sajjadnasiri

تغییر فونت در کامپوننت و نه قالب جوملا

13 پست در این موضوع

سلام.

من فونت های قالب سایتم رو که از قالب jm_plus استفاده می کنه به فونت یکان تغییر دادم و این تغییرات اعمال شده اما تغییرات مورد نظر در فونت کامپوننت هایی که روی سایتم نصب کردم مثل هیکاشاپ و غیره و همچنین عنوان ماژول ها اعمال نشده. چطور می تونم همه فونت های سایتم رو اعم از کامپوننت ها و ماژول ها رو هم به فونت دلخواهم تغییر بدم؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

برای مواردی که اشاره کردید با فایرباگ چک کنید ببینید مقدار font-family چی هست احتمالا از فونتهای دیگه ای استفاده میکنن و باید تغییرشون بدید

با سلام

لینک اگر قرار بدید راحت میشه راهنماییتون کرد

موفق باشید و سربلند

آدرس سایت:301 Moved Permanently

مثلا به عنوان ماژول ها دقت کنید یا به منوی «دانلود مقالات ترجمه شده» مراجعه کنید و به فونت ها دقت کنید.

با سلام و ارادت من هم مشکل مشابهی دارم و این راه حل ها را هم انجام دادم ولی تاثیر نکرد.  فونت قالب yoo-quantum را به فونت Webyekan تغییر دادم، ولی نتیجه رندوم شده یعنی توی صفحه اصلی و برخی صفحات فونت ها همگی یکان شده ولی توی بعضی صفحات هیچ تغییری نکرده سپاسگزار میشم راهنمایی کنید. پکیجی هم که فونت فارسی و یکان را به وسیله آن اضافه کردم به پیوست این پست هست.
نشانی سایت:
http://peyman.parhoondesign.com

font.zip

در 12 ساعت قبل، bobnaze گفته است :

با سلام و ارادت من هم مشکل مشابهی دارم و این راه حل ها را هم انجام دادم ولی تاثیر نکرد.  فونت قالب yoo-quantum را به فونت Webyekan تغییر دادم، ولی نتیجه رندوم شده یعنی توی صفحه اصلی و برخی صفحات فونت ها همگی یکان شده ولی توی بعضی صفحات هیچ تغییری نکرده سپاسگزار میشم راهنمایی کنید. پکیجی هم که فونت فارسی و یکان را به وسیله آن اضافه کردم به پیوست این پست هست.
نشانی سایت:
http://peyman.parhoondesign.com

font.zip

برای فریم ورک وارپ از پست 9 تاپیک زیر میتونید فونت رو تزریق کنید و از مدیریت قالب براحتی فونت مورد نظرتون رو انتخاب کنید .

در 5 ساعت قبل، amir_seddighi گفته است :

برای فریم ورک وارپ از پست 9 تاپیک زیر میتونید فونت رو تزریق کنید و از مدیریت قالب براحتی فونت مورد نظرتون رو انتخاب کنید .

امیر خان دست شما درد نکنه بابت راهنمایی به هنگام و آموزش خوبتون

در در 11/2/2016 در 07:46، amir_seddighi گفته است :

آقای صدیقی
با سلام مجدد،
من تمام مراحل تغییر فونت در قالب یوتم -کوانتوم را کنترل کردم دقیقا مثل آموزشی هست که شما گذاشتین ولی مشکل اینجاست که در برخی صفحات کل فونتهای منوها، تیترها و متن "یکان" شده و در برخی صفحات کل فونت ها بدون تغییر باقی مانده. استایل و قالب صفحات مشکل دار نیز مثل همان صفحات دیگر هست.

در 2 ساعت قبل، bobnaze گفته است :

من تمام مراحل تغییر فونت در قالب یوتم -کوانتوم را کنترل کردم دقیقا مثل آموزشی هست که شما گذاشتین ولی مشکل اینجاست که در برخی صفحات کل فونتهای منوها، تیترها و متن "یکان" شده و در برخی صفحات کل فونت ها بدون تغییر باقی مانده. استایل و قالب صفحات مشکل دار نیز مثل همان صفحات دیگر هست.

باسلام

کش و کوکیهای مرورگر و جوملا (مدیریت تنظیمات سایت>پاکسازی کش و پاکسازی صفحات باطل شده) حذف کنید و سایت رو با کلیدهای Ctrl+F5 رفرش و تست کنید.

موفق باشید وسربلند

در 6 دقیقه قبل، حجت مردانه زاده گفته است :

باسلام

کش و کوکیهای مرورگر و جوملا (مدیریت تنظیمات سایت>پاکسازی کش و پاکسازی صفحات باطل شده) حذف کنید و سایت رو با کلیدهای Ctrl+F5 رفرش و تست کنید.

موفق باشید وسربلند

آقا سپاس از راهنمایی ولی مشکل ریشه ای هست و احتمالا مربوط به باگ قالب میشه ولی نمیتونم پیداش کنم.
در قسمت تعیین و تنظیم استایل قالب یک Menu assignment وجود داره و یک Page Assign که در این دومی فقط بعضی صفحات انتخاب میشن و مابقی رو نمیشه انتخاب کرد. منوی صفحات مشکل دار رو که حذف و از نو ایجاد میکنم ، مشکل حل میشه ولی اینکار خیلی زمان بر هست و اصولی نیست.

assignment.jpg

در 2 ساعت قبل، bobnaze گفته است :

آقای صدیقی
با سلام مجدد،

مشکل پیدا شد ولی راه حل نه: در قسمت تعیین و تنظیم استایل قالب، یک Menu assignment وجود داره و یک Page Assign که در این دومی فقط بعضی صفحات انتخاب میشن و مابقی رو نمیشه انتخاب کرد. منوی صفحات مشکل دار رو که حذف و از نو ایجاد میکنم ، مشکل حل میشه ولی اینکار خیلی زمان بر هست و اصولی نیست.

assignment.jpg

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری