Mahboobe.Maleki

رفع مشکلات Wamp server

282 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
درود؛

برای باز کردن پروژه خود میبایست به این شکل وارد نمایید: 404 Not Found

چه ساده!!!ممنون اما چرا خود ومپ اتوماتیک نمیره به این ادرس؟تو ویندوزای دیگه میرفت!!!

تو نسخه 2.2 به بعد ومپ امکان خودکارشو برداشتن و میباست تایپ کنید خودتون

سلام دوستان و اساتید بزرگ

ومپ رو در ویندوز 10 نصب کردم موقع اجرا ارور MSVCR110.dll رو میده

اگر برنامه یا فایل خاصی نیاز داره لطفا لینک بدید

باز هم از توجهتون کمال تشکر رو دارم

دوست عزیز اگه wampserver شما نسخه 2.5 هست این نسخه روی ویندوز xp نصب نمیشه میتونید از نسخه 2.4 استفاده کنید.

سلام دوستان، من wampserver را روی winXP نصب می کنم. در پایان نصب این پیغام را می ده: httpd.exe is not a valid win32 aplication

میندوزم 32 بیتی است و فایل مربوط به 32 بیتی را هم نصب می کنم.

لطفا راهنمایی کنید.

دوست عزیز اگه wampserver شما نسخه 2.5 هست این نسخه روی ویندوز xp نصب نمیشه میتونید از نسخه 2.4 استفاده کنید.

اگه wampserver شما نسخه 2.5 و ویندوزتون xp هست در هنگام نصب با پیغام httpd.exe is not a valid win32 aplication مواجه می شوید چون این نسخه روی ویندوز xp نصب نمیشه، میتونید از نسخه 2.4 استفاده کنید.

سلام دوستان و اساتید بزرگ

ومپ رو در ویندوز 10 نصب کردم موقع اجرا ارور MSVCR110.dll رو میده

اگر برنامه یا فایل خاصی نیاز داره لطفا لینک بدید

باز هم از توجهتون کمال تشکر رو دارم

نسخه های visual c متفاوته . نسخه سازگار با ویندوز 10 رو از لینک زیر دریافت و نصب کنید بعد ومپ سرور رو مجدد نصب کنید

Download Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2015 from Official Microsoft Download Center

ومپ و زمپ فرق نمیکنه برای ران شدن نیاز به پیش نیاز داره باید اول پیش نیاز رو نصب کنید مشکل بر طرف میشه

سلام دوستان من تازه برنامه wampserver رو نصب کردم وبرای کار بافایل های php به اون نیاز دارم.بعد از نصب برنامه wampserver برنامه متصل شد (ایکن برنامه سبز) اما به محض الیز کردن فایل startup 2 مورد نظرم از طریق اپاچی اتصال برنامه از طریق اپاچی قطع شد و ایکن برنامه زرد شد ودیگه تغییری نکرد.کلی هم جستجو کردم اما مشکلم حل نشد و پورت توسط برنامه دیگه ای اشغال نیست چون امتحان کردم و احتمالا مشکل عدم اتصال اپاچی هستش .ممنون میشم کمکم کنید.ممنون

سلام .من مجبور شدم به خاطر مشکلم از xampserver استفاده کنم.اما با lampserver تفاوت هایی داره.من برای alise کردن(اتصال به لوکال هاست) از طریق اپاچی در xamp server باید دقیقا چیکار کنم؟؟؟و منظورم همون الیاس کردن تو wamp server هست که از طریق منو اپاچی و گزینه اد الیاس رو انتخاب میکردم .میخوام بدونم تو xampserver چطوری این کار رو انجام بدم چون همچین گزینه ای تو منو هاش نیست.دوستان اگر هم کسی اموزش برنامه زمپ سرور رو داره ممنون میشم در اختیارم بزاره

سلام وقت بخیر

من از ویندوز 10 نسخه 64 بیت استفاده میکنم

و نسخه Wamp 2.2

اولش زرد می موند که با تغییر پورت apachi از 80 به 82 سبز شد

حالا داخل هر مرورگری Localhost را می زنم وارد نمیشه

و فقط صفحه سفید خالی میاره و هیچ خطا و یا نشان خواصی را نمیده

سلام خسته نباشید

ببخشید کسی تا بحال برای نصب ومپ با این ارور مواجه شده؟

من چیکار کنم؟

[ATTACH]9392[/ATTACH]

سلام خسته نباشید

ببخشید کسی تا بحال برای نصب ومپ با این ارور مواجه شده؟

من چیکار کنم؟

[ATTACH]9392[/ATTACH]

کلا اکثرا همین مشکل رو دارن

رجوع شود به پست های قبلی مثلا پست 234

ارسال شده در (ویرایش شده)

خطای vcruntime140.dll میده

The program can't start because VCRUNTIME140.DLL is missing from your computer. Try reinstalling the program to fix this problem.

لطفا کمک کنید عجله دارم

ممنونم اما خطای این فرق میکنه

نمیدونم مشکلش چیه؟

vcruntime140.dll

اینه اسمش

یعنی vcredist رو همه تاریخاش و باید نصب کنم؟

2012 رو نصب کردم کافی نیست؟

یه سوال دیگه من برای اینکه یه سایت ساده طراحی کنم و از قالب و سایت آماده بخوام استفاده کنم حتما باید با علم برنامه نویسی آشنا باشم؟

ویرایش شده در توسط amir_seddighi

با سلام

من WampServer Version 3.0.4 64bit روی ویندوز 10 نصب کردم وقتی alias جدید میسازم به لیست اضافه نمیشه هیچ اروری هم نمیده ولی تو محل نصب برنامه ساخته میشه

مشکل از کجاست؟

دوستانننننننننننننننننننننن.ارور :

Database connection error (2): Could not connect to MySQL.Database connection error (2): Could not connect to MySQL.

آیکون ومپ زرد است و به هیچ صراطی مستقیم نیست.چند روز خوبه دوباره زرد میشه.تازه دیروز دوباره نصبش کردم.این فایل لاگ sql

InnoDB: Error: could not open single-table tablespace file .\musicep\gey8r_finder_links_terms8.ibd

InnoDB: We do not continue the crash recovery, because the table may become

InnoDB: corrupt if we cannot apply the log records in the InnoDB log to it.

InnoDB: To fix the problem and start mysqld:

InnoDB: 1) If there is a permission problem in the file and mysqld cannot

InnoDB: open the file, you should modify the permissions.

InnoDB: 2) If the table is not needed, or you can restore it from a backup,

InnoDB: then you can remove the .ibd file, and InnoDB will do a normal

InnoDB: crash recovery and ignore that table.

InnoDB: 3) If the file system or the disk is broken, and you cannot remove

InnoDB: the .ibd file, you can set innodb_force_recovery > 0 in my.cnf

InnoDB: and force InnoDB to continue crash recovery here.

هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم:128fs318181:

دیتابیس کرش کرده. فایل مسیر داده شده رو کات کنید جای دیگه تست کنید .

نشد ، توضیح داده شده در خط آخر رو انجام بدید تست کنید . فایل my.cnf و....

من ومپ رو روی ویندوز اصلیم نصب داشتم و یسری سایت روش کار کردم.چندوقت پیش زمپ هم روی ویندوز مجازی در vmware نصب کردم بعد از اون ومپ من دیگه کار نمیکنه سایتایی که روش هست رو میخوام باز کنم این اررور رو میده

کد PHP:

Error displaying the error page: Application Instantiation Error: The MySQL adapter mysqli is not available

وقتیم که میخوام وارد phpadmin بشم این اررور میاد

کد PHP:

Fatal error: Call to undefined function mb_detect_encoding() in C:\wamp\apps\phpmyadmin4.1.14\libraries\php-gettext\gettext.inc on line 177

چیکار کنم؟

حتی اگه بگین چجوری سایتای روی ومپ رو جای دیگه بالا بیارمم راضیم

با سلام نیازمند کمک در زمینه اتصال دیتابیس قبلی وب سایت، پس از نصب مجدد ومپ هستم. طبق آموزش زیر کار را انجام داده ام ورژن mysqlدرنصب مجدد نیز تغییر نکرده و فولدر سایت و دیتابیس را در جای خود کپی کردم ولی هنگام فراخوانی سایت با این پیام مواجه میشم: " Error displaying the error page: Application Instantiation Error: Table 'peyman_2.#__session' doesn't exist SQL=SELECT `session_id` FROM `#__session` WHERE `session_id` = '6mm68dpe46i2tmdo74i4cnkr55' LIMIT 1 "
آیا برای اتصال دیتابیس قبلی در ومپ تازه نصب شده باید کار خاصی انجام داد؟
البته مشکل از اینجا شروع شد که برای انتقال سایت به هاست از دیتابیس باید بکاپ میگرفتم ولی فقط اسم دیتابیس در mysqlمشخص بود و از tableها خبری نبود و خطای  No tables found in database نمایش داده میشد که البته پس از حذف کامل ومپ و نصب مجدد مشکل همچنان باقیست.
ورژن mysql 5.6.17 هست و ومپ 64بیت با ویندوز 8.1

آموزش:
داده های حیاتی ما در لوکال هاستی که با wamp راه اندازی شده شامل دو بخش هستند:

1- فولدر سایت ها و پروژه ها در مسیر c:\wamp\www

2- دیتابیس ها

مواقعی که Wamp مشکل پیدا کرده و نیاز به حذف و نصب دوباره ی اون هست یا وقتی که به هر دلیلی نیاز به تعویض ویندوز وجود داره، اولین نکته تهیه بکاپ از داده های حساس ما در لوکال هاسته.

ساده ترین روش اینه که از 2 فولدر زیر در wamp یک کپی روی یکی دیگه از درایوهای خودتون تهیه کنید:

c:\www\wamp (فایلهای پروژه ها و سایت ها)

C:\wamp\bin\mysql\mysql5.5.20\data (دیتابیس ها. دقت کنید که mysql5.5.20 میتونه در نسخه های مختلف متفاوت باشه)

بعد از این کار و هنگام نصب مجدد Wamp، به سادگی فایلها و فولدرهاتون رو در مسیر c:\www\wamp کپی کنید و تمام فولدرهای (و نه فایل هایی مشابه mysql-bin.000026 ) دیتابیس تون رو به مسیر

C:\wamp\bin\mysql\mysql5.5.20\data کپی کنید.

دقت کنید که فقط فولدرهای دیتابیسهای قبلی رو کپی کنید و اگر پیغامی مبنی بر replace کردن چیزی دریافت کردید، صرف نظر کنید. کپی کردن فایل های مشابه mysql-bin.0000 باعث میشه که wamp server شما از کار بیفته و سرویس mysql استارت نشه.

بررسی کنید جدول session در دیتابیس شما وجود داشته باشه.
اگر بود اون جدول رو خالی یا اصطلاحا empty کنید تست بزنید

در 9 ساعت قبل، Masood Ashoori گفته است :

بررسی کنید جدول session در دیتابیس شما وجود داشته باشه.
اگر بود اون جدول رو خالی یا اصطلاحا empty کنید تست بزنید

سلام آقا مسعود،
مشکل اینجاست که جداول در بخش structure نمایش داده نمیشه جدول session را هم که از فهرست جداول انتخاب میکنم ارور 1146 میده (تصویر پیوست هست)

session_error.jpg

خب به درستی منتقل نشده متاسفانه. مجدد متد انتقال رو مرور کنید ببینید چیزی از قلم نیوفتاده. جدول ها رو ساخته ولی داده ها نیومده برای همین نمیتونه نمایش بده

در در 10/10/2016 در 12:03، Masood Ashoori گفته است :

خب به درستی منتقل نشده متاسفانه. مجدد متد انتقال رو مرور کنید ببینید چیزی از قلم نیوفتاده. جدول ها رو ساخته ولی داده ها نیومده برای همین نمیتونه نمایش بده

با سلام مجدد و تشکر از شما
من بررسی کردم و متوجه شدم که در تنها فولدر مربوط به محتویات دیتابیس را از نشانی C:\wamp\bin\mysql\mysql5.5.20\data بک آپ گرفتم و فایل های ib_logfile و ibdata1 در بک آپ موجود نیست. آیا بدون این فایل ها امکان احیای دیتابیس وجود دارد؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری