Morteza Fard Saffari

هدیه اول : قالب مقبره کوروش برای جوملای 2.5

9 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلامه به همه

این هدیه اول من برای عید هست

نام قالب : mg-edubox.ir ( مقبره کوروش )

تعداد موقعیت های قالب : 12 عدد ( در مکان های پر استفاده در قالب ها )

ورژن جوملا : 2.5

ورژن قالب : 2.5.1

تیم سازنده قالب برای جوملای 1 : به گفته آقای tgr تیم میترا (جناب بلوردی عزیز)

تیم ( سازنده / مبدل ) قالب برای جوملای 1.5 : JoomArt.ir

تیم مبدل قالب از جوملای 1.5 به 2.5 : EduBox.ir ( مرتضی فرد صفاری )

توضیحات :

این قالب زیبا توسط تیم میترا برای نسخه 1 جوملا ساخته شده و توسط تیم JoomArt.ir برای جوملای 1.5 ( ساخته / تبدیل ) شده است که من برای این عید و به درخواست یکی از دوستان اون رو برای جوملای 2.5 تبدیل کردم و تعدادی هم موقعیت به این قالب اضافه کردم

البته قالب مشکلات زیادی داشت که خوب تقریبا همه حل شد و تموم آدرس ها و تبلیغاتی که از تیم جومآرت روی ظاهر قالب خورده بود رو هم از بین بردم ( برای مثال روی هدر قالب آدرس سایت تیم جوم آرت و یا کنار طرح مقبره نوشته بود جوملای فارسی و ... خورده بود که با فتوشاپ روتوشش کردم و کاملا جایگاهش رو با خود بدنه هدر یتیکه کردم ، فکر نکنم دیگه چیزی مونده باشه

امیدوارم خوشتون بیاد

نحوه تغییر کپی رایت زیر قالب :

اولا امیدوارم که کسی حالا بنا به رعایت حق من برای تبدیل و ویرایش قالب لینک سایت من رو حذف نکنه ولی خوب حالا یکی با این موضوع نمی تونست کنار بیاد هم مورد نداره حذف کنه حلالش من قصد داشتم هدیه بدم بنابر این زیاد برام مهم نیست که اون زیر لینک سایتم باشه یا نه

اگرم کسی خواست کپی رایت رو تغییر بده خیلی راحت کافیه به فایل index.php بره و آخرای کد اگه برین خود متن فارسی نوشته شده و کاملا واضحه

اسکرین شات قالب

joomlaforum.ir_13511961832.png

اسکرین شات موقعیت های قالب

joomlaforum.ir_13511961831.png

قالب رو هم می تونین از لینک زیر دریافت کنین

لینک از آپلود سنتر انجمن

ویرایش شده در توسط Morteza Fard Saffari

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

آقای طالبی بد نیست بفرمایند طراح قالب کی بوده

این قالب توشط آقای روح الله بلوردی طراحی شده از نسخه 1 جوملا تا به حال بوده و یاد بودی از آن عزیز میباشد .

نام طراح درج میشد و یادی میکردید بد نبود.

این قالب توشط آقای روح الله بلوردی طراحی شده از نسخه 1 جوملا تا به حال بوده و یاد بودی از آن عزیز میباشد .

نام طراح درج میشد و یادی میکردید بد نبود.

دوست عزیز و بزرگوار...

واقعا همیشه باید بهانه جویی کرد!؟

یعنی واقعا این دوستمون گفتند که بنده طراح بودم!؟؟ (خودش!!)

ایشون که گفتند فقط تبدیل از ایشون بوده و والسلام!

و طرح هم از سایت جوملاارت بوده!!

پس دیگه این شرح و تفضیلات واسه چیه!؟؟

ایشون این طرح رو از سایت جوملاارت دریافت کرده بودند و طبعاً کپی رایت جوملاارت داخلش بود و ایشون هم برای ناحق نکردن حق کپی رایت و حقوق طراح(جوملاارت دات آر) به همون دلیل گفتند که طرح از سایت مذکور بوده....

تیم سازنده قالب :

JoomArt.ir

توضیحات :

این قالب زیبا توسط تیم JoomArt.ir برای جوملای 1.5 ساخته شده بود

خواهشا اینهمه جفا نفرمایید....

آقای حجت مردان زاده عزیز

این نحوه پاسخ نیست و اینجا هم جبهه جنگ نیست که اینجور جبهه گرفتید من روی گفتارم با آقای طالبی بود در ضمن عرض کردم این قالب کجاش مال جوملا آرت بوده ؟؟؟؟؟ نمیدانم چقدر با این قالب و طراحش آشنا هستید .ولی بد نیست گاهی اوقات خودمان از بنیان چیزی با خبر باشیم و اطلاع کافی داشته باشیم .

این قالب مال اولین نسخه تولید شده گروه میترا با طراحی و پیاده سازی آقای بلوردی .

منظور بنده درج منبع تولید کننده اصلی یه افزونه یا قالب بود نه باز کسی که خودش هم از جایی دیگر کپی و استفاده کرده .

بنده به شخص اگر نه آقای بلوردی هر شخص دیگری هم بود دفاع میکردم .

با سلام خدمت جنابtgr گرامی ...

قصد ادامه دادن بی مورد تاپیک رو ندارم .بلکه شفاف شدن موضوع هست.

ایا واقعا همیشه میریم دنبال اصل و اساس هر چیزی که باهاش برخورد کردیم و یا در حال استفاده از اون هستیم.آیا شما وقتی چیزی رو از نت دانلود میکنید، همیشه میرید دنبال اینکه بفهمید از روز ازل چه کسی این محصول رو ایجاد کرده!؟ سیر تکاملش چی بوده !؟ دست کسایی رفته و الان به دست شما رسیده!؟ چطور شده که امروز تو اون مرجع (به فرض مثال سایت) قرار گرفته!؟

خب به نظرم کمی توقع بیجایی باشه! این کاربر از کجای عالم باید بهش الهام شده باشه که ممکنه این قالب ساخته ی فرد دیگری (جناب بلوردی عزیز) و د سیستم دیگری(مثلا میترا) در سالیان بسیار دور(چندسال پیش).

شما دوست عزیز که همگان رو میشناسید، میبایست این گلایه رو به پیش سایت جوملاآرت بکنید! نه این بنده ی خدایی که بحسب اتفاق و یا هرچیز دیگه ای این قالب در سایت اونها دیده و برای یک ورژن جدید منتشر کرده!!!

واقعا به نظرتون علتش چیه که شما در این تاپیک این رو مطرح میکنید!؟ ایا واقعا شما با جوملاارت اشنا نیستید!؟ و یا اینکه تابحال بعد مدت زمان زیادی که از انتشار قالب در اون سایت گذشته، بهش برخورد نکردین! و در عوض وقتی که در اینجا معرفی میشه، در کمتر از چندساعت بهش برخورد میکنین!!!؟؟

واقعا ممنون و سپاسگذارم از این توجیهات و قضاوتهای شما!!!

من روی گفتارم با آقای طالبی بود
اصولا در انجمن ها وقتی روی گفتار کسی با فرد خاصی باشه، براش امکانی بنام "پیغام خصوصی"درنظر گرفته شده، و همچنین اگر کسی جمیع جهات براش مهم باشه، از این طریق اقدام میکنه نه در بخش عمومی انجمن!!!

از اون گذشته رسیدگی و پیگری این دست مسائل کاملا برعهده ی بنده هست...

کاش بتونیم ،گهگاهی، کمی منصفانه تر و عادلانه تر و منطقی تر ، نظر بدیم و رفتار کنیم....

موفق باشید و سربلند

یا حق

با کسب اجازه از آقا مردان زاده و ضمن تشکر از دفاعیات ایشون از من و همچنین تشکر از آقای tgr که اسمشون رو نمیدونم بابت اطلاع کردن ما در مورد تاریخچه این قالب من متن رو ویرایش کردم تا این حرف و حدیث ها هم پایان پیدا کنه و حق طراح اصلی قالب هم که آقای tgr ازشون دفاع میکردن پایمال نشه

ویرایش متن به صورت زیر هست

تیم سازنده قالب برای جوملای 1 : به گفته آقای tgr تیم میترا (جناب بلوردی عزیز)

تیم ( سازنده / مبدل ) قالب برای جوملای 1.5 : JoomArt.ir

توضیحات :

این قالب زیبا توسط تیم میترا برای نسخه 1 جوملا ساخته شده و توسط تیم JoomArt.ir برای جوملای 1.5 ( ساخته / تبدیل ) شده است.

در ضمن دلیل اینکه من تیم سازنده قالب رو جوملا آرت معرفی کردم به این خاطر بود که در داخل قالب کلا کپی رایت های این تیم ذخیره شده بود و اگه طراح قالب باشید می دونید که تیم طراح همیشه در بین متن و در جاهایی خاصی از اسم تیم خودش یا چیز هایی مثل اون که بتونه قالب رو به اسمشون نگه داره و هرکسی ادعا نکنه که این قالب رو من ساختم استفاده میکنه

امیدوارم که توضیحات کاملا واضح و روشن بوده باشه

به امید اینکه هممون روزی در بلند ترین نقطه افتخار باستیم و در کار هامون موفق باشیم.

والا من هم بین هزاران قالب موجود در اینترنت نمدونم کدوم رو کی طراحی کرده ... ضمنا این قالب رو من معرفی نکردم بله دوست گرامی mahan3 معرفی کردند و کار تبدیلش رو انجام دادند که امتیاز این کار ارزشمند رو هم دریافت کردند

سپاس از توجه شما

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری