hfmdesign

چندین سایت در یک سایت

15 پست در این موضوع

با سلام

یکی از مشتریانم سایتی میخواد که برای هر نمایندگی که داره (حداقل 20 عدد) یک subdomain تعریف کنم و آن آدرس که زده میشود کلا اطلاعات مربوط به اون نمایندگی در منوها دیده شود یعنی در تماس با ما اطلاعات نمایندگی دیده شود

آیا با ساخت چندین زبان میتوان این کار را انجام داد و یا راه دیگری دارد؟

با سپاس

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ممنون ولی من میخواهم تمامی بخش های وب سایت برای سایت www.x.com ثابت دیده شوند و برای هرنماینده با آدرس y.x.com که وارد شوند بخش تماس با ما و یا منوی دیگری فقط اطلاعات نماینده دیده شود و اطلاعات تماس با ما www.x.com دیده نشود

چگونه باید عمل کرد.

با سلام

یکی از مشتریانم سایتی میخواد که برای هر نمایندگی که داره (حداقل 20 عدد) یک subdomain تعریف کنم و آن آدرس که زده میشود کلا اطلاعات مربوط به اون نمایندگی در منوها دیده شود یعنی در تماس با ما اطلاعات نمایندگی دیده شود

آیا با ساخت چندین زبان میتوان این کار را انجام داد و یا راه دیگری دارد؟

با سپاس

چندین زبان چه ربطی به این موضوع داره ؟

ممنون ولی من میخواهم تمامی بخش های وب سایت برای سایت www.x.com ثابت دیده شوند و برای هرنماینده با آدرس y.x.com که وارد شوند بخش تماس با ما و یا منوی دیگری فقط اطلاعات نماینده دیده شود و اطلاعات تماس با ما www.x.com دیده نشود

چگونه باید عمل کرد.

ساب دامنه از دامنه اصلی مجزاست تو هر ساب دامنه می تونید یک سایت جدید راه اندازی کنید که هیچ ربطی هم بهم نداشته باشند ، مشکل چیه ؟

مشکل اینجاست که من میخواهم یک سایت داشته باشم و برای 20 شرکت اختصاص دهم که بخش گالری ها و مطالب ثابت دیده شود و با یک آپدیت همه آنها تغییر کند ولی هر کدام منویی را نداشته باشند و تماس با ما برای هرکدام متفاوت باشد. و برای دیدن هر سایت با آدرس دهی از طریق subdomain این کار را خواهم کرد. مثلا سایت www.al.com سایت اصلی است و برای نماینده یک فقط با زدن آدرس tehran.al.com وارد همان سایت شود ولی با تغییرات در بخش تماس با ما و حذف یک منو ... نمیخواهم چند سایت نصب کنم و این کار را با دو زبانه کردن انجام داده ام ولی نمیدانم آیا برای 20 سایت بازهم میتوان 20 زبان فارسی تعریف کرد و هر آدرس را به یک زبان اختصاص داد و یا روش اصولی بهتری وجود دارد؟

با سپاس

بنظرم شما می تونی یک سایت اصلی و 20زیر سایت داشته باشی :

راه حل یک : بیاری داخل 20 تا با استفاده از فید بک مطالب رو فراخوانی کنی و منو دلخوان و .... رو بهش اختصاص بدی

راه حل دوم : بیای تحت یک آی فریم سایت اصلی رو فرا خوانی کنی ، و یک منو برای هر ساب دامنه استفاده بدید (مثل مهین اسکریپت ، پی سی ور .......... یادم نمیاد کدومش این کار رو کرده بودند)

سلام من هم راه حلی بهتون ارائه میدم شاید جوابگو شما باشه

از اونجایی که 20 تا ساب دامین دارید و همونطور که دوستان گفتند باید هر ساب دامین یک جوملا روش نصب باشه اما از طرفی هم شما نمیخواید این جوملاها مستقل باشند که با هر بار آپدیت مجبور باشید 20 بار آپدیت کنید، چیزی که فورا به ذهن من رسید اینه که یک دیتابیس داشته باشید و هر 20 جوملا را به اون دیتا بیس وصل کنید و برای یک بار و بار اول هر 20 جوملا را چیدمان کنید و از اون به بعد با آپدیت هرکدام همه اونا آپدیت میشه(چون همه از یک دیتابیس استفاده میشه) میمونه منوها که واسه اونم باید 20 تا منو بسازید که هر کدام از جوملاها یکی از منو ها رو بذارید والا توی بقیه موارد و جزیئیات سایت همه مشترکند.

فقط باید دقت کنید که دسترسی ها رو با دقت بسازید و در اختیار نمایندگیها بذارید چون تمام اونا به دیتابیس مشترکی که مخصوص همه هست دسترسی دارند

ممنون از شماها که سعی در کمک کردن دارید. ولی من یک هسته جوملا و یک دیتابیس میخواهم داشته باشم. مطمئنا منطقی نیست با 20 هسته و یک دیتابیس داشته باشیم چون اگر یک تغییر در تمپلیت بخواهیم انجام دهیم باید 20 تا رو دوباره تغییر دهیم و این خیلی سخت است. و اگر همزمان 2 تا نماینده در یک فیلد از دیتابیس مطلب بگذارند احتمال خرابی دیتابیس زیاد می شود. من فکر کنم با همان زبان ها بتوانم چون برای 2 نمایندگی انجام داده ام و برای 20 تا هم حتما میشود و الان شروع کردم و جواب آن را نیز برای همه خواهم نوشت

با سپاس

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام

من بالاخره تونستم اینکار رو بکنم و حداقل 20 سایت مختلف حتی با تمپلیتهای مختلف و منو های مختلف در یک هسته جوملا و یک دیتابیس داشته باشم

اونم با روش نصب چندین زیان فارسی که کدهاشو عوض کردم

و با زدن آدرس www.x.com/aa به یک سایت با منو های خاص و ادرس www.xx.com/ab یک سایت دیگر با دیتاها و منوهای مختلف

فوق العاده است. سایت که آماده شد برای شماها لینک خواهم داد.

با سپاس

ویرایش شده در توسط hfmdesign

با سلام

من بالاخره تونستم اینکار رو بکنم و حداقل 20 سایت مختلف حتی با تمپلیتهای مختلف و منو های مختلف در یک هسته جوملا و یک دیتابیس داشته باشم

اونم با روش نصب چندین زیان فارسی که کدهاشو عوض کردم

و با زدن آدرس eBay Inc. به یک سایت با منو های خاص و ادرس xx.com: The Leading Adult shopping/services Site on the Net یک سایت دیگر با دیتاها و منوهای مختلف

فوق العاده است. سایت که آماده شد برای شماها لینک خواهم داد.

با سپاس

سلام

من هم میخوام همچین کاری انجام بدم ، میشه این روش نصب چند زبان رو توضیح بدید لطفا ؟

سلام

من میخواستم تو سایتم یک آیتم منو داشته باشم که وقتی کاربر روش کلیک کرد مثلا آدرس اگر که a.com باشه ، بشه a.com/b و اون جا بتونه مطلبش رو منتشر کنه

بعد یکی از دوستان (hfmdesign) گفته بود با نصب چند زبان این کار رو انجام داده میخواستم بدونم چطوری میشه این کار رو کرد

سلام

من میخواستم تو سایتم یک آیتم منو داشته باشم که وقتی کاربر روش کلیک کرد مثلا آدرس اگر که a.com باشه ، بشه a.com/b و اون جا بتونه مطلبش رو منتشر کنه

بعد یکی از دوستان (hfmdesign) گفته بود با نصب چند زبان این کار رو انجام داده میخواستم بدونم چطوری میشه این کار رو کرد

کاربردی که ایشون میخواستند فرق داشت . برای همین از چند زبانه استفاده کردند . برای شما وبلاگ دهی جوابگو هست که مهندس طاهری هم در پست شماره دو همین تاپیک اشاره کردند . روش های دیگه هم برای این کار هست . ولی این وش بی دردسر انجام میشه .

(ويژه) آموزش وبلاگ دهي به كاربران بدون استفاده از افزونه هاي جانبي در جوملا 2.5

کاربردی که ایشون میخواستند فرق داشت . برای همین از چند زبانه استفاده کردند . برای شما وبلاگ دهی جوابگو هست که مهندس طاهری هم در پست شماره دو همین تاپیک اشاره کردند . روش های دیگه هم برای این کار هست . ولی این وش بی دردسر انجام میشه .

(ويژه) آموزش وبلاگ دهي به كاربران بدون استفاده از افزونه هاي جانبي در جوملا 2.5

سلام

من از این روش استفاده کردم ، چجوری میشه آدرس صفحه رو عوض کرد ، مثلا a.com بشه a.com/b

سلام

من از این روش استفاده کردم ، چجوری میشه آدرس صفحه رو عوض کرد ، مثلا a.com بشه a.com/b

یک منو از نوع بلاگ میسازید و اون رو روی همون مجموعه ای که به یک کاربر اجازه درج مطلب دادید قرار میدید . عنوان منو میشه اسم محتوی اون کاربر و مستعار اون منو میشه همون a/ در آدرس سایت شما

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری