amin.poorsaeed

بزودی قالب زیبای بهار ارس دیزاین !

21 پست در این موضوع

سلام دوستان چند وقتی بود فعالیتم تو این انجمن در حد صفر شده بود به همین دلیل و به دو دلیل دیگه یه فکری به سرم زد تا یه طرح جالب و کاربردی به مناسبت سال جدید و افتتاح ارس دیزاین طراحی کنم و به جوملا تبدیلش کنم تا دوستان عزیزم از دستم دلخور نباشن و نگن که امین دیگه کم رنگ شد و رفت .

این قالب جدید بزودی و هم زمان با افتتاح ارس دیزاین تقریبا هفته بعد روز جمعه 2 روز مونده به عید منتشر میشه تا به صورت یه عیدی به دوستان تقدیم بشه :ds6a5d: پایین یه اسکرین شات از این قالب هست بزودی جزئیات بیشتر از این قالب نیز منتشر خواهد شد . البته به این نکته اشاره کنم که موضوع این قالب وبلاگ هستش و فقط برای جوملا 2.5 و جوملا 3.0 منتشر خواهد شد ، تیم ارس دیزاین نیز همانند جوملا جهانی ، جوملا 1.5 را از برنامه خود حذف کرده است و دیگر برای جوملا 1.5 افزونه یا قالب از طرف این تیم منتشر نخواهد شد .

منتظر نظرات سازنده دوستان عزیز هستم .

*البته به خاطر واتر مارک روی تصویر عذر می خوام ازتون ، این کارو کردم تا از طرف بعضی افراد که قدرت تیم ما رو نمی خوان سوء استفاده نشه .

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

امین جان تبریک میگم واقعا زیباست.

توی خط دوم سوم حرف از دلخوری کاربرا زدی و در جواب میتونم بگم: این حرفا چیه؟این که وظیفت نیست که برای انجمن کاربرا چیزی منتشر میکنی و جای دلخوری نداره

درباره ی پشتیبانی از جوملا 1.5 هم میتونم بگم که این بهترین کاره چون جوملا 1.5 دیگه پیر شده و باید از صحنه خارج بشه :nasihat:

منتظر ارس دیزاین هستیم و امیدوارم در مراحل زندگی موفق باشی :25:

من هم از طرف خودم از شما امین جان تشکر می کنم.

واقعا عالی هست.

امین جان تبریک میگم قالب خوبی میشه اما یخ سوال چرا هز چند وقت یک بار سایت شما بسته می شه به نظر من اگه ایده خوبی داری یا همش دوست داری سایتت به روز باشه بهترین راه اینه روی لوکال طراحی کلی بکنی وبعد روی سایت بیاری که سایتت بسته نشه الان حدود دوماه سایت رو بستی فکر نکنم از نظر کارایی کلا مفید باشه همه جوره برات موجب عقب افتادن امیدوارم سایت جدید یا قالب جدید یک سوپرایزباشه در کل موفق باشی

امین جان تبریک میگم قالب خوبی میشه اما یخ سوال چرا هز چند وقت یک بار سایت شما بسته می شه به نظر من اگه ایده خوبی داری یا همش دوست داری سایتت به روز باشه بهترین راه اینه روی لوکال طراحی کلی بکنی وبعد روی سایت بیاری که سایتت بسته نشه الان حدود دوماه سایت رو بستی فکر نکنم از نظر کارایی کلا مفید باشه همه جوره برات موجب عقب افتادن امیدوارم سایت جدید یا قالب جدید یک سوپرایزباشه در کل موفق باشی

علت بسته شدن سایت من بدبختی من از طرف سرور هست وقتی یه سرور داغون بشه کل سایت داغون میشه یه 2 هفته به خاطر خراب بودن سرور پیج رنکم از 3 به 0 کاهش پیدا کرد واسه همین سایت رو بستم نسخه جدید سایت هم بزودی میاد ولی یه چیز فک کنم ابولفضل جان باهات حرف زده باشه مربوط به چند ماه پیش میشه ، دوست داشتم به من بگی و بد اینکارو بکنی حالا بی خیال گذشته ها گذشته انشالله نسخه جدید سایت نسخه پایدار هست چون رو سروری بردم که تو ایران حرف نداره شایدم تو دنیا :25:

امین جان تبریک میگم واقعا زیباست.

توی خط دوم سوم حرف از دلخوری کاربرا زدی و در جواب میتونم بگم: این حرفا چیه؟این که وظیفت نیست که برای انجمن کاربرا چیزی منتشر میکنی و جای دلخوری نداره

درباره ی پشتیبانی از جوملا 1.5 هم میتونم بگم که این بهترین کاره چون جوملا 1.5 دیگه پیر شده و باید از صحنه خارج بشه :nasihat:

منتظر ارس دیزاین هستیم و امیدوارم در مراحل زندگی موفق باشی :25:

وحید جان منظورم شما ها نیستی وقتی برگشتم پی ام ها رو دیدم به این فکر افتادم که یه عذر خواهی از دوستان به خاطر غیبت بکنم

ممنون از نظرت انشالله شما ها هم موفق باشید .

ممنون امین دستت درد نکنه سایتتو کی افتتاح میکنی؟ جمعه 2 روز مونده به عید؟

آره میلاد کمی افزونه ها کار دارن باید همشون بروز بشن و ترجمه هاشون تکمیل بشه :25:

دوستان امکانات این قالب رو پیشاپیش به خدمتتون عرض کنم

*طراحی شده به صورت کاملا واکنشگرا ( Responsive )

*برنامه نویسی شده با HTML 5 و CSS 3

*کاملا بهینه و سریع

*در سه رنگ بندی متفاوت

*دارای صفحه خطا برای مرورگر های قدیمی

*دارای فونت های فارسی زیبا

*بسته نصب آسان

*دارای استایل اختصاصی برای ویجت کیت

*دارای قابلیت فشرده سازی فایل ها جهت افزایش سرعت سایت

*دارای بیش از 40 موقعیت برای درج ماژول

*دارای طرح اختصاصی برای ماژول P30 Countdown

و ...

سلام امین : لطفا بگویید سرویس سایتتون رو از چه سایت یا شرکتی خریداری کردید تا ما هم اگه شد خریداری کنیم

خسته نباشی امین جان

قالب سایتت که عالی هست البته لو نمیدمش :D

در کل منتظریم بیاری رو هاست و دیگه قطعی نداشته باشی fight

سلام امین : لطفا بگویید سرویس سایتتون رو از چه سایت یا شرکتی خریداری کردید تا ما هم اگه شد خریداری کنیم

براتون پیام خصوصی کردم چون اینجا بگم میشه تبلیغات

خسته نباشی امین جان

قالب سایتت که عالی هست البته لو نمیدمش :D

در کل منتظریم بیاری رو هاست و دیگه قطعی نداشته باشی fight

ممنون نظر لطفته و بهتره لو ندی چون منم لو میدم :j58r36j3gcr4suxymup

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام امین پیشنهاد میکنم تبلیغ بخر من خریدم حرف نداره بک اپ و... اگه خواستی بگو ادرسشو برات بفرستم ازدیتاسنتر های تبلیغ هستش

ویرایش شده در توسط blazhel

امین جان امیدوارم همیشه سربلند و سرافراز باشی

دوستانیکه وقت میزارن و افزونه یا قالبی رو طراحی و یا به فارسی تبدیل میکنن و بدون هیچ چشم داشتی تو انجمن منتشر میکنن همانند اینه که چیزی به دیگران آموخته اند و همونطور که یاد گرفته ایم :

" کسی که به من چیزی آموخته باشه تا آخر عمر مرا بنده خود ساخته"

باتشکر از همه دوستانی که بدون هیچ چشم داشتی تو انجمن فعالیت میکنن

سلام امین پیشنهاد میکنم تبلیغ بخر من خریدم حرف نداره بک اپ و... اگه خواستی بگو ادرسشو برات بفرستم ازدیتاسنتر های تبلیغ هستش

حامد جان ممنون از پیشنهادت سایتت الان عالی شده تبریک می گم

ویرایش شده در توسط blazhel

امین جان امیدوارم همیشه سربلند و سرافراز باشی

دوستانیکه وقت میزارن و افزونه یا قالبی رو طراحی و یا به فارسی تبدیل میکنن و بدون هیچ چشم داشتی تو انجمن منتشر میکنن همانند اینه که چیزی به دیگران آموخته اند و همونطور که یاد گرفته ایم :

" کسی که به من چیزی آموخته باشه تا آخر عمر مرا بنده خود ساخته"

باتشکر از همه دوستانی که بدون هیچ چشم داشتی تو انجمن فعالیت میکنن

خیلی ممنون آقای reza dasdar نظر لطف شما هست منم کار بزرگی نمی کنم فقط یه هدیه کوچیک برای دوستان بزرگ هست نه چیز دیگه :auizz3ffy9vla57584x

ویرایش شده در توسط amin.poorsaeed

مرسی امــیــــــــــــــــــن:35:

خسته نباشی پسر ایشالا همیشه پرچمت بالا باشه همیشه ما با موفقیت های جدید ببینیمت:auizz3ffy9vla57584x:1:

علت بسته شدن سایت من بدبختی من از طرف سرور هست وقتی یه سرور داغون بشه کل سایت داغون میشه یه 2 هفته به خاطر خراب بودن سرور پیج رنکم از 3 به 0 کاهش پیدا کرد واسه همین سایت رو بستم نسخه جدید سایت هم بزودی میاد ولی یه چیز فک کنم ابولفضل جان باهات حرف زده باشه مربوط به چند ماه پیش میشه ، دوست داشتم به من بگی و بد اینکارو بکنی حالا بی خیال گذشته ها گذشته انشالله نسخه جدید سایت نسخه پایدار هست چون رو سروری بردم که تو ایران حرف نداره شایدم تو دنیا :25:

امین جان درمورد چی صحبت میکنی؟

ابولفضل با من صحبت نکرده اگه امکانش است برام پیا بفرست ببینم چی بوده که در جریان نیستم حتما باهام تماس بگیر ممنون می شم

امین جان سراغتو از صابر تو نمایشگاه گرفتم ... گفت مشغول درس و مشقی ....

واقعا میگم یکی از بچه های انجمنی که ایده هاش و طرح هاش واقعا منو شگفت زده میکنه....

بی صبرانه منتظر بازگشت قدرت مندانه سایت ارس دیزاین هستم....

خوشحالم که برگشتی .... حضورت توی تیم انجمن قدرت انجمن رو بالاتر می بره ... خصوصا با قالب های زیبا و افزونه های و ترجمه های جالبتون .... :25:

امین جان سراغتو از صابر تو نمایشگاه گرفتم ... گفت مشغول درس و مشقی ....

واقعا میگم یکی از بچه های انجمنی که ایده هاش و طرح هاش واقعا منو شگفت زده میکنه....

بی صبرانه منتظر بازگشت قدرت مندانه سایت ارس دیزاین هستم....

خوشحالم که برگشتی .... حضورت توی تیم انجمن قدرت انجمن رو بالاتر می بره ... خصوصا با قالب های زیبا و افزونه های و ترجمه های جالبتون .... :25:

نظر لطفته بهرام جان

علاوه بر درس و مشق 2 تا جریان دیگه هم برام اتفاق افتاد که زیاد قابل تعریف نیست واسه همین یه ماهی کلا داغون شدم الانم که اومدم برا اون هست که اون اتفاقات رو فراموش کنم . :heey:

امیدوارم که همیشه شاد باشی و پایدار .....

حضورت تو انجمن نشان داد که همه دوستت دارن ... دوستی ها تو انجمن حرف اول رو میزنه ....

یاشاسین امین داداش ....:ad54ad:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری