ابوالفضل طالبی

مديريت دانلود حرفه اي فوکا دانلود_Phoca Download _ فارسي ::مرجع آموزش و رفع مشکلات

14 پست در این موضوع

[ATTACH=CONFIG]3180[/ATTACH]

معرفي کامپوننت فوکادانلود فارسي:

يکي از نيازهاي اساسي بسياري از سايتهاي اينترنتي داشتن امکاناتي براي مديريت دانلود مقالات ، فايلها و.. است.افزونه هاي زيادي براي سيستم مديريت محتواي جوملا جهت راه اندازي بخش دانلود منتشر شده است که يکي از معروفترين و محبوب ترين آنها کامپوننت فوکادانلود (Phoca download) است.

تقريبا تمامي کاربران جوملا با اين افزونه آشنا هستند و ميدانند که يکي از مزيتهاي مناسب اين افزونه سادگي کار با آن است و علاوه بر آن امکانات خوبي را نيز داراست.هم اينک نسخه فارسي اختصاصي انجمن جوملاي ايران در اختيار شما قرار ميگيرد تا بتوانيد بخش دانلود سايت خود را هرچه کاملتر و حرفه اي تر ايجاد کنيد.

از قابليتهاي افزونه فوکا دانلود ميتوان به موارد زير اشاره کرد:

• امکان ايجاد دسته بندي فايلها
  • امکان قرار دادن فايل در دسته بندي هاي مجزا
  • امکان قرار دادن توضيحات خاص هر فايل
  • امکان محدود کردن دسترسي به فايلها
  • امکان مشاهده آمار دانلود و ايجاد آمار دانلود غير حقيقي!
  • امکان تغيير در شيوه نمايش توضيحات فايل
  • کاملا فارسي شده
  • و...

همراه با کامپوننت فوکادانلود تعدادی ماژول و پلاگین نیز برای راحتی کار منتشر شده است که این ماژولها و پلاگین ها را نیز برای شما قرار میدهم و مختصری هم در خصوص انها توضیح میدهم.

کامپوننت :

دانلود کامپوننت فوکا دانلود فارسی اختصاصی انجمن جوملای ایران

پلاگين ها:

پلاگين درج لينک دانلود در مطلب:

دو پلاگين اختصاصي فوکادانلود که بايد هر دو پلاگين را نصب کنيد .پس از نصب پلاگين ها را فعال کنيد.اکنون در هنگام ايجاد يک مطلب جديد ميتوانيد لينک دانلود فايل خود را که قبلا در فوکادانلود قرار داده ايد را در مطلب خود نيز درج کنيد.کافيست که به زير ويرايشگر خود نگاهي بياندازيد.دکمه اي ظاهر شده است که امکان انتخاب فايل از مجموعه هاي فوکادانلود را به شما خواهد داد.

دانلود پلاگين يک

دانلود پلاگين دو

پلاگين جستجو:

اين پلاگين را نيز پس از نصب بايد فعال کنيد.پس از فعال سازي پلاگين جستجو ، امکان جستجو فايلهاي تعريف شده در فوکادانلود توسط بخش جستجوي جوملا فراهم ميشود.

دانلود پلاگين

پلاگين جستجو هوشمند:

دو پلاگين پلاگين را نيز پس از نصب بايد فعال کنيد.پس از فعال سازي پلاگين جستجو ، امکان جستجو فايلهاي تعريف شده در فوکادانلود توسط بخش جستجوي هوشمند جوملا فراهم ميشود.

دانلود پلاگين يک

دانلود پلاگين دو

ماژولها:

لازم به ذکر است که سایت سازنده ماژولی برای نسخه 2.5 منتشر نکرده بود ولی برای نسخه 1.5 فوکادانلود ماژول آخرین فایلها موجود بود که تبدیل کردم به نسخه 2.5 تا دوستان استفاده کنند

ماژول آخرین فایلهای دانلودی

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
ببخشید این کامپوننت که معرفی کردید، همین کامپوننته؟

:21:

سلام دوست عزیز

کامپوننت که همونه فقط شاید نسخه هاشون فرق داشته باشه

گویا شما هم زحمت فارسی سازی رو کشیده اید

همینجا به نیابت از تمامی دوستان انجمن جوملا فروم از شما بزرگوار تشکر و قدردانی می کنم

موفق و پایدار باشید

با سلام و ضمن تشکر لینک دانلود پلاگين جستجو: وجود ندارد یعنی کلیک نمی شود

مهندس طالبی چرا بعد از نصب و فعال سازی پلاگین جستجو ، وقتی نام یک فایل رو جستجو می کنم نمیتونه پیداش کنه ؟؟؟

دوستان من یه کتابخانه دارم که میخواستم برای بخش فایل بزارم این پلاگین ها در آن کار نمی کنند آیا راهی دیگری هست ؟

اگه صرف میخواید لینک دانلود فایل رو قرار بدید از ادیتور jce*استفاده کنید . میتونید مستقیما به فایل لینک بدید

اگه صرف میخواید لینک دانلود فایل رو قرار بدید از ادیتور jce*استفاده کنید . میتونید مستقیما به فایل لینک بدید

با این حساب دیگه نیازی به این کامپوننت نیست

Nexus 5 - From Tapatalk

سلام م ن کامپوننت فوکا دانلود رو نصب کردم ولی لینکی که به قسمت آپلود میدم کار نمیکنه و پیغام میده ( آپلود کاربر غیر فعال شده ) و نمیتونم فایل آپلود کنم لطفا راهنمایی کنید . بد جور گیر این مشکلم

کسی نیست جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با درود خدمت شما لطفا نحوه استفاده از این کامپوننت رو از لینک روبرو دریافت کنید: T-Phocadowbload1.3.9 دانلود ● آپلود سنتر انجمن جوملای ایران

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری