Mohammad Moradi

آموزش ساخت قالب جوملا با نرم افزار آرتيستر- قالب آماده

18 پست در این موضوع

آموزش تصويري ساخت قالب با نرم افزار آرتيستر

قالب هاي پيش فرض آرتيستر

art-ss-03.jpg

art-ss-06.jpgart-ss-07.jpg

ادامه دارد ....................

ویرایش شده در توسط Mohammad Moradi

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

[h=2][h=1]آموزش ساخت و طراحي قالب جوملا با نرم افزار آرتيستر[/h][h=1]پارت 2

[/h]

art-ss-08.jpgart-ss-09.jpg

art-ss-10.jpg

[/h]

با سلام

فریم ورک آرتيستر را برا دانلود می خواستم میشه لینکش را برای استفاده بچه های انجمن قرار بدهید

با سلام

فریم ورک آرتيستر را برا دانلود می خواستم میشه لینکش را برای استفاده بچه های انجمن قرار بدهید

دوست عزیز این نرم افزار تجاریه ، می تونید نسخه تریال رو از سایت خودش دریافت کنید یا اینکه به پیام حیاتی عزیز برای دانلود پ.خ بدید

اصلا واسه artisteer کرکی هست که سالم باشه؟کیجن و نمیگم با وجود کیجن بازم مشکل سیو هست.لطفا راهنماییم کنین چیکار کنم tnx :ds6a5d:

اصلا واسه artisteer کرکی هست که سالم باشه؟کیجن و نمیگم با وجود کیجن بازم مشکل سیو هست.لطفا راهنماییم کنین چیکار کنم tnx :ds6a5d:

تنها راه خرید activator هست ، که حدود 250 الی 280 هزار ت فکر کنم باشه .

سلام چرا پچ رو بصورت عمومی قرار نمی دهید که همه استفاده کنند ؟

دوست عزیز این نرم افزار تجاریه ، می تونید نسخه تریال رو از سایت خودش دریافت کنید یا اینکه به پیام حیاتی عزیز برای دانلود پ.خ بدید

سلام،

لطفا بفرمائید که از کجا برای دانلود نرم افزار آرتیستر به آقای پیام حیاتی می توانم پیام خصوصی بفرستم؟

متشکرم

http://www.softgozar.com/WebPage/SoftwareDescription.aspx?SoftwareId=1075&Title=Artisteer-4.1-Final

اینم آدرسش بهترین کرک و بهترین ورژن

چون ورژنهای جدید را من هر کاری کردمکرک نشدن و یا خروجی ندادولی لینک با لا بهترین نسخه است

البته از نظر من

1 کاربر پسند دیده است

سلام به دوستان

آیا با این نرم افزار میشه template های راست به چپ و کاملا فارسی ساخت؟

ممنون از راهنمایی دوستان

سلام به دوستان

آیا با این نرم افزار میشه template های راست به چپ و کاملا فارسی ساخت؟

ممنون از راهنمایی دوستان

سلام

بلی امکانپذیر است لکن به عنوان توصیه خدمت شما عرض کنم که از این دسته نرم افزار ها استفاده نکنید و اگر به دنبال طراحی قالب هستید کار با یکی از فرم ورک های همچون وارپ - هلیکس - t3 - گانتری و ... را فرا بگیرید.

ممنونم آقای زارع

اگه ممکن هست مقایسه ای بین این نرم افزار و مواردی که معرفی فرمودین توضیح بفرمایین. سپاس

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری