javancop

مشکل در چاپ فاکتور جوم شاپینگ

50 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
این مشکل همه ماست

اگه بتونید حلش کنید کار بزرگی کرده اید

خب احتمالا این مشکل می بایست تا الان حل می شد چون خیلی طراح سایت در این انجمن موجود است نمی دانم چرا کسی تا حالا این مشکل را حل نکرده است

این مشکل از encoding هستش که زبان فارسی رو ساپورت نمیکنه

باید چه کار کنیم

لطفا راه حل را بفرمایید

فایل xml شو باز کنید با notepad و سیستم encoding ش رو بزارید روی UTF8 مجددا ذخیره کنید ببینید مشکل حل میشه یا نه ...

به نظرم به مهندس طالبی یا دلجو پیام بزنید و ازشون موضوع رو پیگیری کنید

قطعا به جواب خواهید رسید .....

آقا هر کسی این مشکلو حل کرد من یه جایزه بهش میدم

اینجوری دیگه شما هم مجبور نخواهید شد به کسی جایزه بدهید و خرج کنید دوست عزیز ...

الحمدالله تو انجمن جوملا فروم اکثر سوالات و مشکلات مطرح شده توسط دوستان توسط مدیران و سایر دوستان جوملا کار حل و رفع شده

موفق باشید و پایدار

کمیل جان من قبلا این درخواست را از مدیران به خصوص مهندس دلجو کردم اما به نتیجه نرسیدم

فرمت encoding همان utf-8 اما یه فایلی داره برای تبدیل به utf-8 به نام html_entity_decode_php4 که فکرکنم مشکل تو همین فایله

یه کم پیچیدست

اگه مدیران زحمت بکشند و بررسی کنند یه عیدی با حال و درست حسابی به من و امثال بنده دادند

ممنون و التماس دعا

من به جناب طالی پیام زدم جواب نداند

نمی دونم چرا تاحالا کسی چنین مشکلی را حل نکرده؟

همه که میگند ما جوملا را بلدیم

مهندس طالبی عزیز یه نگاهی هم به این تاپیک بندازید

یه راهنمایی! یه سخنی کلامی خلاصه یه حرکتی

ممنون

فایلشو لطفا پیوست نمایید

مهندس طالبی و سایر دوستان هم شدیدا درگیر هستند دوستان

باور بفرمایید تنها مدیریت یک انجمن به تنهایی خودش کلی زمان و انرژی میخواد

قطعا ایشون هم به فکر هستند و در حال رسیدگی به مشکلات دوستان

همه روزه به شخصه شاهد هستم که مشکلات دوستان رو رسیدگی و پیگیری و رفع و رجوع می کنند

موفق باشید عزیزان

لطفا فایلی رو که فکر می کنید مشکل داره آپلود کنید و آدرسشو قرار بدهید تا بررسی بشه دوستان عزیز

کمیل جان من فایل را آپلود کردم 2 تا فایل ها برای تبدیل به یونیکده و یکی هم فایل اصلی (البته باز هم فایل مربوط به این قسمت وجود داره اما فکر کنم مشکل داخل همین هاست)

http://jupload.ir/do.php?filename=joomlaforum.ir_13630142411.zip

الان چند روزه هیچکس جواب نمی دهد

خب همه این جا ادعا ی بلد بودن جوملا می کنند نمی توانند این مشکل را حل کنند

اینجا کسی ادعای بلد بودن نمیکنه دوست عزیز

ولی همه دوستان سعی در کمک کردن به همدیگر و رفع مشکلات رو دارند

لحن صحبت شما مناسب انجمن و در شان شخصیت شما نیست

موفق باشید و صبور

کمیل جان من از طرف خودم و دوستان عذرخواهی میکنم

انصافا خوبی و الطاف شما و مدران محترم این فروم یه کم ما را جسور کرده

ممنون و التماس دعا

درود

قبلا در این مورد صحبت کردم . مشکل یونیکد نداره . فقط باید فونت را عوض کنید . وقتی داره مربع نمایش میدهد یعنی فونتی فراخوانی میشود که کاراکتر فارسی را ساپورت نمی کند . کافی به پوشه lib بروید و در فایل های مربوط به pdf نوع فونت را عوض کنید. و فونت مورد نظر را در پوشه فونت قرار دهید

قبلا هم در این مورد توضیح دادم. و راهنمایی های لازم را کردم . من و مهندس طالبی به اندازه کافی کمبود وقت داریم. و واقعا دیگه نمیرسیم اینگونه مشکلات را حل کنیم. البته خیلی از مدیران و کاربران لطف داشتند و موارد بسیاری در تایپک های مختلف در خصوص محصولات رفع کردند و از همین جا از همه این عزیزان متشکریم.

ما یک وظیفه ایی داشتیم و انجام دادیم . و هدفمون خدمت کردن به شما عزیزان بود.

ضمنا کاربر javancop اینجا کسی مدعی نیست و هیچ کس هم ادعایی نکرده است . زمانی که محصولی را به رایگان دانلود میکنید نباید توقع داشته باشید همه چیز بر اساس باب میل و بصورت رایگان حل شود.

لطفا احترام مدیران و کاربران محترم این انجمن را حفظ کنید . بارها مشاهده شده که از جملات نامناسب استفاده کردید . در صورت تکرار برخورد جدی خواهد شد.

شب همه عزیزان خوش

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری