rezaei.m.p

**مهم ** این سایت را چگونه طراحی کنم؟؟

7 پست در این موضوع

با سلام خدمت دوستان

من می خواهم یه سایت درست کنم که مثل وقتی یک عکس را نمایش داد روی هر قسمت که کلیک می کنید مشخصات اون قسمت را نمایش دهد البته می خواهم پویا باشد یعنی حرکت هم داشته باشد

حال کسی می داند چه جور می شود این سایت را طراحی کرد

البته یه چیز خیلی شبیه به سایت های بازی آنلاین است ولی بازی نیست بیشتر جنبه آموزشی دارد

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوست عزیز خیلی راحت با استفاده از یک اسلایدر مطالب میتونی هم چین کاری رو انجام بدی

توی انجمن هم اسلابدر های زیادی هست . موفق باشی

فکر نکنم اسلایدشو مناسب باشه چون اسلایدشو تنها یک دکمه عقب و جلو دارد من می خواهم دست کار بر باز باشه مانند بازی آنلاین

حالا اگر کسی پیشنهادی دارم مشتاقم تا بشنوم

دوست عزیز خیلی راحت با استفاده از یک اسلایدر مطالب میتونی هم چین کاری رو انجام بدی

توی انجمن هم اسلابدر های زیادی هست . موفق باشی

خیلیبهتر می شد یک دمو از نمونه مد نظر یا سایت مورد نظر بزارین بهتر راهنمایی بشه

خیلیبهتر می شد یک دمو از نمونه مد نظر یا سایت مورد نظر بزارین بهتر راهنمایی بشه

مثلا سایت

http://io.gamgos.net/News/tsSu0fUzvbU-c

یه نوع بازی آنلاین هست خب حالا من می خواهم همین بشه آموزشی

یا مثلا یه چیزی توی مایه های نرم افزار های آموزشی زبان ولی آنلاین

البته نمی دونم منظورم را رسوندم یا نه

ارسال شده در (ویرایش شده)

مثلا سایت

http://io.gamgos.net/News/tsSu0fUzvbU-c

یه نوع بازی آنلاین هست خب حالا من می خواهم همین بشه آموزشی

یا مثلا یه چیزی توی مایه های نرم افزار های آموزشی زبان ولی آنلاین

البته نمی دونم منظورم را رسوندم یا نه

با سلام خدمت شما

روش اول : برای خلق همچین بازی ها یا سایت های آموزشی نیاز دارید که به دانش HTML5 و CSS3 مسلط باشین و با بلد بودن اینا دیگه مشکلی از این بابت نخواهید داشت و به راحتی می تونید همچین چیزی رو درست کنید تموم این بازی ها هم با همین دو زبان نوشته میشن

البته از java و php هم کمک گرفته میشه در مواردی به طور مثال همین سایتی که معرفی کردین هم از جاوا کمک گرفته و هم از فلش

روش دوم هم اینه که شما با فلش این رو طراحی کنید که کار خیلی پیچیده تر و سخت تر خواهد بود و برای تازه کار ها زیاد ممکن نیست چون باید با چند برنامه مثل Adobe Flash Professional و Adobe After Effects حداقل اشنایی خیلی بالایی داشته باشید و در موارد خاصی هم به Adobe Premiere Pro هم به کمک میاد زمانی که یه مود های صوتی و .. رو کار استفاده بشه و برای میکس کارهای دیگه نیاز میشه

از طرفی فایل خیلی سنگینی میشه و به نظر من روش خوبی نیست

در صورتی هم که خواستید از طریق پیام خصوصی مکاتبه کنید تا براتون همچین چیزی رو طراحی کنیم به هر دو روش هم ممکنه ولی روش یک بهتره

پایدار و پیروز باشید

ویرایش شده در توسط Morteza Fard Saffari

به نظرتون امکان سئو توی کدومش بالاتر است آخه یه جایی خوندم که موتور های جستجو قادر به خواندن فایل های فلش نیستند

با سلام خدمت شما

روش اول : برای خلق همچین بازی ها یا سایت های آموزشی نیاز دارید که به دانش HTML5 و CSS3 مسلط باشین و با بلد بودن اینا دیگه مشکلی از این بابت نخواهید داشت و به راحتی می تونید همچین چیزی رو درست کنید تموم این بازی ها هم با همین دو زبان نوشته میشن

البته از java و php هم کمک گرفته میشه در مواردی به طور مثال همین سایتی که معرفی کردین هم از جاوا کمک گرفته و هم از فلش

روش دوم هم اینه که شما با فلش این رو طراحی کنید که کار خیلی پیچیده تر و سخت تر خواهد بود و برای تازه کار ها زیاد ممکن نیست چون باید با چند برنامه مثل Adobe Flash Professional و Adobe After Effects حداقل اشنایی خیلی بالایی داشته باشید و در موارد خاصی هم به Adobe Premiere Pro هم به کمک میاد زمانی که یه مود های صوتی و .. رو کار استفاده بشه و برای میکس کارهای دیگه نیاز میشه

از طرفی فایل خیلی سنگینی میشه و به نظر من روش خوبی نیست

در صورتی هم که خواستید از طریق پیام خصوصی مکاتبه کنید تا براتون همچین چیزی رو طراحی کنیم به هر دو روش هم ممکنه ولی روش یک بهتره

پایدار و پیروز باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری