Vahid Taheri

*ویژه*ماژول منوی maximenu ck فارسی با قابلیت ساخت منوی عمودی و افقی

244 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام من این ماژول رو در قالبم نصب کردم ولی یه اسکرول افقی خیلی ناخوشایند به سایتم میده یعنی زیر منوهای منوم تبدیل به اسکرول میشن خواهشا راهنمایی کنید چکارکنم ?? اگه یه منوی آبی رنگ که هم شیک باشه و هم کار باهاش سخت نباشه و اذیت نکنه سراغ دارید لطف کنید معرفی کنید.درضمن اگه لطف کنید راهنمایی بفرمایید که چطوری این اسکرول رو حذف کنم ممنون میشم

من سایتم روی لوکاله فعلا

ویرایش شده در توسط dayfemale

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

این ماژول خودش دو تا استایل داره.

اون یکی استایلش رو انتخاب کنید و بررسی کنید

این ماژول خودش دو تا استایل داره.

اون یکی استایلش رو انتخاب کنید و بررسی کنید

سلام

اون یکی استایلش رو هم بررسی کردم همین مشکل رو داره. حالا چکار کنم کار سایتم لنگه این منو هست اگه منوی سی اس اسی سراغ دارین که رنگش آبی باشه لطفا معرفی کنید

من خودم قبلا چندتا منوی سی اس اس دان کردم و در قالبم قرار دادم ولی متاسفانه استایلشون اعمال نمیشد

اگه راهنمایی کنید لطف بزرگی کردید

خواهشا برای رفع این مشکل یاری کنید که واقعا نمیدونم باید چکارش کنم، دوستان عزیز طراح قالب که دیگه باید با این مسایل به خوبی آشنا باشند !!!

لینک زیر یه سری منو های css رایگان هست که میتونید ازشون استفاده کنید:

Non-Commercial Menu Modules In JED

اگر دموی آنلاین قرار میدادین بهتر راهنماییتون کنم درباره ی maximenu.

اما یه چیز دیگه . در تنظیمات ماژول ماکسی منو "لایه سازگاری قالب " رو بر روی هیچ تنظیم کنید

موفق باشید

آقا پلاگین این ماژول رو هم کنارش بزارید دیگه ؛ میدونم تجاریه خوب واسه یه سری ارزش داره میخرن

انصافا اصل کاری همونه

منو رو ایجاد کردم , روش میری میاد , اما وقتی میخوای زیر منو رو انتخاب کنی میره ؛ ثابت نمیمونه ؛ فقط رو حالت flatlist ثابت میمونه منو

ویرایش شده در توسط alidemeter

آقا پلاگین این ماژول رو هم کنارش بزارید دیگه ؛ میدونم تجاریه خوب واسه یه سری ارزش داره میخرن

انصافا اصل کاری همونه

سعی میکنیم پلاگین رو هم تهیه کنیم

منو رو ایجاد کردم , روش میری میاد , اما وقتی میخوای زیر منو رو انتخاب کنی میره ؛ ثابت نمیمونه ؛ فقط رو حالت flatlist ثابت میمونه منو

دموی آنلاین قرار بدین تا بررسی بشه

دمو

این هم دمو آنلاین آقای طاهری عزیز

باید ببخشید که دیر جواب میدم

مشکل از تصاویری هست که در زیر منو ها استفاده کردید. چون منو کشف استعداد سالمه.

شما از نسخه ای که در این تاپیک گذاشتم استفاده میکنید ؟ از ابتدا همین طوری بود؟

خواهش میکنم عزیزم من چون یکم سر این گیرم مجبور شدم دوباره پست بزنم اینجا عزیز

آقای طاهری بدون تصاویر هم امتحان کردم همین مشکل رو داشت

از اول که نصب کردم مشکل داشت

منو کشف استعداد از نوع flavlist هست و فقط همین نوع کار میکنه و بقیه از نوع دیگه که اصلا کار نمیکنه

من اول نسخه ای که تو انجمن بود رو نصب کردم بعد از افزونه آپدیت شد نسخه رو از سایت اصلی دانلود و نصب کردم که یه سری قابلیت ها اضافه کرده بود ولی مشکل همچنان باقی بود گه در نسخه ای که اول نصب کردم چه در نسخه که از سایت اصلی دانلود کردم

خواهش میکنم عزیزم من چون یکم سر این گیرم مجبور شدم دوباره پست بزنم اینجا عزیز

آقای طاهری بدون تصاویر هم امتحان کردم همین مشکل رو داشت

از اول که نصب کردم مشکل داشت

منو کشف استعداد از نوع flavlist هست و فقط همین نوع کار میکنه و بقیه از نوع دیگه که اصلا کار نمیکنه

من اول نسخه ای که تو انجمن بود رو نصب کردم بعد از افزونه آپدیت شد نسخه رو از سایت اصلی دانلود و نصب کردم که یه سری قابلیت ها اضافه کرده بود ولی مشکل همچنان باقی بود گه در نسخه ای که اول نصب کردم چه در نسخه که از سایت اصلی دانلود کردم

عجیبه . تا حالا چنین مشکلی رو ندیده بودم توی این ماژول.

این کار ها رو کنید انشاالله که درست بشه :

1-گزینه ی لایه سازگاری در تنظیمات ماژول روی هیچ بگذارید

2- مقدار mouseout duration رو بالا ببرید ( زمانی که پس از برداشتن موس زیر منو باز میمونه )

انجام دادم آقای طاهری عزیز ولی باز هم مشکل پا برجاست

البته mouse out duration روی 0 بود که گذاشتم روی 500 ولی همچنان درست نشده

دارم با سازنده ی ماژول مکاتبه می کنم به محض حل شدن جواب رو تو همین تاپیک اعلام میکنم

بعد از چند روز مکاتبه با سازنده ماژول ؛ به ایشون اکانت مدیریت دادم اومد چک کرد

مشکل از قالب سایتم بود و ماژول تو موقعیتی که واسه منو تو قالب ساخته شده بود همخونی نداشت

ممنون دوستان واسه راهنمایی به خصوص آقای طاهری عزیز که همه جوره کمک کردند

سلام

آیا میشه فونت نوشته های این منو رو تغییر بدیم؟؟؟

من با css سعی کردم که تعییرش بدم ولی فونتش عوض نمیشه؟؟؟

سلام

آیا میشه فونت نوشته های این منو رو تغییر بدیم؟؟؟

من با css سعی کردم که تعییرش بدم ولی فونتش عوض نمیشه؟؟؟

بله. دموی آنلاین قرار بدین تا بررسی بشه

سلام

منم نمیتونم با این ماژول منو رو درست کنم.

نمیتونم عنوان منو تعریف کنم یا ساب منو بزارم

لطفن کمک کنید.

دوستان توی دمو وقتی صفحه رو کوچیک می کنی یا روی موبایل سایت رو باز می کنی میبینی که منو میشه یه دکمه که روش کلیک می کنی منو ها رو نشون میده و میشه انتخاب کرد.

من از این افزونه استفاده می کنم ولی این اتفاق نمیوفته باید کاری انجام بدم تا اینجوری شه؟

سلام

منم نمیتونم با این ماژول منو رو درست کنم.

نمیتونم عنوان منو تعریف کنم یا ساب منو بزارم

لطفن کمک کنید.

شما از طریق مدیریت منوهای خود جوملا منو و زیرمنوها رو ایجاد میکنید و در تنظیمات ماژول maximenu منویی که ساختین رو برای نمایش انتخاب کنید.

دوستان توی دمو وقتی صفحه رو کوچیک می کنی یا روی موبایل سایت رو باز می کنی میبینی که منو میشه یه دکمه که روش کلیک می کنی منو ها رو نشون میده و میشه انتخاب کرد.

من از این افزونه استفاده می کنم ولی این اتفاق نمیوفته باید کاری انجام بدم تا اینجوری شه؟

دوست عزیزمون (s1r101) زحمت کشیدند و افزونه های جانبی ای افزونه رو در این تاپیک قرار دادند : درخواست پلاگین و پوسته های Maximenu CK

سلام وقت بخیر / بنده این ماژول رو نصب کردم میخواستم منوی حالت عمودیش رو فعال کنم وقتی داخل تنظیمات میزارم رو حالت عمودی اعمال نمی شه . ممنون میشم راهنمایی کنید . :bala:

الان حالتی که بنده بصورت عمودی گذاشتمش این طوریه :

f1dv_untitled.png

ولی من نظرم اینطوری هستش ؟

765i_untitled-1.png

با تشکر

سلام وقت بخیر / بنده این ماژول رو نصب کردم میخواستم منوی حالت عمودیش رو فعال کنم وقتی داخل تنظیمات میزارم رو حالت عمودی اعمال نمی شه . ممنون میشم راهنمایی کنید . :bala:

الان حالتی که بنده بصورت عمودی گذاشتمش این طوریه :

f1dv_untitled.png

ولی من نظرم اینطوری هستش ؟

765i_untitled-1.png

با تشکر

چند جا مشکل رو مطرح کردین ؟

در بخش مدیریت ، از منوی سایت -> تعمیر سایت -> پاکسازی ذخیره ساز کش سایت رو پاک کنید و دوباره تست کنید

مشکلاتتون درباره ی این ماژول رو در این تاپیک مطرح و دنبال کنید

با سلام من يك مشكل عجيب دارم با اين ماژول....اين ماژول وقتي روي سايت بصورت آنلاين هستم css ماژول كار نمي كنه و بهم ريختست ولي همون سايتو مي يارم توي سرور افلاين با wamp توي كامپيوتر عالي كار مي كنه ....مگه توي سرور چيزه خاصي مي خواد يا اكستنشن php خاصي براي اجر مي خواد ...اگر راهنمايي كنيد ممنون مي شم (خودم سرور مجازي دارم با پنل دايركت ادمين )

توي چند سايت خارجي نگاه كردم مي گفتن از سطح دسترسي شايد باشه ....

ویرایش شده در توسط ميثم كاظمي

قاعدتا نباید مشکلی داشته باشه

گزارش خطا رو از تنظیمات کلی جوملا و سربرگ سرور روی حداکثر بزارید تا اگر اروری هست نمایش بده

اگر مشکل حل نشد آدرس سایتتون رو قرار بدین تا بررسی بشه

با تشكر از پاسخ شما اقاي طاهري ارور در مسير زير است و بايد قابل خواندن باشد كه هر كاري كردم نشد (تغيير پرميشن) كه بايد در سرور كانفيگ و اصلاح شود اگر راهنمايي كنيد ممنون مي شم

500 Internal Server Error

ارور در مسير صفحه بالا:

Internal Server Error

File "/home/giltabligh/domains/gilantabligh.com/public_html/modules/mod_maximenuck/themes/css3megamenu/css/maximenuhck.php" is writeable by group

suPHP 0.7.1

ویرایش شده در توسط ميثم كاظمي

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری