ابوالفضل طالبی

ماژول لینکدونی متحرک برای نسخه 1.5 ، 1.6 و 17 - پی سی وب لینک P30 weblink

42 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

امیدوارم اسپم نباشه ولی یک دنیا ممنون

نسخه 1.7 نصب کردم درست شد:)

سلام دوستان

کسی میدونه رنگ متون داخل ماژولا از کجا تغییر میکنه؟

از جمله همین ماژول

سلام دوستان

کسی میدونه رنگ متون داخل ماژولا از کجا تغییر میکنه؟

از جمله همین ماژول

از طریق css ش ، برای تغییر اون باید css رو دستکاری کنید(با استفاده از فایر باگ محل دقیق ش رو می تونید پیدا کنید)

و تایید حرف فلاح عزیز

با استفاده از فایر باگ محل دقیق ش رو می تونید پیدا کنید

یعنی چجوری؟

چون تو قالب خیلی فایل css وجود داره

ممنون

من این ماژولو نصب کردم، ولی چون نیاز به سه دسته وب لینک داشتم واسه همین سه تا ماژول به نمایش گذاشتم، ولی فقط اولیش اسکرول میشه و دو تای دیگه همونطور ثابت موندن!!!!!! اشکال کار به نظر شما در کجاست؟

همچنین چطور میشه لینک P30 Doctor رو از زیرش محو کنم؟

من این ماژولو نصب کردم، ولی چون نیاز به سه دسته وب لینک داشتم واسه همین سه تا ماژول به نمایش گذاشتم، ولی فقط اولیش اسکرول میشه و دو تای دیگه همونطور ثابت موندن!!!!!! اشکال کار به نظر شما در کجاست؟

همچنین چطور میشه لینک P30 Doctor رو از زیرش محو کنم؟

کسی نیست جواب منو بده؟

وقتی در چند جا استفاده میشه بدلیل تداخل جاوا اسکریپت غیر فعال میشه .. امکان استفاده تو چند موقعیت رو نداره

یعنی هیچ راهی نداره؟؟؟

چون من میخوام سه دسته جعبه لینک مختلف داشته باشم. آیا ماژول نمایش لینک دیگه ای وجود داره که به همین صورت کار کنه و متحرک باشه و بشه بین دو لینک رو با همون کادر تفکیک کرد؟

فایل modules/mod_p30weblinks/tmpl/default.phpرو باز کنید و از انتهای اون خط زیر رو حذف کنید:

echo '<div class="footer"><a href="http://P30doctor.com" target="_blank">.:P30 Doctor:.</a></div>';

سلام

من از قسمت کامپوننت ها یه مجموعه ساختم با چند تا لینک

از قسمت ماژول هم شناسه مجموعه رو دادم

اما بازم نماید چیزی

جوملا 2.5 .1.7 رو نصبیدم

سلام

زمان نصب با این پیغام مواجه میشم

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/sh3pis5o/public_html/modules/mod_p30weblinks/tmpl/default.php on line 88

لطفا راهنمایی کنین. با تشکر

از جوملای امیر کبیر استفاده می کنم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری