Vahid Taheri

*ویژه*ماژول منوی maximenu ck فارسی با قابلیت ساخت منوی عمودی و افقی

244 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
ببخشید فراموش شد

moo_maximenuhck.css

کد رو کجا بزارم دقیقا

کد رو سرچ کردم اینت پیدا شد توی کدوم css باید کد رو قرار بدم و کجای متن >یعنی متن قبلش چیه؟

[ATTACH=CONFIG]7730[/ATTACH]

ارسال شده در (ویرایش شده)

درس شد دستت درد نکنه

ویرایش شده در توسط safori

سلام و ممنون از ماژولتون

مشکلی که من با این منو پیدا کردم اینه که میخوام زیرمنو برای آرکاسازه(در عکس) فقط بسازه، اما کل منومو میبره زیرشاخه میکنه!اعم از صفحه اصلی و ...

نکته دوم اینکه چرا زیرمنوم، زیر خود منویی که میخوام باز نمیشه!

(منوی آرکاسازمو که میخوام زیر منو داشته باشه، وقتی منوی جداکننده متن تعریف میکنم کلن کار نمیکنه!)

مممنون اگه راهنمایی کنین

برای اینکه یه توضیح کوچیک زیر عنوان منو بیاد باید توی تنظیمات مگامنوی منوهای جوملا این کار رو انجام داد و مشکلی نیست

ولی ماژول ماکسی منو این توضحیات رو نشون نمیده

کسی میدونه چه تنظیمی لازم داره

برای اینکه یه توضیح کوچیک زیر عنوان منو بیاد باید توی تنظیمات مگامنوی منوهای جوملا این کار رو انجام داد و مشکلی نیست

ولی ماژول ماکسی منو این توضحیات رو نشون نمیده

کسی میدونه چه تنظیمی لازم داره

یا باید به روشی که در بخش توضیحات ماژول بیان شده توضیح ایتم رو در عنوانش قرار بدین و یا اینکه پلاگین پارامترهای ماکسی منو رو تهیه کنید که تجاری هست. روش دوم پیشنهاد میشه. یه نسخه از این پلاگین در انجمن موجوده ولی نسخه قدیمیه

[ATTACH=CONFIG]8380[/ATTACH]

عکس منویی که با این ماژول ساختم

منوی قالبتون رو باید غیرفعال کنید و منوی ماکسی منو رو بصورت افقی (horizontal) تنظیم کنید

من دوتا مشکل دارم

1- سایه متن منوها رو چطوری حذف کنم؟

2- زیرمنوهای یکی از منوها تعدادش زیاده فقط میخوام چندستونه نشون داده بشه (بدون عنوان ستون)

باید چه کنم؟

دایره المعارف همایش‌ها و تشریفات ایران

1. دوست عزیز برای حذف سایه باید به کامپوننت دسترسی داشته باشید . اگر ندارید به این تاپیک مراجعه کنید و دانلود کنید سپس این مراحل را انجام دهید ، اگر هم دارید برای تنظیم منو اول به main menu بروید و قسمت mainmenu link را بیاورید انجا یک قسمت به نام text shadow دارد انجا را دستکاری کنید تا سایه مورد نظر شود و برای تنظیم زیر منو باید به قسمت submenu رفته و تمام ان مراحل را تکرار کنید . امیدوارم که مشکلتون حل شده باشه و موفق باشید ...

در ضمن برای حل مشکل دومتون هم یک عکس برای من قرار بدید تا بررسی کنم .

راستی دوستان عزیز من به یک پلاگین موبایل در خصوص این افزونه نیازمندم (سازگار با نسخه 8 این افزونه) . اگر کسی دارد اینجا لینک قرار دهد اگر هم فروشی است بنده پرداخت میکنم .

سلام

دوستان من این مازول و حتی دو سه تا ماژول منوی ابشاری نصب کردم و منو هم تعریف کردم که کدوم منو را نشون بده ولی همشون بجای نشون دادن ایتمهای منو در بالا اول اسم مازول را میزنن و بع در زیر منو ایتمهای منو را نشون میدن قطعا اشکال از قالب هست ولی دوستان بگن کجای قالب باید اصلاح بشه

سایت home

با تقدیم احترام

برای تغییر استایل و رنگ پس زمینه منو باید فایل modules\mod_maximenuck\themes\css3megamenu\css\max imenuvck.php و در اوایل فایل استایل div#maximenuck ul.maximenuck رو تغییر بدین

موفق باشین

باسلام خدمت دوستان

من این ماژول رو نصب کردم ومیخام رنگ پس زمینه منو رو نغییر بدم،این فایل که میگین کجا باید پیدا کنم وتغییرات بدم؟یعنی قبل از اینکه این ماژول نصب کنم باید اول فایل رو تغییر بدم؟

من این ماژول نصب کردم ولی این فایل که شما گفتین رو پیدا نمیکنم.

ممنون میشم که جوابمو بدید

سایتی که روش کار میکنم بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عجل الله تعالی فرجه) شاهین شهر

درود

شما باید با فایرباگ محل کدها رو پیدا کرده و تغییرات لازم رو اعمال کنید.

این منو متعلقاتی داره که تجاری هست و از دو بخش Params و themes تشکیل شده.

بخش Params : پارامترهای مختلفی برای تنظیمات پیشرفته در منو مثل :

دادن طول و عرض دلخواه به منو ، زیرمنو ، مگامنو و ...

قرار دادن انواع تگ های html در منو برای سئو بهتر

دادن مارجین به زیرمنو ها و تغییر در موقعیت زیر منو بدون کد نویسی

تنظیم طول منو و قرار دادن انواع بکراند برای منو

قرار دادن ماژول در منو و انتخاب ماژولها از لیست تمام ماژولهای منتشر شده در سایت شما

افزودن کلاسهای css به تگ <li>

افزودن کلاسهای انحصاری به منو شما مثل موس هاور ، افزودن کادر و سایه ، بکراند ، رنگ حروف ، گرادیانت ، گرد کردن گوشه های منو، تنظیمات فونت و ...

دیدن تغییرات اضافه شده بلافاصله در instant preview

بخش themes : بیش از 20 تم زیبا برای اعمال در منو با یک کلیک !

با افزودن این پکیج ها ، شما قادر هستید انواع تغییرات و شخصی سازیها رو روی ماژول منوی خودتون انجام بدید.

برای آشنایی بیشتر فیلم آموزشی موجود در سایت سازنده رو نگاه کنید.

لینک

بسته تجاری در جوم پک موجود هست.

do.php?imgf=joomlaforum.ir_14410179301.png

سلام خسته نباشین دوستان من این مازول و نصب کردم زیرمنو، منوهای اصلی مو نشون میده ولی زیرمنو زیرمنوی اصلی هامونشون نمیده فقط زیرمنوهام مثلث کوچک دارن باز نمیشه و اینکه چطوری میتونم ی کاری کنم زیرمنوهای زیرمنوهای منوی اصلی رو به پایین باز بشن مثل سایت دی جی کالا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری