محتوای زبان ها بشید

زبان فارسی رو با زدن دکمه جدید بسازید . فیلد ها رو اینجوری که براتون توضیح میدم پر کنید :

عنوان : Persian ( پارسی )

عنوان بر اساس زبان بومی : Persian ( پارسی )

برچسب زبان : fa

آدرس کد زبان : fa-IR

تصویر : از لیست کشوری fa*رو پیدا کنید قرار بدید

بقیشم که چیزی نداره ذخیره کنید و تمام

موفق باشید

سلام مشکل دوم حل شد

ولی مشکل اول حل نشد فولدر رو ساختم تو قسمت که برام گذشتن ادرس هم ثبت کردم ولی باز همون ارور را دارم فولدرهای بعدی هم ساختم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری