ابوالفضل طالبی

جوملا 3 فارسی انجمن جوملای ایران

46 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

میشه یه فایل برای آموزش نصب قرار بدید

و اینکه نصب روی هاست با نصب روی لوکال خیلی فرق می کنه ؟

یه موضوع ::

جوملا نسخه 3.2 از سایت اصلی دانلود میکنم با حجم 9.12 مگ هستش . اما لینکی که شما قرار دادید سایزش 7.67 مگ / آیا فقط از لحاظ فشرده سازی تغییر کرده یا خیر ؟

یه موضوع ::

جوملا نسخه 3.2 از سایت اصلی دانلود میکنم با حجم 9.12 مگ هستش . اما لینکی که شما قرار دادید سایزش 7.67 مگ / آیا فقط از لحاظ فشرده سازی تغییر کرده یا خیر ؟

این نسخه در این تاپیک نسخه آخر نیست و آپدیت نشده

با سلام

برای شروع کار یک سایت جدید آیا بهتره با جوملا 3 فارسی شروع کنم یا از 2.5 ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

الان دیگه کم کم همه دارن میرن سمت جوملا 3 . نسخه ویزه جوملا 3 افزونه ها در دسترس هست. فقط هنوز ترجمه و راست چین نشده. اگر سایت بزرگی نمی خوای بزنی همون نسخه 3 رو نصب کن. اگر سایت بزرگ و حرفه ای می خوای بزنی زیر و بم نسخه 2.5 در اومده بهنظرم همون 2.5 رو نصب کن

میشه یه فایل برای آموزش نصب قرار بدید

و اینکه نصب روی هاست با نصب روی لوکال خیلی فرق می کنه ؟

طریقه نصب دقیقا مثل نسخه 2.5 هست ولی آرایش آیتم ها فرق داره ولی هیچ اطلاعات اضافه تری نسبت به 2.5 نمی خواد و نصبش روی لوکال و هاست یکیه.

-------------------------------

در کل ، چیدمان رابط کاربری نسخه 2.5 با 3 فرق داره. ولی گزینه ها همونه. کمی طول می کشه بهش عادت کنید. ولی رابط کاربری زیباتری داره

اگر از wamp استفاده میکنید به مسیر زیر بروید :

\wamp\apps\phpmyadmin4.0.4

و سپس فایل : config.inc.php را با notepad++ یا هر ادیتوری که شماره خطوط نشون میده باز کرده .

به خط 29 رفته و دستوری با عنوان زیر می بینید :

$cfg['Servers'][$i]['auth_type'] = '.............'; 

جای نقطه چین ها نمیدونم چی نوشته بودش قبلا . اما به جای نقطه چی ها config می نویسم . به صورت زیر

$cfg['Servers'][$i]['auth_type'] = 'config';

این دستور باعث میشه که وقتی میخواهید وارد myadmin بشید دیگه ازتون یوزر و پسورد نخواد و مستقیم وارد " مای ادمین" بشوید .

بعد از این کار wamp یه بار ریست میکنید و شروع به نصب جوملا 3 میکنید . فقط یه نکته باید بگم در انتها وقتی که در قسمت " در حال نصب " هستش یه مقداری زمان زیاد میبره برای نصب ، فکر میکنم حدود 3 تا 5 دقیقه شاید !!! پس زودی صفحه رو نبندید . بزارید برای خودش کار کنه و شما بهش کار نداشته باشید !!!

اگر از wamp استفاده میکنید به مسیر زیر بروید :

\wamp\apps\phpmyadmin4.0.4

و سپس فایل : config.inc.php را با notepad++ یا هر ادیتوری که شماره خطوط نشون میده باز کرده .

به خط 29 رفته و دستوری با عنوان زیر می بینید :

$cfg['Servers'][$i]['auth_type'] = '.............'; 

جای نقطه چین ها نمیدونم چی نوشته بودش قبلا . اما به جای نقطه چی ها config می نویسم . به صورت زیر

$cfg['Servers'][$i]['auth_type'] = 'config';

این دستور باعث میشه که وقتی میخواهید وارد myadmin بشید دیگه ازتون یوزر و پسورد نخواد و مستقیم وارد " مای ادمین" بشوید .

بعد از این کار wamp یه بار ریست میکنید و شروع به نصب جوملا 3 میکنید . فقط یه نکته باید بگم در انتها وقتی که در قسمت " در حال نصب " هستش یه مقداری زمان زیاد میبره برای نصب ، فکر میکنم حدود 3 تا 5 دقیقه شاید !!! پس زودی صفحه رو نبندید . بزارید برای خودش کار کنه و شما بهش کار نداشته باشید !!!

واقعا دمت گرم

راستي اين دموش فونتش فرق داره چرا مال ما عاديه فونت بسته نصبيه

Sent from my iPod touch using Tapatalk

با سلام به مدیران سایت

لینک دانلود جوملا 3 فارسی مدتهاست که خرابه لطفا بررسی کنید لطفا

* در هنگام دانلود failed میشه

درود

بررسی شد مشکلی نداره . از نرم افزارهای دانلود منیجر استفاده نکنید

لینک دانلود سالمه اما وقتی فایل را دانلود میکنی به جای 7.5 مگابایت 2.5 مگابایت دانلود میکنه و فایل خرابه . لطفاً بررسی کنید.

لینک خرابه:

دانلود جوملا 3 فارسی انجمن جوملای ایران

دانلود فایل زبان فارسی

سلام من به تازگی عضو سایت شده ام آموزش pdf جوملای 3 و3.5 درسایت موجود نیست کی منتشر میشه؟

درود

دوست عزیز ضمن خوشامد گویی به جوملا فروم . اگه مایل به همکاری هستید قوانین رو مطالعه بفرمایید . این حرکت شما که در عرض کمتر از 10 دقیقه 3 تا پست زدید مصداق اسپم هست .

و اما در خصوص سوالتون :

کتاب جامع و کامل pdf در انجمن منتشر نشده ولی می تونید تاپیک های آموزشی رو دنبال کنید و هر جا مشکل خوردید سوال کنید .

با سلام

بسته نصبی جوملا 3 رو از اینجا دانلود کردم و روی سرور نصب کردم اما چند تا مشکل دارم :

1. قالب و چیدمان سایتم فارسی باشه و البته نمونه رو هم نصب کردم چون تازه کار هستم.

2.بخش مدیریت به زبان فارسی نیست و فایل زبان فارسی رو هم در کنار این بسته بود دانلود کردم وقتی می خوام نصب کنم خطای JInstaller: :Install: Failed to copy file /

یعنی هر ماژول و قالبی می خوام نصب کنم این خطا رو میده ، لطفا راهنمایی کنید

درود

به بهترین منبع پشتیبانی جوملا در ایران خوش آمدید.

بهتر بود چون تازه کار هستید روی لوکال سرور کار میکردید.

برای رفع خطاهای سرور از مدیر هاست خودتون سوال کنید تا تنظیمات پیش فرض برای cms جوملا رو انجام بده.

اما برای شروع کار پیشنهاد میدم ویدیو آموزشی جوملا 3 استاد طالبی رو تهیه فرمایید تا هم کار رو بطور اصولی و از پایه یاد بگیرید و هم در زمان ارزشمند خودتون صرفه جویی کنید. ( این فقط یه پیشنهاده)

فعلا و برای شروع کار در صفحه اول انجمن و در بخش بالایی سایت روی لینک « برای شروع کار با جوملا و ... » کلیک کنید و آموزشها رو دنبال کنید.

اما برای تنظیمات لوکال سرور :

بعد از نصب و راه اندازی ومپ سرور، روی آیکن برنامه در taskbar ویندوز کلیک کنید و از گزینه php فایل php.ini رو با یک ویرایشگر متنی مثل notepad باز کنید.

از قسمت edit گزینه find رو باز کنید و این عبارات رو یکی یکی وارد و ویرایش کنید : ( فقط بخشهای بولد شده رو وارد کنید)

display_errors = Off

output_buffering = Off

max_execution_time = 60

post_max_size = 40M

upload_max_filesize = 40M

دقت کنید عباراتی که در ابتدای اونها ; وجود داره رو نادیده بگیرید و دست نزنید.

این تنظیمات برای راحتی کار در لوکال سرور هست و بعد از آپلود به هاست حتما باید طبق آموزشهای استاد طالبی یا یک منبع معتبر، اصلاح بشن.

برای نصب جوملا باید آنلاین باشید تا در قسمت آخر نصب و قبل از حذف پوشه installation روی نصب زبان کلیک کنید - زبان فارسی رو از لیست انتخاب کنید و در مرحله بعد برای سایت و مدیریت پیشفرض نمایید. اگه امکانش نبود بسته نصبی فایل زبان رو از اینجا دانلود و بصورت یه افزونه نصب کنید. بعد از بخش مدیریت زبانها فارسی رو پیشفرض کنید.

سعی کنید از یک منبع معتبر هاست تهیه کنید که سرورهاش برای جوملا کانفیگ شده باشند. پیشنهاد من مدیر هاست یا فارسی وب هاست هست که بیشترین سازگاری رو با جوملا دارند.

برای گرفتن پاسخ سوالاتتون ابتدا در انجمن جستجو کنید.

موفق باشید.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری