ah.bakhshi

ماژول منوی maximenu ck فارسی با قابلیت ساخت منوی عمودی و افقی برای جوملا 1.5

15 پست در این موضوع

با سلام خدمت کاربران انجمن جوملای ایران.امیدوارم طاعات عباداتتون قبول درگاه حق واقع شده باشه

این هم دومین هدیه من به دوستان

البته باید بگم که دوست عزیز آقای وحید طاهری نسخه جوملا 2.5 این مازول رو قرار داده بودن که من هم نسخه جوملا 1.5 آن رو برای دوستان فارسی کردم

امیدوارم که مورد استفاده دوستان قرار بگیره

برخی از ویژگی های ماژول:

امکان ایجاد منوی عمودی و افقی

امکان افزودن آیکون برای آیتم ها

امکان افزودن توضیحات

امکان تنظیم سئو برای لینک ها

امکان قرار دادن فقط عکس برای آیتم ها

امکان نمایش زیر منوها

امکان تغییر ظاهر منو با دریافت پوسته از سایت سازنده

باز شدن زیر منو با افکت

سازگاری با ویرچومات(نیاز به پچ دارد)

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

اون نسخه ی قبلی رو پاک کنین و این رو نصب کنین ببینین درست میشه (قبلش بکاپ بگیرین چون یه مشکل دیدم توش یه سری تغییرات دیگه هم دادم هم از فایل ها و هم از دیتابیس).اگر مشکل داشت یا نداشت و حل شد خبرم کنید.

ماژول ویرایش شده منوساز maximenu ck برای جوملا 1.5

موفق باشین

دستت درد نکنه توی سایت من در بعضی از بخش ها راست چین است و در بعضی از بخش ها مثلا صفحه اصلی چپ چینه , فکر کنم مشکل مربوط به قالب باشه می تونه کسی راهنمایی کنه؟

سلام منو های زیر منو به سمت چپ باز میشه که درست نیست میشه راهنمایی کنید تا درست کار کنه

rgmsms.ir

فایل رو چک کردم و موارد ذکر شده رو اصلاح کردم. ابتدا این فایل رو دانلود کنید و سپس در پوشه مربوط به ماژول maximenu ck در هاست خود یعنی modules/mod_maximenuck (املاش رو مطمئن نیستم) آپلود کنید و در همون جا اکسترکت کنید.باید مشکل حل بشه ولی اگر نشد بنده در خدمتم

ویرایش شده در توسط Vahid Taheri

سلام تغییری نکرد باز این مشکل باز شدن زیر منو به سمت راست هست

سلام من جوملام 2.5 هست و نصبش كردم عاليه.

فقط مي خوام رنگ (عكس) پس زمينشو عوض كنم.چي بايد بكنم؟

ممنون ميشم سريع جواب بديد چون كارم گيره.

دوست عزیز سوالتون مربوط به نسخه 2.5 هست که تاپیک جدایی داره.

من توی تاپیک مربوط ه افزونه برای نسخه 2.5 راه حل مشکلتون رو عرض کردم.

موفق باشین

با سلام ...

من منو را نصب کردم اما 2تا مشکل داره

اول اینکه وقتی میری دوی منو و زیر منو باز میشه ... بعد از اینکه نشانگر را از زیر منو بر میداری و بسته میشه ... متن زیر منوها نشون داده میشه و فقط رنگ پس زمینه میره

دوم اینکه باز شدن تو مرحله اول از چپ و در مرحله دوم به بعد میشه از راست و کلا رو هم میوفته

دقیقا من هم همین مشکلات رو دارم که منو ها روی هم می افتد و در بعضی قسمت های سایت درست هست ولی در بعضی از قسمتها درست نیست

سایت من www.baranblanket.com هست که اگه خواستین میتونم یوزر و پس هاستش رو هم بهتون بدم مشکلی نداره از نظر من

ممنون از اطلاع رسانیتون بنده دارم اشکالات ماژول رو برطرف میکنم هم جوملا 1.5 که کاربر گرامی toones آماده کردن و هم نسخه 2.5 که خودم آماده کردم

اگر مشکلی به جز این مشکلاتی که فرمودین در ماژول هست بگین تا بررسی بشه

با سلام خدمت دوستان بزرگوار

من مدتها دنبال ماژول منوی کشویی هستم. در حال حاضر ماژول maxi menu ck بهترین منوی کشویی هست که دیدم!

فقط دو تا مشکل اساسی داره:

اول این که وقتی تو موقعیت راست قرارش میدم اندازه منو از اندازه موقعیت بزرگتره. میشه این اندازه را تغییر داد؟

دوم: منو راست چین هست ولی کشویی که باز میشه به سمت چپ باز میشه. نمیشه این موضوع رو هم درست کرد؟

من از ماژول بهینه سازی شده همین فروم استفاده کردم. ممنون میشم این دوتا مشکل را هم بررسی کنید

یاعلی

با سلام و خسته نباشید

میخواستم بدونم آیا میشه تغییراتی در این افزونه داد که بشه با کلیک بر روی آن تغییر رنگ پس زمینه داشته باشه در زیر منو ها ؟

همچنین می توان صفحه زیر منو ها را بصورت محو شونده ایجاد نمود ؟

با سپاس

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری