ابوالفضل طالبی

گالری تصاویر حرفه ای فوکاگالری فارسی اختصاصی انجمن جوملای ایران + آموزش و رفع مشکلات

77 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام دوستان.

من اگه این کامپوننت رو اپدیت کنم از سایت اصلیش مشکلی براش پیش نمیاد؟جوملام یا خوده کامپوننت به هم نمیریزه؟یا این که همینطور فارسی میمونه یا کلا انگلیسی میشه؟

اخه من ویچومارت رو فارسی شده اش نصب کردم، بعد از انکه اپدیت کردم..جوملا کلا به هم ریخت..

سلام

در قسمت کاربران فوکاگالری هیچ کاربری نیست جز سوپرادمین اما در کاربران جوملا کاربر دارم. هر چه گشتم راهی برای انتقال کاربران جوملا به فوکاگالری نیافتم

از طرفی نمی تونم توی فوکا گالری کاربر بسازم!

باید چکار کنم تا کاربران جوملا و سطح دسترسی آنها خود به خود به فوکاگالری منتقل شوند؟

البته توی کنترل پنل در پارامترها ،سطح دسترسی دارد !اما من مانده ام این کاربران در قسمت فوکا گالری چه کاربردی دارد و چطور باید مدیریت بشوند و اصولا چه فرقی با کاربران جوملا دارند!!!

سلام . یه مشکل جالبی من دارم اینکه وقتی افزونه رو نصب میکنم تو قسمت کامپیونت هام ظاهر نمیشه ولی نصب میشه و اینکه فعال هم هست بازم نشون نمیده

توی پنل هم رفت ولی وقتی ازش در اومدم و وقتی خواستم دوباره استفاده کنم دیدم اثری ازش نیست

دوباره نصب کردم گفت نصب شده ... ولی نیست که نیست

چرا ؟ ممنون میشم جواب بدبن

دوست عزیز من هم این مشکل رو داشتم ولی مشکل ا این بود که به همراه کامپوننت پلاگین هم وجود داره /شما برید پلاگین های مربوط به کامپوننت رو پاک کنید و همینطور متعلقات دیگه رو حذف کنید و بعداز حذف کامپوننت دوباره نصب کنید مشکل حل میشه /

من فوکا قدیمی (انگلیسی ) رو پاک کردم و اینو نصب کردم.

حالا این دو تا ارور رو می ده

Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/.../public_html/libraries/joomla/database/database/mysql.php on line 293

تو تنظیم سطح دسترسی این می ده

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/.../public_html/administrator/components/com_phocagallery/libraries/phocagallery/render/renderadmin.php on line 70

البته لینکی مهندس گذاشته بود دیدم و سر در نیوردم

مشکل از کجاست؟

منم این مشکل رو دارم.

دوستان یه مشکلی دارم

اینکه تصاویر بند انگشتی یک دفعه غیر فعال میشه رو باید چکار کرد؟؟ یعنی هر دفعه باید برم قسمت پارامترها فعالش کنم؟؟ نمیشه دائم فعال باشه؟؟

آقای طالبی عزیز و اساتید بزرگوار جواب لطفا

من این کامپوننت رو نصب کردم وقتی به هر کدام از قسمتهاش میرم پیغام زیر در صفحه جوملا ظاهر میشه

Strict Standards: Declaration of PhocaGalleryCpController::display() should be compatible with JController::display($cachable = false, $urlparams = false) in C:\xampp\htdocs\Joomlafarsi\administrator\components\com_phocagallery\controller.php on line 46

Strict Standards: Declaration of PhocaGalleryCpModelPhocaGalleryImgs::populateState() should be compatible with JModel::populateState() in C:\xampp\htdocs\Joomlafarsi\administrator\components\com_phocagallery\models\phocagalleryimgs.php on line 18

Warning: mysqli_num_rows() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in C:\xampp\htdocs\Joomlafarsi\libraries\joomla\database\database\mysqli.php on line 263

Warning: mysqli_num_rows() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in C:\xampp\htdocs\Joomlafarsi\libraries\joomla\database\database\mysqli.php on line 263

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in C:\xampp\htdocs\Joomlafarsi\administrator\components\com_phocagallery\views\phocagalleryimgs\view.html.php on line 39

Strict Standards: Non-static method PhocaGalleryRenderAdmin::renderIeCssLink() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in C:\xampp\htdocs\Joomlafarsi\administrator\components\com_phocagallery\views\phocagalleryimgs\view.html.php on line 40

Strict Standards: Non-static method PhocaGalleryRenderAdmin::renderThumbnailCreationStatus() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in C:\xampp\htdocs\Joomlafarsi\administrator\components\com_phocagallery\views\phocagalleryimgs\view.html.php on line 47

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in C:\xampp\htdocs\Joomlafarsi\administrator\components\com_phocagallery\views\phocagalleryimgs\view.html.php on line 56

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in C:\xampp\htdocs\Joomlafarsi\administrator\components\com_phocagallery\views\phocagalleryimgs\view.html.php on line 95
Thumbnail Creation Status: Enabled

من یک مشکل اعصاب خورد کن دارم روی سیستم جاوا نصبه اما ارور : نیاز به پلاگین جاوا 1.5 یا بالاتر دارید

جاوای مناسب مرورگر نصب و آپدیته...ولی ارور میده :

نیاز به پلاگین جاوا 1.5 یا بالاتر دارید

با سلام.من فوکا رو رو برای گالری سایتم استفاده می کنم.گالری من مجموعه ای هست.و مجوعه ها به صورت فولدر نشان داده می شوند.من نمی خوام به صورت فولدر نشون داده بش.می خوام تو اون مجموعه یه عکس رو به جا شکل فولدر نمایش بده آیا امکان چنین کاری هست.؟

چون مشتری گفته دوست نداره به شکل فولدر مجموعه نما ها نشون داده بشه.و یک تصویر جاش باشه.

با تشکر.

سلام

در فوکا گالری من وقتی می خوام تصاویر رو ببینم نوشته لاگین کنید، در صورتی که می خوام برای عموم آزاد باشه، چه کار باید بکنم؟

ممنون

سلام من موقعی که گالری رو میخوام تو مطالب نمایش بدم وقتی درج میکنم فقط کد درج میشه گالری نمایش داده نمیشه

این کد میاد فقط

{phocagallery view=categories|imagecategories=1|imagecategoriessize=1|hidecategories=1}

حتما باید یک پلاگینی داشته باشه که فعال کنید تا در محتوا نمایش بده یک جستجو پلاگین های مرتبط باهاش را بکنید

سلام

من میخوام تو گالریم امکان پرینت هم داشته باشه . خیلی گشتم . دانلود داره اما پرینت رو پیدا نکردم . اگه کسی بتونه کمک کنه ممنون میشم

ممنون از شما . اما این اصلا کار نمیکنه

کد رو echo هم کردم . اما باز مشکل داره و اصلا نمیاره .

سلام

من نصب کردم مشکلی با آپلود ونصب نداشتم ولی با این که پلاگینها رو نصب و فعال کردم هیچ کدومشون رو نشون نمیده کش مرورگرم هم خالی کردم ولی متاسفانه بازم نشون نمیده

من نصب کردم مشکلی با آپلود ونصب نداشتم ولی با این که پلاگینها رو نصب و فعال کردم هیچ کدومشون رو نشون نمیده کش مرورگرم هم خالی کردم ولی متاسفانه بازم نشون نمیده

پلاگین های جدید این افزونه را از سایت اصلی دانلود کنید phoca.cz و نصب کنید

سلام . خسته نباشید

من بعد از نصب وقتی رو گزینه فوکا گالری کلیک میکنم صفحه سفید میاد و وقتی گزارش خطا را میزنم پیغام

Fatal error: Class PhocaGalleryCpController cannot extend from interface JController in C:\wamp\www\sait\behnama\administrator\components\com_phocagallery\controller.php on line 46

میده

راهنمایی لطفاً

درود

فوکا گاری شما با ورژن Php شما سازگاری ندارد.

لطفا افزونه مطابق جوملای خود را نصب نمایید.

بهترین باشید.

درود

دوستان کسی میدونه چطور میشه تصویری از جایی دیگه به غیر هاست به فوکا گالری اضافه کرد!!

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری